reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Cześć dziewczyny
ale się uzbierało tyhc postów :szok: zawsze jak mam zaległości to wy macie największą inwencję twórczą :-D no nic małymi kroczkami będę nadrabiać :sorry:a na razie przeczytałam trochę postów

Najlepsze życzenia zdrówka i uśmiechu na twarzy na każdy dzień dla Małych Jubilatów, którym jeszcze nie zdażyłam
złożyć życzeń :zawstydzona/y:
dla Dominisia, Tymona, Filipka, Martynki, Kayi, Jolci, Zosi, Jacusia, Michalinki i Emilki :-)

Cicha a próbowałąś podawać Zosi płyny łyżeczką? Julka też nie chciała w pewnym momencie nic pić aż odkryliśmy ze jedynie łyżeczką je toleruje
Beti znam to też wolę sama robić zakupy:-D A Jolka się przyzwyczaja kiedyś prawdopodobnie będzie to uwielbiać:-D;-)
Asia dobrze że już jesteście w domku , tu szybciej Basia dojdzie do siebie :tak:
Niekat ja bym wolałą żeby obejrzał to lekarz
Doris fajnie że impreza udana:tak:

a dzis wykorzystałam że mama miałą fryzjerkę w domu i postanowiłam pierwszy raz od dwóch lat znowu zmienić kolor (bo w czasie ciąży i po urodzeniu tylko ścinałam włosy) i pocieniowac bardziej włosy przy okazji zrobiła nam henne na brwi i rzęsy i powiem wam ........ że od razu mi lepiej :laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
hej
dla Basi i Dżemika najlepsze zycznia urodzinowe:-) duzo radości i miłości w waszym zyciu !!!!!

Doris i sprostałas zadaniu:tak:;-) Moze Emilka woli jednak grubsza kase;-):-D Ciesze sie ze wszystko ok :-) i Emilka jest zdrowa to najwazniejsze:happy:
Kasiu jak to nieduzo potrzeba zeby sobei humor poprawic;-)
Mrsf i jak przygotowania do imprezy to juz dzisiaj?

My zaraz wybywamy do rodzinki w odiwedziny i bierzemy tylko Kondzia bo melci pokaszluje i zosatnie u dziadków bo tam maja mała dzidze 3 miesieczna
 
Buziaki dla James'a, niech rośnie zdrowo i będzie pociechą dla rodziców!

Mrówa dzięki :-)

Jeden rok, mała istotka a tyle szczęścia wniosła do naszego życia...
 
100 lat dla naszych ostatnich marcowo-kwietniowych roczniaków: Basi i James'a!!!

Zauważyłam dziś u Emilki dwa nowe zęby - górną i dolną lewą trójkę. W sumie ma już 12 ząbków! Dolne trójki ma już od jakiegoś czasu opuchnięte (lada moment wyjdzie prawa), ale górnych się nie spodziewałam - tym bardziej, że nie ma jeszcze na górze czwórek - chyba, że się pojawiły, a ja ich nie zauważyłam, w końcu ten dzisiaj też zobaczyłam przez przypadek. Coś mi Emilka szaleje z tymi ząbkami, chyba jest w czołówce zębatków?
 
Cześć Babeczki!
Środek nocy a ja rąbię michałki i siedzę przy kompie:sorry::-p. Ale wreszcie mam chwilę:eek:. Niestety podczytałam was pobieżnie, ale pewnie nadrobię (ale chyba już nie dziś).
Nie wiem czy wam pisałam, że Tośka na basenie poczuła się jak rybka w wodzie i a zajęciach pluskała się jak by była kolejny raz. Myślałam,że jest najstarsza w grupie ale okazuje się, ze jeszcze jest starszy chłopczyk i ma 1rok i5m-cy:happy:. Teraz jesteśmy na etapie, że nie chce z kąpieli wychodzić wieczorem tylko mogłaby siedzieć i siedzieć:crazy:. Ostatnio jej ulubioną zabawą jest pokazywanie jakie to ona ma problemy (łapie się za główkę albo zasłania oczy) no i ubzdurała sobie rymowankę, którą najczęściej używa do rozładowania sytuacji jak coś przeskrobie. Rymowanka to: Babcia pciabcia i jeszcze Babcia rapcia rapcia:-D. I potrafi powtarzać ciągiem swoje kalikalikalikalikalikali..., tak szybko, że mi to się język plącze a jej nie:baffled::rofl2::-D:-D.
Tak poza tym to spędzamy dużo czasu teraz na dworku jak taka piękna pogoda:tak:. A moja panna coraz bardziej sie buntuje jak ma siedzieć w wózku, bo chce chodzic i najlepiej absolutnie nie za rączkę:wściekła/y:. A i na spacerze zasypia mi na tzw.dzięcioła. I muszę poczekać aż mocniej zaśnie to dopiero mogę ją DELIKATNIE położyć do tyłu. Jak zrobie to za wcześnie to jest darcie:szok:, bo udaje, że niby to ona wcale nie jest śpiąca a głowa leci do przodu:eek::sorry:.
Dobra chyba czas kimnąć się trochę, bo mój "budzik" rano nie śpi:-).
Nadrobie zaległości to wam poodpisuję:tak:...
A i oczywiście ogromniaste buziaki dla maluszków co już wyszły z okresu niemowlęcego :-***
 
