reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Padam na pyszczek, więc za dużo nie napiszę...:no:

Skaba1 my mamy 4-tą rocznicę, a razem to już jesteśmy ponad 12-ście lat....:cool2: O Boshe jak ten czas leci...:szok:
AsiaM trzymaj się dzielnie - jesteśmy z Tobą!:-) Jeszcze trochę i będziemy wypoczywać na leżaczkach, a dzieciaczki będą brykać po ogródku!;-):tak:
Dusia08 naprawiaj szybciutko neta i wracaj do nas!:-) Buziaczek dla Michasia i gratulki z powodu pierwszego ząbka!!!:rofl::rofl::rofl:

Zmykam, bo jutro znowu masę spraw do załatwienia i wizyta u okulisty nas czeka, bo Zuza ma znowu stan zapalny w oczku, buu.......:-:)-:)-(
Dobranoc Kobietki.... Spokojnej nocki Wam życzę, papa
 
reklama
Witam!:-)
Nie wiem kiedy wy macie czas na pisanie - znowu tyle do czytania;-);-);-)
Dzisiaj była u mnie moja mam, siostra i siostrzenica, ja wyskoczyłam na zakupki ( zdjęcia na odpowiednim wątku), do pracy wypisać wniosek o urlop:tak:, mam mi poprasowała:-), siostra rozpieściła Zuzię:-). W dzień prawie nie spała a wieczorem po kapieli padała ale nie zasneła, najadła się, wielkie oczy i gotowa do zabawy:-), zasnęła dopiero ok.22.
AsiaM podziwiam - pokłon wielki!!:tak:
Giza - super opowiadanie Milenki:-D:-D:-D
Skaba
współczuje tego wstawania - ja nie cierpię, ale tak jak Ty wolałabym chodzic wcześniej, zeby byc szybciej w domku z dziećmi:-)
Dusia witaj z powrotem!!:-) Ciężko wytrzymać bez BB!!:-)
Ninja to musi być dużo chetnych dzieci do tego przedszkola, czy po prostu jest małe??
W czwartek przyjeżdza szwagier z zona i córeczką ( ur. 28.03.2008), na kilka dni, ciekawe jak to bedzie dwie małe istotki w domku:-)
Ciekawe co z Sabincią?? dawno sie nie pokazywała.
 
dzień dobry:-) może ja będę otwierała nowy dzień na BB? tylko teraz powinnam powiedzieć: dziś mamy środę, któryś tam dzień roku, imieniny obchodzą.... i prognoza pogody na koniec:-)
 
dzień dobry:-) może ja będę otwierała nowy dzień na BB? tylko teraz powinnam powiedzieć: dziś mamy środę, któryś tam dzień roku, imieniny obchodzą.... i prognoza pogody na koniec:-)

hahaahaha, dobry pomysł :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Skaba - będę w Częstochowie gdzieś w połowie sierpnia, to odezwę się na pewno! :tak: Jeszcze Mammę trzeba będzie zgarnąć!

Asze - przedszkole i małe i tyle chętnych.

Stefanna - my podjęliśmy decyzję o ślubie po 3 miesiącach ;-) A ślub wyglądał tak, że w czwartek zanieśliśmy papiery a w piątek nam dali ślub - bez obrączek i całej oprawy, hahahaahahah, na wakacjach w Łebie - byli znajomi, którzy się wczasowali i ludzie, których wieczór wcześniej poznaliśmy w knajpie :-p. Moi rodzice też przejechali 450 km, żeby być na 15 minutowym ślubie i wrócili :-D Małżóna rodzice też byli skłonni przejechać te 600 km, ale wtedy babcia była ostro chora i nie dali rady :-)
Pół roku później rodzice zrobili nam tradycyjne weselicho no i były też już obrączki :-p

Jadę na budowę, bo zaraz przyjedzie beton.
 
Ninja - to niezły miałaś ślub:-D:-)


Milenka - mała artystka, a nałóg BB wyssała z mlekiem mamusi :-D:cool2:

Nleka ładnie dziś spała, zasnęła o 22, cyc o 3, 6 i o 8 pobudka :cool2::-) oby tak częściej.
A ja rano dostałam @ :szok::szok::szok: i to tak z partyzanta, bo zawsze wcześniej bolał mnie brzuch, a tu od razu @ ...... buuuuuuuuuuuuuu

U nas pogoda znowu paskudna, ciemno jak w d**** i kropi deszcz:wściekła/y::angry:
 
Dzień doberek!:-)
U nas właśnie przestało padać, ale jest zimno i ponuro, buuu Trzeba jakąś ciepłą kawusię sobie zrobić:cool2:

Weronikaa
oj współczuję @....:sad::sad::sad: Dobrze, że chociaż mało bolesna...
Ninja
no to niezły spontan!:surprised: Grunt, że jesteście się ze sobą szczęśliwi i oby tak dalej!:-)
Skaba1, Ninja jak się będziecie umawiać w Częstochowie to i ja się piszę! Mam niecałą godzinkę drogi, więc baardzo chętnie z Martynką przyjedziemy i spotkamy się z Wami:tak:;-):tak:!
Asze miłych odwiedzin!;-) Będziesz mogła zobaczyć jak to jest z dwójką maluchów w domu, hehe:-D:-D

A moja Martynka jeszcze śpi...:szok: Chyba ta pogoda tak na nią wpływa...
 
