reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

PM - wszędzie piszą, że bezbolesne ale to nieprawda - troszkę boli. Fakt, więcej było strachu niż bólu, ale jednak czuć.
Po przewertowaniu tematu jednak się zdecydowałam. Pani w studio powiedziała, że w moim przupadku raczej będzie największa skuteczność. Im bledsza skóra i ciemniejsze włosy, tym skutecznosc większa. Może się uda już po 3-4 zabiegach.
Blondynki nie mają szans - no chyba, że zabiegów bedzie i kilkanaście :szok:
Przed zabiegiem absolutnie nie wolno się opalać. Dlatego teraz jest letnia obniżka aż 30 % bo ludzie są opaleni. Ja jednak nogi mam bialutkie, bo ciągle chodzę w spodniach, także korzystam z letniej promocji.;-)
Minusem jest oczywiście olbrzymia cena, ale myślę, że to zależy w jakim stopniu owłosienie komu przeszkadza. Mi przeszkadza ogromnie - jest moim strasznym utrapieniem od wielu lat, więc tą kasę odżałuję... :sorry2:

Asze - depilacja laserowa pozbawia włosów całkowicie, tzn. nie odrastają, bo wypala się mieszki włosowe.
 
reklama
Ninja dzięki za info, chciałabym pozbyć się owłosienia na stałe ale jak piszesz, że blondynki nie mają szans:baffled: to szkoda. Ja akurat jestem blondynką:tak:. Chyba zostanie mi wosk:tak:. A ile płacisz za zabieg??
Chociaż teraz tak pomyslałam.... tam nie jestem blondynką!!!! Ma to jaieś znaczenie?? Czy ogólnie chodzi o blondynki??
 
Asze - laser działa na pigment, więc im mniej pigmentu, tym efekt słabszy. Czyli im jaśniejsze włosy, tym więcej zabiegów trzeba wykonać. Generalnie to opłaca się robić to brunetkom a nawet nie szatynkom, ale to oczywiście zależy wszystko od kasy niestety.
Tu masz cennik , akurat z tego studio co ja byłam, ale ceny są porównywalne. Ceny tu podane są za jeden zabieg, a trzeba zrobić w najlepszym wypadku 3.
No i zachęciła mnie ta promocja bo zamiast 400 zł zapłaciłam 280 więc różnica jest duża.
Kosmedica: Cennik
 
Ostatnia edycja:
My już po wizycie rehabilitantki! Dziś było troszkę mniej drastycznie, tzn. mała nie wyła przez gorzninę, tylko przez 45 min :) no i się nie zanosiła aż tak bardzo. Generalnie mamy nowy zestaw ćwiczeń, i mamy ćwiczyć i ćwiczyć. Plusem jest to, że Pani zauważyłam że z Majeczką ćwiczyłam, i że już w tydzień jest zauważalna poprawa :)
ninjacorps super taki zabieg, mi jednak tak szybko włosy nie odrastają, za to ja mam olbrzymi problem z ogromnymi, czerownymi rozstępami na brzuchu i pośladkach po ciąży :( podobno są jakieś zabiegi laserowe usuwające te rozstępy.
 
ja juz w domku - jutro was poczytam i popisze co i jak bo teraz nie mam czasu a ni siły ale już widze że ciekawe tematy poruszacie;-)depilacja laserowa to to o czym myslę ale na co mnie nie stac póki co:-:)-(tyle ze ja myślałam o innej części ciała:-p
 
Witam na chwilke bo zaraz wychodze na imprezke do starych szkolnych znajomych. Ach milo bedzie sie spotkac po latach; ciekawe co teraz wszyscy robia.. Podobno ma byc wiekszosc naszej klasy- nie moge sie doczekac! Szkoda tylko ze Rod'a nie ma- akurat to jedyny weekend kiedy nie mogl do nas pryzleciec bo jutro na slub przyjaciela musi sie stawic w Oxfordzie :-(

Moj Jamie jak zawsze zasnal o 19tej i teraz bedzie spal min do 5tej wiec troche sobie moge poszalec. Na wszelki wypadek 240mls modyfikowanego zostawiam z babcia dla mojego glodomorka.

Befatka, szybkiej i bezbolesnej przeprowadzki zycze :tak::-)

Skaba, mam nadzieje ze powrot do pracy ok. Pracujesz na caly etat czy pol? Ja sie tak wlasnie zastanawiam kiedy wrocic i rozwazam juz wrzesien bo mi sie spieszy zeby kolejna specjalizacje skonczyc. Szczegolnie ze mezus moze na pelnoplatnym taciezynskim z James'em do polowy marca w domciu zostac. :-D

ninjacorps super taki zabieg, mi jednak tak szybko włosy nie odrastają, za to ja mam olbrzymi problem z ogromnymi, czerownymi rozstępami na brzuchu i pośladkach po ciąży :( podobno są jakieś zabiegi laserowe usuwające te rozstępy.