Ostatnia edycja:
hej
PM z Tosi jest niezła aparatka;-):-D
Doris to Emilka ma podobne uzebienie jak Kondzik z tym wyjatkiem ze Kondzik ma gorna szcżęke zapełniona bez jednej trójki a na dole do dwójek;-) i ma o jednego zębolka wiecej:tak::-)
 
Hello

tysiące buziaków dla naszych ostatnich tegorocznych JUBILATÓW :-):-):-)​

własnie wróciliśmy od teściów (wczoraj teściu miał 70-tkę) i powiem wam że wszędzie dobrze ale w domku najlepiej się śpi :-) Julka chyba też woli spać w swoim łóżeczku lub naszym bo dzisiejsza noc była pełna pobudek i płaczu:no:

Mrowa masz rację nie wiele trzeba na poprawę humoru :-)
Doris to niezły wynik z tymi ząbkami Emilki;-):-)
PM jakbym czytała o Julce :-D kilka miesięcy temu mój ojciec nauczył ją pokazywac jakie ma kłopotki i na pytanie jakie ma kłopotki własnie łapie się za główkę i przeciąga rączkami aż po policzkachpo czym ostatnio często pokazuje paluszkiem na nas i wszytscy się śmieją że biedna Julka ma kłopotki z rodzicami :-D no i to kalikali powiedziane w błyskawicznym tempie to jej ulubione teksty tylko że jej częściej wychodzi kolikolikoli.....:-) a moja ciocia ostatnio stwierdziłą że Julka wie co mówi bo byli niedawno w Pradze i okazło się że "koli" to po czesku "ile" :-D:-D:-D dziwne a zamiast kasy wolała w dniu pierwszych urodzinek różaniec:eek::laugh2:
Julka od jakiegoś czasu jak pytam jak robi piesek odpowiada "łał-łał" ale wczoraj moaja córcia mnie zaskoczyłą, jesteśmyw sklepie i oglądamy foteliki a Julka zaczyna "łał-łał, łał-łał" odwracamy się w stronę w którą patrzy a tam stoi sobie wielki piesek maskotka od tego momentu pokazuje paluszkiem każdego napotkanego pieska i powtarza "łał-łał"
 
Ostatnia edycja:
Witam ponownie:-)

