reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Martynko Kayu wielkie buziaczki na kolejny miesiaczek:-)

zaraz do mnie przyjedzie koleżanka wiec niewiem kiedy zagladne ;-)
miłego dzionka zycze :-)
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego dla ostatnich solenizantów:
Michasia
Kubusia
Alexa
Martynki
i Kayi

No ja to podziwiam te, które w taką pogodę jeszcze mają zapał do ćwiczeń. Mi by się przydały bardzo, bo przez ostatni miesiąc nie jeździłam wogóle na moim domowym rowerku i od razu mój cellulit zmienił się w następne stadium :wściekła/y:

Mamma zazdroszczę Ci takich wakacji, ale może za rok sobie odbiję...

Darinia ale z Ciebie pracowita dziewczyna:-)

Ewa biedny Alex, ja też nie lubię wizyt u dentysty, a nawet boję sie ich panicznie, ale chodzić muszę, niestety. Teraz po ciąży to będę musiała się z jednym zębem kanałowym kilka razy przejść, niestety:no:

Beti współczuję Ci bólu zęba, mam nadzieję że to minie, ale chyba lepiej zadzwoń do dentystki, że boli, bo jak mówiła, że nie powinno, to może coś się dzieje nie tak?
 
witam porannie,
widzę ze wcześnie dzisiaj zaczynamy...

Niestety Ewa, nie udało się dzisiaj dobrze zacząć dnia:no: wszystko przez tego mojego A (zadawnione sprawy):wściekła/y: Jola też zaczęła wcześnie dzionek...
Fajnie, że dzieciaczki grzeczniutkie i dzielne... powodzonka w dzisiejszych pracach:-)

Darinia, to się nazywa dobra organizacja czasu... zazdroszczę... pożądanego efektu opalania:tak:

Mrowa, już z rana? Baw się dobrze:-)
Ja spotkanko miałam wczoraj popołudniu i chciałabym mieć częściej takich gości:tak:

Miłego wypoczynku i dobrego dnia...


 
Wielka buźka dla 4-miesięczniaków: Kayi i Martynki :* :*

Asiu,
witaj:-) No niestety krucho z tymi zębami po porodzie... niedługo pewnie będziemy wyglądać jak nasze pociechy:-p:blink:
 
Wszystkim solenizantom dużo zdrówka i wielkie buziole :) przesyłamy.
U nas znowu ukrop :) przedwczoraj się tak przypiekłam, że spać nie mogłam w nocy.
Mamma - suupper wakację, sama bym pojechała ale może za rok, chociaż pewnie taka impreza to strasznie droga musiała być, a my mieszkanko będziemy szykować więc biedujemy ;)
Darina - udanego opalańska, mulatką będziesz :) jak te upaly przez kilka dni się utrzymają :)
beti współczuję bólu, ja też już po porodzie to przeszłam :( mam nadzieję, że narazie będe mieć spokój bo niecierpie chodzić do dentysty.
 
Wszystkim Szanownym Jubilatom , życzymy z Tymkiem ogromu szczęścia!:-):-):-)

Zaczynamy kolejny dzień - Tymon właśnie zasnął i musimy zaczekać do jego obudzenia, żeby wyruszyć po zamówienie pokrycia dachowego, klinkieru i wjechaniu na działkę.
Opanowałam już umięjętność porannego snu, kiedy Tymon w najlepsze sobie już gada - biorę go rano do łóżka, przyklejam do piersi, a potem to hulaj dusza, mama śpi.:-D Zawsze to dodatkowa godzinka.:sorry2:

Mrowa - same brzuszki oczywiście wystarczą - po miesiącu już bedziesz widziała spoooore efekty! :tak:
Weronikaa - dobrze, że wszystko w porządku z tarczycą - oby tak dalej! :tak:

Gdzie jest Dusia, Befatka, Cicha, MrsF, Marteczka i reszta?????
 
Witam,
beti nie wiem co znaczy zabezpieczyć zęba,żeby go potem leczyć kanałowo:confused:Jeśli masz tam tlenek założony bo wypadła ci plomba i boli strasznie to moim zdaniem trzeba otworzyć go i już leczyć kanałowo;ale jeśli już to zrobiła i włożyła coś do kanału i boli to po prostu zadzwoń do niej i powiedz-widocznie proces zapalny "jest w toku"i gazy nie mają ujścia przy zamkniętym opatrunkiem zębie stąd ten ból
mrowa to biesiada od rana-dobrze ci...
darinia ale masz zacięcie do opalania-ja to leżeć za barzdo nie umiem na słońcu:cool2:
Wszystkim miesięczniaczkom-wielkie buziaki:*
 
Co za pustki w środku tygodnia!:no: Po prostu wstyd! ;-);-);-)

Tymon w 4 dniu zrobił kupsona... Myślałam, że zwrócę śniadanie :-D . I jak tu być w drugiej ciąży i przewijać dziecko :confused::confused::confused: - tego nie kumam... :sorry2::-D
 
reklama
No to ja sie zamelduje:-) Przyznam, ze staram sie podczytywac w miare systematycznie ale juz usiasc i napisac to jakos tak czasem czasu brak bo ja (jak zwykle juz) w tym tygodniu sama z maluchami. I wiecie co wstyd sie przyznac ale jak sama jestem to jakos tak wszystko mam bardziej pod kontrola niz jak maz jest w poblizu. wtedy chyba za bardzo na niego licze (tak bez slow) i w domu zaczyna wowczas panowac chaos ha ha .... a tak wszystko na swoim miejscu i dzieci chodza jak w zegarku:-)
U nas upaly wiec spacerki o poranku i wieczorem. Pomalu zaczynam odliczac dni do wyjazdu - jeszcze tylko 3 tygodnie tym krotkie wakacje nad ceanem i dlugi lot do domu a wlasciwied tesciow. Z jednej strony troche mi zal a z drugiej juz po glowie kreca mi sie swieta w Szwajcarii, swiatla, snieg i cala ta 'europejska jesien i zima'. No i teskno mi pomalu za naszymi czterema katami:-) A tak ogolnie to Zoska rosnie , opanowala przewroty i teraz juz na plecach nie polezy (co nie jest zbyt fajne od razu po jedzeniu bo wiadomo czym sie konczy. Pmalu wraca do swoich nawykow tzn. sypia lepiej. Zlapala od Julka katar i strasznie cherczy i pokasluje ale nie przeszkadza jej to chyba zbytnio bo humor dopisuje.

Darinia ty to masz zapal do pracy - nie powiem tak juz od szostej...

No i ja tez dolaczam do tych co chcialyb super wygladac bez zadnego wysilku... marzenie scietej glowy wiec konczy sie na tym, ze wygladam jak wygladam tzn. ciagle +5:-(

Weronika przypomnialas mi ze tez musze sprawdzic tarczyce. Widze, ze powiekszyl mi sie guzek z jednej strony i jak wroce to musze dac to obejrzec bo wczesniej to widoczne nie bylo a teraz z lekka jest.

Ninja ponoc do wszystkiego mozna przywyknac ;-)

No i z lekka spoznione zyczenia da Alexa z okazji trzecich urodzin oraz dla naszych dzisiejszych jubilatow!
 
Do góry