Ja tez o takim zabiegu mysle na moje rozstepy. Podobno im wczesniej sie to zrobi (jak jeszcze sa czerwone) tym wieksza szansa ze wszystko zniknie. Akurat to robia w SPA do ktorego ciagle chodze wiec chyba sie zapisze. Nie mam duzych ale zawsze cos widac. Co do nog to jak wiekszosc blondynek nic mi tam prawie nie rosnie a bikini tez planuje zrobic juz od kilku lat i jakos zebrac sie nie moge.:dry:
 
Witajcie wieczorową porą...:-)
i znowu jest co nadrabiać:tak:

PM, gratulki wielkie... oby tak dalej:tak:
U nas łóżeczko dla Joli nie jest straszne... dzisiaj wybudzają ją dziąsełka... strasznie płaczliwa dzisiaj była... oby to szybko poszło:-(
No tak, rocznica to i wspomnienia wracają... Miłego świętowania:-)

Cicha, oj chyba mam podobne problemy z kręgosłupem, ale skorzystam z porady Ninji...
Wydaje mi się, że źle siedzę podczas karmienia, garbię się i stąd problemy:tak:
A jeśli chodzi o spanie: Jola budzi się około 6, potem jedzonko i zasypia jeszcze do 8... potem od 10.00 do 11, a potem to ze 3 razy po pół godzinki, a wieczorkiem to już około 20.30-21 śpi i budzi się o 6

MrsF, baw się dobrze...

Dobrej pogody i extra humorku dla wszystkich wczasowiczów:-)
 
Wow, ale pustki!

My byliśmy ze znajomymi przez weekend w domku w lesie, Nelcia była grzeczniutka, w nocy spała ładnie, pierwszy nasz wypad, a akurat wczoraj skończyła 4 m-ce:cool2::-) ale ten czas ucieka:szok:

Monika - super, że z Majeczką lepiej :-) oby tak dalej!

Mi włoski nie odrastają za szybko, a na nogach mam jasne. Stosuje wosk, ale bikini bym się nie odważyła:zawstydzona/y: (ten ból):szok:
 
Widać, ze wakacje. Cisza i postów jak na lekarstwo. Ale chociaż nie miałam problemu z nadrobieniem zaległości.
No i znowu kilka dni bez Przemka. Został na tydzień z moimi rodzicami. Co prawda nie będzie już miał tylu dzieci do zabawy, ale pewnie dziadkowie postarają się o atrakcje dla niego. Dziadek mu obiecał, że pójdą razem na ryby i Przemko nie może się doczekać.
Milenka miała jakieś problemy z brzuszkiem więc na razie na kilka dni odstawię słoiczki i znowu tylko mannę będę jej dawać. Od kiedy zaczęła jeść łyżeczką, to jak widzi, że ktoś je, to krzyczy i też się dopomina jedzenia. A jak coś jem albo piję i mam ją na rękach, to próbuje złapać to co mam w ręce.
Monika-k, super, że widać już efekty rehabilitacji. Pewnie nie jest to dla niej przyjemne, ale się trochę oswoi z miejscem, osobami i ćwiczeniami i już nie będzie tak protestować.
MrsF, baw się dobrze. Fajnie spotkać się z ludźmi, którzy byli częścią naszego życia kilka lat temu.
 
reklama
Oj faktycznie pustki :sorry2:

Dziś byliśmy na spotkanku rodzinnym u dziadka, bo była msza z okazji 4 rocznicy śmierci babci.
Oj Tymon nie lubi takiego gwaru :sorry2: Wyszliśmy sobie do ogrodu i tam już pięknie rozdawał ciotkom uśmiechy i od razu zrobił się spokojny.
Byliśmy też na działce i tak się zastanawiam, jak to będziemy we dwoje z Tymkiem tak sami mieszkać w takim dużym domu :baffled::baffled::baffled:

Wczoraj nasza psina miała wycinany guz z pleców - wyglądała strasznie po narkozie ale szybko doszła do siebie. Z racji tego, że jest rekonwalescentką była dziś karmiona wyłącznie rosołem i ulubionym surowym mięskiem , hahahahahaha

A z news'ów - właśnie się dowiedziałam, że muszę u nas na wsi zapisać już Tymona do przedszkola... :baffled:

Małżon pojechał i malancholia mnie lekka bierze...
 
Ostatnia edycja:
Do góry