Ostatnia edycja:
Ninja bardzo szybko wzieliście ślub i pasuje do was takia spontniczność:-D:tak:
Skaba mozesz rozpoczynac takim serwisem :-D
Stefanna biedna Zuzia buziaczki dla niej:-*
Weronika to nie zazdroszcze @:sorry2::no: ja nazrazie niemam:-)


u ans tez paskudnie na polu:wściekła/y: pada i ponuro jest
wiec wziełam sie za robienie ogórków:sorry2: narazie umyłam słoiki;-)
mama przyszła do Kondzia i raz dwa sie z nimi uporałam
a wczoraj bylismy na grzybach ale nic nei znalezliśmy:baffled:
 
Witajcie po przerwie spowodowanej winą kompa i netu:-)

Od razu dziękuję za cieplutkie słowa od Was:tak::-)

Ninja, ja podobnie jak Ty uwielbiam czytać, ale muszę się przyznać, że od porodu nie przeczytałam żadnej:zawstydzona/y:
Ale ślub... Z dobrą decyzją nie należy długo czekać:tak:

Doris, pewnie Emilka się jeszcze odwdzięczy pięknym uśmiechem nie raz:-D

Darinia, ja na wieczór smaruję małej dziąsełka żelem i nie ma wstawania aż do 5, potem jedzonko zasypia i znów smaruję... może spróbujesz i nie będzie się wybudzać;-)
A jeśli chodzi o ciemniejszy kolorek, to ja stosuję samoopalacz... jakoś nie mam przekonania do solarium, ale to moja osobista decyzja:tak:
A cesarka nie ma nic wspólnego z solarium:tak:

Stefanna, u mnie podobnie... jak się tylko obudzi to wali uśmiech:-) aż miło... a za tatusiem i ciocią wodzi oczkami aż czasami główka nie nadąża:-D
Jak tam wizyta u okulisty?

Asiu, bidulko kochana... już niedługo odciążą Cię teściowie i mężulek... cierpliwości... 3maj się:tak:
Ja powinnam się wziąć za ogarnięcie kuchni, żeby można było dzisiaj tam wstawić kuchenkę gazową, ale nałóg BB zwyciężył:-p:-D

Giza, a to Ci dopiero Milenka szyfrem zaciąga:-D:-D:-D:-D Niezła z niej agentka:tak::tak::tak::tak:

Dusiu, czekamy z niecierpliwością:tak:

Weronikaa, no to Nelka dała pospać... oby tak dalej...

Mrowa, no to powoli będą się kisić:-D

Koniec na teraz... Jola już po drzemce (45 minut):szok:



 
reklama
Strop zalany.
Niestety nie podłączą mnie w tym roku pod wodociąg :dry: Gadałam dziś z wójtem, ale ręce rozłożył, że to nieplanowany wydatek w budżecie i nic nie poradzi. :dry: ( gmina jedna z najlepiej inwestujących i rozwijających się w Polsce, niby...)
Byliśmy też z Tymnkiem u naszego pediatry, bo coś pokasłuje, a ja byłam teraz podziębiona , ale wszystko oki - to ślinką się lekko krztusi :sorry2:

Co do naszego ślubu - to nikt nie chciał w to uwierzyć, bo nawet moi najbliżsi znajomi mówili, że daliby sobie rękę odciąć, że ja to za mąż nie wyjdę, hahaahah :-D:-D:-D. Małżona kumple to samo mówili,:-D:-D:-D. Oczywiście w dalszych kręgach plotki chodziły, że napewno jestem w ciąży, że tak szybko :-p
A mąż był moim instruktorem survivalu i chyba wyrwałam go na czarne pazury i śmierdzące nogi na leśnym zgrupowaniu ... :-p:-p:-p. Generalnie, jak widać, metoda skuteczna, więc polecam , hahahaahahahaahahahahahaah


Radość moja wieeeeelgachna dzisiejsza - wieczorkiem przyjeżdża moja strasznie dobra kumpela z Trójmiasta, z którą bezpośrednio pracowałam przed porodem! Cieszę się jak dzieciak!!!
Tymon bedzie mniej szczęśłiwy, bo w planach pierwsze pijaństwo Mamy do oporu, więc cycuś będzie odstawiony :sorry2: (moja mama mnie cały czas o to goni, ale co tam! :-p)
 
Ostatnia edycja:
Do góry