reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
My po szczepieniu - masakra!
Pokłóciłam się z moim M :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: (ale nie będę opisywać, aż mi nieco przejdzie ) skutkiem czego poszedł z Nelą na szczepienie sam.
A po szczepieniu maruda straszna:-(, płakała z początku ale teraz jest już lepiej, ciekawe jak nam nocka minie :confused::-(

Jutro Was doczytam. Dobrej nocki!
 
Buziaki dla Jolci, Zosi i Nikosia!!!:-)

Sabincia całe Twoje życie to jak wyzwanie, stale musisz zmagać się z jakimiś kłopotami, oby te choroby się szybko skończyły

Kasik i pomaga ten bobodent?

Doris w jakie okolice chcesz jechać nad jezioro?

Stefanna mam nadzieję że z Martynką wszystko dobrze?

Weronika jak poszedł sam to znaczy że nie jest aż taki zły ;-)

Beti postanowiłaś już czy wracasz od września do pracy?

MrsF ale masz dobrze na tych wakacjach :-)
 
Asiu, wracam, wracam, bo chyba bym zwariowała...:sorry: szczególnie przez A, bo Jola to wcale nie daje mi popalić:no:
A poza tym mieszkanko musimy jakoś wykończyć

Weronikaa, oj dają popalić nam te chłopy:no: lepiej już
nic nie gadać:wściekła/y:

Mrowa, dzięki za odpowiedź...:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)
Dziś zrobiłam powtórkę z rozrywki i spędziliśmy dzień w taki sam sposób - nad wodą jest chłodniej:tak:. Beti - dziś młody już nie "zazdrościł" bratu i było całkiem przyjemnie;-):-DCzy dobrze pamiętam, że jesteś nauczycielką?
Weronika takie szczepienie w obecności tatusia to chyba całkiem niezły pomysł - usamodzielniasz faceta i nie rozpaczasz patrząc na malucha:tak:A masz jakieś czopki na noc dla Neli?
Mrówa i jak to ozonowanie - boli?, bo ja to umieram u dentysty:zawstydzona/y:
Sabincia, Stefanna trzymam kciuki za maluszki i dawajcie znać, co i jak:-(
Ninja ! - oddychaj - wdech - wydech- wdech - wydech matko karmiąca;-);-):-D:-D:cool2:
Wszystkiego naj dla solenizantów:-)
 
Wszystkiego naj dla Nikosia, Zosi i Joli!

My tez dzisiaj bylismy na szczepieniu, i Michal troche marudny jest. Spiacy jest ale nie moze zasnac albo tylko takie krutkie drzemki sobie robi:eek: A na pole nie mozemy wyjsc bo co chwile pada. Na chwile sie rozpogodzi i za chwile znowu leje
:wściekła/y:
Sabincia- Wlasnie myslalam o was kiedys. Oby te wszystkie chorubska szybko opuscily Nikosia.

Stefanna- napisz jak tam u lekarza.

Mrowa- wspolczuje bolu zeba, to jest cos okropnego.
 
Ostatnia edycja:
Czesc
Dziekujemy serdecznie za wszystkie zyczonka.
duzo zdrówka i sloneczka dla Martynki(spoznione)dla Zosi ,Jolci i Nikiego
U nas dzis straszny upal spcerowalysmy troche a ja strasznie zjaralam sobie nos i ramiona
Kasik jakby Dominis byl troche starszy to poradzilabym Ci zeby dawac mu kiszone ogorki do ssania podobno rewelacja na wychodzace zabki,Mama moja nas tak maltretowala:-)kwas z ogorka podono zmiekcza dziaselka i przynosi ulge!!Jak pecherz juz lepiej??
Dusia,Weronika ja tez juz psychcznie nastawiam sie na kolejna szczepionke,ostatnio Kaya miala lekka goraczke i troszke marudzila Ale ja bylam przygotowana na taka opcje, dzien wczesniej zaowiedzialam brak obiadu itd bylam tylko dla niej:)
No to sie napisalam ............pedze do niuni.Dobranoc papa

 
reklama
Witajcie...
Wreszcie się ogarnęłam, bo samemu w domku z dwójką dzieci nie jest łatwo, oj nie...:no::no::no: Dzięki cioteczki za troskę - z Martynką jesteśmy pod obserwacją. Nie ma gorączki i w zasadzie jest oki, a Pani doktor podejrzewa, że przez ten upał po prostu nie chce tak często jeść. Na szczęście po popołudniowej drzemce złapała cycusia i potem nawet pospała na spacerku. Po kąpieli znowu troszkę marudziła, ale mam nadzieję, że to kwestia zmęczenia...:confused:?!
Zmykam, bo padam dzisiaj wyjątkowo...:-(
Dobrej nocki Kochane!
 
Do góry