reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
skopalo mi sie cos na dobre i pisze na przestawionej klawiaturze..:wściekła/y:

ninja rzeczywiscie niezla metoda na podryw, ale nigdy nie wiadomo co kogo kreci:-D:-D:-D mąż sie zawsze chwali, że mnie na auto wyrwał i cos w tym jest + miał 20letniego malucha bez rozrusznika i przydzierał nim do mnie z Mazur:-D:-D:-D a slub też mi do ciebie pasuje:tak::tak::tak:i jeszcze raz gratuluje zalania stropu:-) i miłego zalewania.. sie:-)

tak dlugo mi schodzi z pisaniem tym sposobem, ze zapomninam co miałam pisac dalej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

to spotkanko w wiekszym gronie sie szykuje:tak: suuuuper!
 
niekat to cie literatura pochłoneła:-)

mrowa jestes wielka!!! tyle ogorow:szok: ja sobie obicuje, ze bede robic jak bedzie spizarka.. zobaczymy;-)

beti buzki dla Jolci:-)
 
Mrowa, oj to nie wiedziałam...:zawstydzona/y: co było a nie jest nie pisze się w rejestr;-) Pewnie teraz zorganizowałaś sobie pomoc:-)

Skaba, nie masz wyjścia przy tylu świadkach:-D

Niekat, pochwal się co przeczytałaś... Ja chyba zaopatrzę się w coś nowego, bo wszystkie książki jakie mam już przeczytałam... może w książkę Grocholi:tak:

 
Kurczę tyle zawsze w dzień napiszecie, ja nie mam czasu ani ani:baffled:, Zuzia dzisiaj w dzień spała raz 30min, na spacerku, nie za bardzo Zuzik pozwala mi posiedzieć przed kompem i pisać:tak:. teraz juz śpi w łóżeczku!!
Mrówa ja z teściową tez robimy zawsze ogromne ilości ogórków kiszonych bo je uwielbiamy ale w tym roku teściówka będzie raczej musiała robić je sama:tak:
Ninja co za ślub!! Spontan całkowity - pasuje do Ciebie:tak:. gratulacje z okazji zalania stropów!! Miłego oblewania:-):-)
Dusia gratulacje pierwszego ząbka:-)
Beti Grocholę polecam!!
 
a u nas pogoda piękna :-) wczorajszy i dzisiejszy dzień spędziłam na działeczce z Julką:-) były babcie i dziadkowie więc mama mogła poświęcić czas na opalanie :-)
a Julce zaczynaja wychodzić dwa dolne ząbki :-) jeszcze nie przebiły dziąsełek ale juz je widać:-):-):-)

Asia współczuję:-(i podziwiam :tak:

Ninja gratuluję zalanego stropu:tak: a ślub - rzeczywiście historia niesamowita ale jakoś mnie nie zdziwiła:-D no to udanego spotkania z kumpelą :tak::-)

Giza niezłe historie Milenka opowiada;-)

Niekat 5 książek:szok: niezły wynik:tak:

Dusia biedny Michałek:-( całuski dla niego:tak:

Beti całuski dla Jolki:tak:

Mrowa podziwiam:szok::tak:
ja dostałam cały kosz jabłek z działeczki znajomych rodziców, na pewno nie pryskane więc zacznę robić mus dla Julki na później:tak:zdrowo i co tez ważne tanio ;-)

Mamuśki kochane nie martwcie się wkrótce skończy sie trudny okres ząbkowania naszych pociech:tak:a następny trudny czas to dopiero okres dojrzewania więc głowa do góry:-D
 
Beti nic sie nie stało ze nie wiedziałas;-) w końcu później dołaczyłas:-)
Kasias to miłej pracy prz robienie musu:-)

qrcze kiedy ta pogoda bedize jakas normalna :wściekła/y: ciagle leje i jest zimno:no:
 
mrowa a co ty spać nie możesz?:-)
kasia ojj ten okres zabkowania to niestety trochę jeszcze potrwa:-(

jestem dziś na nogach od 5, bo Marysia się obudziła i zapragnęła z nami pogadac:baffled: no cóż.. dobije sobie jak dzieciaki dorosną;-)
pogoda fatalna.. szaro buro i ponuro:no:

miłego dnia!
 
Mała przysneła po wielkich trudach, więc mogę coś wreszcie napisać.
skaba1 to się dziewczyno nie wyspałaś, współczuję tak rano wstawać, chociaż moja Maja dziś miała fatalną nockę i też jestem nie wyspana. Najlepiej się jej śpi z mamusią w łóżeczku, tylko wtedy jest problem z tatusiem, bo nie ma dla niego miejsca, mamy strasznie małe łóżko.
mrowa1 podziwiam za tak dużą produkcję ogórków, my we dwoje to przez zimę max 10 słoików zjemy albo i to nie, więc nie opłaca mi się jeszcze robić, tylko smak jest całkiem inny takich kupnych a robionych.
Ninja super ślub jak w filmie ;)
kasia s super, że macie poodę, u nas wczoraj wiało że hej, nawet na dwór z małą nie wyszłam, a dziś z kolei pada
 
reklama
Witam serdecznie:-),
ja tylko na chwilę, bo Jola wstała i właśnie robi kupkę:-D

Skaba, kiedy to będzie... mam nadzieję, że czas wysypiania się nastąpi duuużo wcześniej:tak:

Mrowa, zapowiadają, że weekend będzie upalny:tak:

Asze, trudy zmagania się z łóżeczkiem dały efekt... wielkie gratulki:tak:

Monika-K, no to czas na większe łoże albo samodzielne spanie Mai:-)

Kasiu, oj zazdroszczę pogody... i fajnie, że mogłaś zająć się sobą:tak:
 
Do góry