Mrowa, i jak tam po aerobiku? bez zakwasów... jakby co, to najlepiej robi wit.C, np rutinoskorbin lub cerutin:tak:
Ja też się wybieram jak tylko utworzy się grupa niedaleko mnie... tylko będę ćwiczyła dopiero około 21;-)
Giza, no kochana to wreszcie padły "te" słowa:-) tylko tym razem nie były przypadkowe i uwieńczone pięknym przytuleniem... słodkie
Anetka, doskonal;e Cię rozumiem, że nie chce Ci sie siedzieć w domu... my też nieustannie na dworku, a dzisiaj to Jola nie chciała wcale wracać około 18:szok: ale coś nam sie pogoda psuje:-(
Byliście w tym ZOO? i jka reakcja młodego?
Asiu, oj straszne:no: dobrze że już jesteście w domku, to szybko dojdziecie do siebie... umęczyłas się pewnie strasznie, a Basia od czego dostała tego zapalenia, miała kaszel:confused:
Niekat, niestety nic Ci nie poradzę, ale tak jak inne dziewczyny twierdze, ze wizyta u ortopedy nie zaszkodzi, choćby, żeby uspokoić Twoją niepewnośc:tak:
Jola tez ciagle w skarpetkach śmiga i teraz chodzi po dworku w swoich pierwszych bucikach, to jakoś gorzej jej to wychodzi, ale w końcu nie jest lekko:-D
Kra, zdrówka dla teściów:tak: gartuluję zmiany w porządkach domowych, ja próbowałam, ale jak sama tylko o niego dbam, to nic z tego nie wychodzi:zawstydzona/y:
Mój zięc to kotletomaniak:szok: niesety jego przyszła żonka nie przepada za mięchem, a raczej za marchwią pod każdą postacią, więc pożytku z niej mieć nie będzie:laugh2::-p
Ja jeszcze nie wiem czy szczepić, ale skoro pracuję w takim a nie innym środowisku to powinnam:tak: w czwartek mamy bilans to się dowiem o ceny:tak:
Doris, ambitna i zawzięta babka z Ciebie:tak: ja też jak mi nie wyszedł pierwszy biszkopt, to zrobiła drugi i były 3 warstwy:tak:
Gratulacje wyboru Emilki... no i jak odstawianie piersi, bo widzę, że Ty już świętujesz:-D
Kasiu, mam nadzieję, że nie za bardzo polubi kupowanie, a bardziej oglądanie:laugh2: no to jaki kolorek walnęłaś, a teraz nawet nie musisz rzęs tuszować:tak: i mądra z Julci córeczka:tak: kłopoty z rodzicami:-D:-D:-D:-D dobre:-D:-D:-D:-D:-D
PM, ale Tosia pokazuje już swój charakterek i zdolnosci:-Dpo mamusi:confused::-p

A my już po cięciu włosków... efekt zadziwiający, bo nagle stała się jakby bardziej pucołowata i chłopieca:eek: może to tylko moje wrażenie:tak: poza tym coraz więcej chodzi za rączkę, a najlepiej za dwie, bo wtedy może "biec", tzn, czupie w jednym miejscu i szczerzy kielki... martwię ię trochę bo coraz bardziej mi nie podoba się, że podczas tego uśmniechu przekjrzywia zgryz i wygląda jakby tak miałą zawsze... do tego znowu zaczęła zgrzytać zebami:no:
Co do gadulstwa, to jest coraz lepsza, a szcekanie psa nasladuje bezbłędnie:tak: w śpiewaniu też się wyrabia, to nic że gubi rytm i fałszuje:-p:laugh2:
Dobra idę popatrzeć na inne wątki...
 
reklama
no jednak najpierw pokażę te paluszki mojej pediatrze bo i tak sie wybieram do niej na dnaich.Przy okazji choroby upewniliśmy sie że Marcelowi nie mineła alergia na mleko.Jak nic nie jadł i tylko mleko chciał (ale juz zdrowy i nie wymiotował) podaliśmy mu kilka razy NAN1 bo nam sie Pepti skoćzyło - za jakiś czas policzki się pokryły szorstkie kroteczki a na brzuszku wysypka:-(nic innego nie jadł wiec to pewne.kupilismy znów Pepti ale bez recepty i za 23 zeta wiec trzeba będzie sie wybrac po recepte i rpzy okazji niech go obada pod każdym kątem, m.in te paluszki :tak:
a z nowości to pochwalę się leciutko (bo wasze dzieciaki to juz gaduły) że Marcelek upodobał sobie kotka i łazi za nim po całym podwórku i woła aa aa aa (chyba od "kotki dwa") i pokazuje "żurawikiem" gdzie kotek.Pieskom daje pić ze swojego kubeczka:szok:a kotkowi pozwala sie przewracać jak ten sie o neigo ociera:laugh2:poza tym grzebie w rabatkach i siedząć w piaskownicy próbuje smaku piasku:baffled:jak go posadziłam na rowerku Oliwii malutkim to siedział jak ghost rider i ani drgnął.Ważny i dumny jeżdził tak w te i we wte godzinę aż ja padłam że zmęczenia to i on łaskawie pozwolił się wysadzić:rofl2:
ogólnie jest już całkiem żywotny i wesoły i tylko jak juz zmęczenie go dopada to marudzi bardziej niz zwykle i nad ranem budzi sie z krzykiem przeraźliwym o butle:nerd:pileuchy cięzkie więc wszytsko gra:sorry:
"żurawik" Marcelka to rączka ze złozonymi paluszkami skierowanymi w dół tak jakby dawał pierścien biskupi do całowania:-Dw ten sposób pokazuje różne rzeczy - dobrze wychowany nie pokazuje paluszkiem :-):-D
tyle na razie - póxniej zajrze i poczytam co u Was:sorry:
 
Do góry