reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

EMIKLO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ
Witam po dluzszej przerwie dziewczyny nie piszcie na temat pogody bo mnie szlak trawia u nas nie jest zbyt cieplo Kubu ma na sobie body z dlugim rekawem i jeszcze bluze jak idziemy na spacer :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co do zabkowania to on caly czas wpycha piesci do buzi moze to tez znak ze cos sie rusza ale nie wiem bede opserwowac:-).Nocki sa takie sobie wstaje dwa razy a zdarza sie ze i trzy najlepiej jak rano wstaje do daje znac placzem a jak go do siebie wezmiemy to tak gaworzy ze nie da sie polezzec;-).
Zmykam bo sie szykujemy na spacer

 
reklama
Emilko - słoneczko nasze - ciumaski dla Ciebie na kolejny m-c :-* :-)

Nawet go nie prosiłam o posmarowanie pleców - a na dokładkę dziś też byłam nazrywać porzeczek i się lekko dopiekłam. Ale noc minęła ok :cool2:

Dołączam się z Nelką do dzieciaczków zmieniających się po 3 m-cu :eek: W ciągu dnia nie uśnie inaczej niż na rękach. Nawet wczoraj na tak długim spacerku walczyła ... i walczyła, a jak wzięlam na ręce od razu oczka klap :dry:

Też pasowało by się wybrać do dentysty bo - aż wstyd - nie byłam jeszcze przed ciążą :szok:

A Nelcia mnie dziś zaskoczyła:-) - jak ją uśpiłam na rękach o 12 tak śpi do tej pory:cool: - w przerwie był oczywiście cyc:tak:
 
Doris ja byłam w ciazy i było ok wszystko tylko teraz cos zaczęło sie dziac:no::wściekła/y:
moze emilcia czegos sie wystraszyła:confused: mój Zadziorek ostatnio tak reaguje an mojego brata a dodam ze czesto go widuje i robi podkówke i ryk co wczesniej mu sie nie zdarzało jak go widział.
Mamma dzieki za odpowiedz:-) nie przepraszaj za nic bedizmey troche madrzejsze;-):-D
ja tak chodizłam z Mela jak ty z gabrysia i nie ejst to żadna przyjemnośc taki spacer wiecej sie umeczysz niz zrelaksujesz:wściekła/y:
 
Witam,
Uff... nareszcie wieczór...:tak:

Asze, nie poddawaj się... w końcu Zuzia się przekona...:-)

Befatka, wyczuwam 2 jedyneczki na górze... Mam nadzieję, że koleczki u Kayi szybko miną:tak: Ale się słoneczko pięknie prezentuje na zdjęciu:tak::-)

Ewa, a co z tym miejscem w przedszkolu?
Fajnie, że Alex ma w sąsiedztwie kolegę... gorzej gdyby musiał gdzieś dalej szukać i przeskakiwać kilka płotów:-p:tak:

Zapowiadają się Przemkowi fajnie wakacje...:tak:

Mrowa, ach te zęby... chyba trochę jest w tym prawdy, że ciąża i karmienie to dla nich najgorszy okres...

Doris, może po prostu miała kiepski dzień i coś jej się nie spodobało... czasem się zdarza, ale jak widzisz nie na długo:tak::-)

Niekat, Ewa, a ja chyba nie tęsknię... chociaż jak widzę kobietki z brzusiami w taki upał, to im współczuję:sorry2:

WIELKIE BUZIAKI DLA MICHALINKI I EMILKI :* :*
 
Witam marcoweczki, ja tylko na chwilke bo zaraz po mezusia na lotnisko lece. nie bedzie nas do wtorku bo jedziemy na dluuugi weekend do James'owej prababci na wies powdychac troche swiezego powietrza wiec zycze milych weekendzikow:-)

MrsF - no to polecam Bhs i zare (jeśli chodzi o bobaski), bo mają fajne przeceny :tak::tak::tak:. A co do SPA to raz tam byłam to klimat jest fajny ...jak byłam to wszędzie były płatki czerwonych róż wysypane i świece pachnące ...miło i przytulnie. No to ty na prawdziwych wakacjach jesteś:-D..spa masaże itp...


PM1, co do spa, jak bedziesz sie jeszcze raz tam wybierac to polecam saune parowa (albo na podczerwien jak pary nie lubisz), masaz relaksacyjny u pana piotra a na zbedny tluszczyk bodymix w zestawie ze stayler'em- super efekt :tak:

co do zakupow, to ja juz niestety te i inne sklepy pare razy oblecialam i teraz cala gore ciuszkow musze przed mezem schowac bo powie ze zwariowalam, inna koszulka dla J na kazdy dzien :-D:zawstydzona/y:


Dziewczyny na naszej-klasie, czy Wy tez macie duzo nieznajomych z 0 'znajomymi' na kacie ogladajacych Wasze profile? No wyglada to tak jakby ktos kogo znam zakladal specjalnie nowy profil pod innym nazwiskiem zebym nie widziala ze mnie sprawdza! Dziwne to i smieszne zarazem :-D
 
Giza, dobrze ze juz jestes bo sie martwilam i mialam dopytywac gdzie jestes :-)
MrsF, miło mi, że o mnie pamiętasz :tak:
A co do osób, które oglądają mój profil na N-K, to jak do tej pory nie miałam takich przypadków. Faktycznie to wygląda tak, jakby ktoś chciał się ukryć.
 
Mnie podobnie jak Gizie to się nie zdarzyło, ale przy okazji sobie uzmysłowiłam, że mogę Was poszukać na naszej klasie... kilka z Was udało mi się odnaleźć, a jeśli któraś z Was chce być zaproszona przeze mnie to proszę o info na PW:tak::cool:
 
Witam wieczorkiem...
My dzisiaj mieliśmy szczepienie, którego bardzo się obawiałam, ale nie było tak źle;-)! Na początek Martynka wypiła sobie wirusy (szczepionka Rotarix) - i niesamowita była, bo tylko mlaskała języczkiem i ani kropelki nie wypuściła z buźki, hehe:-D A potem były dwa kłucia i nawet nie płakusiała zbyt długo - zuch dziewczynka!:-) Ciekawa jaka będzie nocka, ale dostała w pupę czopka i na wszelki wypadek posmarowałam jej nóżki Altacetem, bo widziałam, że już niestety puchną...:-(
Poczytam Was jutro, bo padam dzisiaj wyjątkowo...
Dobrej nocki, papatki

Emilko najsłodsze buziaki dla Ciebie!!!:-):-):-)
 
reklama
Witam!!
Ale upał!!:szok: dzisiaj spędziliśmy cały dzień w domku, wyszłyśmy na dwór dopiero ok 19, wcześniej sie nie dało. Za to Zuzanna ślicznie w dzień spała, raz godz. i drugi raz 1,5 godz!!
Kra mi to specjalnie nie przeszkadza, bardzo lubie spać z Zuzią ale...mój mąż śpi z Milo a nie z nami bo sie boi, ze ją w nocy przydusi i dlatego moje życie erotyczne jest zerowe:no::sorry2:
Doris ojej! oby to było jednorazowe:tak:i daj znać jak po chirurgu
Dorota u nas by się trochę ochłodzenia przydało:tak:
MrsF miłego wdychania:rofl2: A co do NK to mi się też nic takiego nie przydarzyło chociaż zauważyłam , ze " oglądają " mnie obce osoby..
Stefanna spokojnej nocki!!
Mrówa współczucia z tymi zębami:wściekła/y:
EMILKO 100 LAT!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry