reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dziekujemy za zyczonka oj długo nas nie było długo ale nie mam czasu praca Nikos dom oj oj juz chyba lewituje a nie zyje hehe Nikosia stan zdrowia sie pogorszył jest kilka problemów ale walczymy z tym nawet nie dam rady was nadrobić ale postaram sie byc częsciej jutro mamy chodzimy na rehabilitacje bylismy w szpitalu tez ... eh duzo sie dzieje nikos ma 70 cm i wazy 8 kg juz jest wielkim grubaskiem no ale co sie okazalo ze jest taki pulchny bo ma problem z znerkami i za mało siusia i duzo wody w organizmie ale bierze leki i powinno byc lepiej. Dla wszystkich dzieciatek wszystkiego najlepszego i dla Was mamuski ;]
 
reklama
SABINCIA - własnie miałam pisać ze Cię długo nei ma a tu takie wieści przynosisz:-(tak mi szkoda tego Twojego Nikosia ale dobrze ze ma silna mamę:tak:razem pokonacie wszystko i w koncu będzie w porządeczku:tak::-)
 
Witajcie!
Serdeczne życzenia dla Joli, Zosi i Nikosia - rośnijcie zdrowo i radośnie!
Dziękuję za życzenia imieninowe dla Emilki. Zdziwiłam się wczoraj, bo zadzwoniła moja siostra z życzeniami i znajomi przysłali SMS-a.
Sabincia - szkoda, że tyle złego spotyka Nikosia, życzę, aby kłopoty skończyły się jak najszybciej
Weronika - my jutro mamy szczepienie i też się boję płaczu Emilki
Asia - ja poprawiałam już dwa zęby leczone kanałowo, bo były źle wypełnione i na razie jest spokój
PM - Emilka tez ciągle pcha rączki do buzi - nawet mimo smoczka próbuje sobie je włożyć, ale ja jeszcze nie spodziewam się ząbkowania. Moja mama, jak ja i moja siostra się urodziłyśmy, to wszystko skrzętnie notowała i wiem, ze ja pierwszy ząbek miałam w wieku 5,5 mieś, więc w okolicach piątego mieś. będę wypatrywała ząbkowania. Choć wiadomo, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Ja trochę się boję pierwszych ząbków ze względu na karmienie. Czasem zdarza się, że Emilce wysunie się pierś z buzi i złapie mnie dziąsłami za sutek, a uścisk ma jak małe imadło - a co będzie, jak będą ząbki?

Dziewczyny, szukam jakiegoś domku nad jeziorem, takiego na 4 osoby, żeby miał łazienkę i przynajmniej lodówkę, macie może jakieś namiary?
 
Ale szok! Właśnie przeczytałam na "pierwszym razie" o pierwszym ząbku (Gratulacje!) - nie wiedziałam, ze mogą być tak wcześnie.
 
Witam...
A my siedzimy w domku... :sad: Mieliśmy iść na spacerek, a tu Martynka zrobiła mi psikusa: przez godzinę tak płakała, że nie potrafiłam jej uspokoić i za żadne skarby nie chciała złapać cycusia....:no::no::no: Nie wiedziałam już co z nią robić; w końcu odłożyłam do kołyski i po chwili usnęła... Aż się boję co będzie jak wstanie...:-(

Najlepsze życzonka dla Jolci, Zosi i Nikosia!!!:-):-):-)
 
Stefanna biedna Martynka moze "wstała" dzis lewa nózka:confused::eek:;-)
Sabincia wy to sie ochodizcie po tych lekarzach i szpitalach:-( ale w koncu kiedys sie to z konczy i bedize dobrze:-)
 
Mrowa1 obawiam się, że to coś więcej niż lewa nóżka...:no::no::no: Zmykam do lekarza, bo mała od rana nic jadła i boję się, że się odwodni - pieluszka już jest sucha od dłuższego czasu...:-( Jak na złość Mąż dzisiaj w Lublinie i jestem z tym wszystkim sama...
 
Witam ja na chwilke bo akurat Domis spi a oj dzisiaj masakra bobodent poszedl w ruch i tak mu wykukalam 2 jedynke ale dopiero sie przeciska i tylko nie dotyka mu dziasel bo krzyk okropny i trudno mu ciagnac cyca oj i czuje ze przy nim tez bede wiedziala kiedy kazdy zabek wychodzi tak jak przy Arku:dry: bo byly placze okropne a jak szly 2 na raz to juz w ogole:no: no ale co zrobic male dzieci musza sie meczyc z ich wyjsciem a my z leczeniami kanalowymi bryyy:dry: itp okropienstwo
Stefanna- to super ze wesele udane i dzieciaczki grzeczniutkie:-):tak: i daj znac co tam u lekarza
sabincia-oj jak mi was szkoda ale miejmy nadzieje ze szybciutko sie to skonczy:tak: buziaki dla was
WSZYSTKIEGO NAJ DLA JOLI ZOSI I NIKOSIA
Ja musze uciekac bo Arek wstal lewa noga:no: to reszte przeczytam pozniej
 
Dziękuję w imieniu Joli za życzonka
23_30_126.gif


Wszystkiego najlepszego dla Zosi i Nikosia
11_1_218v.gif


Weronikaa, oj było wczoraj jak w piecu... jak jechaliśmy do lekarza, to myślałam, że się upiekę, a mała była zlana potem (ale dopiero jak wracaliśmy);-)
A jak tam po szczepieniu?

PM, niezłe odgłosy wydaje z siebie Tosia... a na co się tak denerwuje?
Co do spacerówki, to Jola na razie leży, ale główka jest trochę wyżej, tak o 30 stopni:tak:

Doris, wszystkiego najlepszego dla Emilki... pewnie, że zdjęcia w albumie lepsze niż w komputerze... ja też opracowuję kilka fotek, żeby je wywołać, a potem do albumu:tak:

Darinia
, na pewno Twoja ciężka praca nie pójdzie na marne... a co do przespania nocek przez Ciebie to już niedługo:tak::blink:

MrsF, fajnie, że odpoczywasz i się relaksujesz... też bym tak chciała:tak:

Oj Kra, to widać każdy miał jakieś zajęcie... A może Jeremi zazdrościł bratu;-)

Mrowa
, też tak miałam z ząbkiem, więc wiem co czujesz... Ja poszłam jeszcze raz do dentysty, to pokryła tak szczelnie ząbek plombą, że nic się nie wdziera... Za to przed porodem wypadły mi 2 stare plomby i muszę w końcu iść, bo znowu grozi mi kanałowe...:-( a czy karmiąc można wziąć znieczulenie?

Giza, miłego, rodzinnego pobytu:-)

Sabincia, oj to nie dobrze, że Nikoś ma problemy z nerkami... na szczęście wykryto i leczą... wielkie buziaki dla Was

36_1_67.gif

Stefanna, mam nadzieję, że to nic poważnego, ale lepiej się upewnić... daj znać jak już będzie po wizycie:tak:
 
reklama
Beti mozna brac znieczulenie tylko później musisz odpuscic chyba 2 karmienia tzn po jednym dla cyca;-)

no i zrobił mi dentysta ozonowanie zobaczymy co z tego wyniknie jeszcze 2 cykle mam wziasc jak to nie pomoze to usuwamy :eek: :sorry:

Stefanna i jak Martynka?
 
Do góry