reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Wszystkiego najlepszego dla Kai i Martynki na nowy miesiączek no i dla Emilki na imieninki :-)

Ale upały, podobno 34 stopni na dworze! J pospał sobie trochę w ogrodzie pod platanem ale zabrałam go do domu to łebek jakiś taki wilgotny mu sie zrobił z gorąca

Beti, ja też ciągle słyszę że a to kuzynka a to stara znajoma w ciąży albo planująca. Wielki wysyp na 2009 się szykuje :-D

Darinia, współczuję nieprzespanych nocek. Jak sobie moje studenckie czasy przypomnę to aż ciarki przechodzą. Na początku się do pubu po wykładzie chodziło a potem trzeba było wkuwać do rana na senny mózg i eseje produkować na rano. Kiedyś marzył mi sie doktorat ale teraz to już bym tak nocek zarywać nie mogła, za stara jestem :-D

PM, ja też w Arkadii czesto szaleję bo blisko (obecnie jestem na Żoliborzu) no i po drodze do domu ze SPA przy rondzie Babka :-D Ciągle tam strasznie dużo ludzi więc ja raczej w dni powszednie wpadam. Dziś mam masaaż o 19tej więc też pewnie będę jakieś prezenciki dla James'a prababci kupić bo znowu się do niej wybieramy

Co do spaceówki to się już nad nią zastanawiam. Mamy taką która się rozkłada zupełnie na płasko, jest bardzo szeroka no i co najważniejsze przewiewniejsza niż gondola więc jej debiut planuję może już na ten weekend :tak:
 
reklama
MrsF - no to polecam Bhs i zare (jeśli chodzi o bobaski), bo mają fajne przeceny :tak::tak::tak:. A co do SPA to raz tam byłam to klimat jest fajny ...jak byłam to wszędzie były płatki czerwonych róż wysypane i świece pachnące ...miło i przytulnie. No to ty na prawdziwych wakacjach jesteś:-D..spa masaże itp...
 
Dziekujemy za zyczenia!!! Juz 4 miesiace ale to szybko leci :baffled:
U nas dzisiaj nocka nie zabardzo maly budzil sie dwa razy pierwszy raz o 2:30, no i puzniej o 4:30 i mama jest lekko nie wyspana, a synek teraz odsypia.

Niekat- to super ze weselicho sie udalo :-)No i ze dzieci daly sie rodzicom pobawic.

Dorota- trzeba duzo czasu zeby sie przyzwyczaic w obcym kraju. Ja to jeszcze tesknie za Polska, a najbardziej jak ktos leci na wakacje do Polski to wtedy mnie ciagnie jeszcze bardziej.

Darinia- nie zazdroszcze ci tych nie przespanych nocek. Jak skonczysz to musisz sobie koniecznie pozadnie pospac.

Pm- maly pcha raczki do buzi ale jeszcze nie kupowalam zelu na dziaselka. Ale chyba tez musze niedlugo kupic, bo gryzaka tez niechce i jak wloze mu palec to tez bardzo mocno gryzie. A co do spacerowki, to nieraz podnosze malemu oparcie ale nie tak bardzo na prosto. Tak lekko tylko. Wtedy jest zadowolony ze widzi wszystko.

Doris- ja tez uwazam ze fajniej jest poogladac zdjecia w albumie, i tez Michalek ma juz dwa dostal w prezencie. Jeden juz prawie zapelniony.

MrsF- zazdroszcze ci tego spa i masazy ;-)
 
Wszystkiego najlepszego dla Kai, Martynki i Emilki

MrsF Basi też się główka poci strasznie :baffled: chyba nic na to nie poradzimy.

Dusia my przy Ali też wywoływaliśmy bardzo dużo zdjęć, a teraz, aż wstyd :zawstydzona/y: nie wywołaliśmy jeszcze żadnego zdjęcia Basi

Mrówa mnie właśnie czeka w tym miesiącu leczenie kanałowe :no:

PM ja poczekam ze spacerówką aż Basia będzie siedzieć. Ona jak jest na leżaczku to już próbuje siadać więc nie chcę jej zachęcać spacerówką. A jeszcze w gondoli ma dosyć miejsca. No i lubi spać na sztywnym, tak jak w gondoli, a w spacerówce nie miałaby tak wygodnie.
 
Cześć:-)
My dziś wybraliśmy się nad wodę, Błażej pływał, Jeremi się darł, a ja się gotowałam:-D;-)Jutro też pójdziemy. W końcu co za różnica gdzie się drze, nie?:laugh2::laugh2::laugh2:
Co do spacerówki to ja tak jak AsiaM zaczekam, bo Jeremi potrafi już usiąść jak jest ze skosa położony i nie chcę go drażnić, poza tym dałam go ostatnio na dwa dni do spacerówy, ( M zalał gondolę oliwką:wściekła/y:)i trochę się wściekał, że mnie nie widzi:-pbo mam tylko tyłem do mnie ustawienie:confused:
Żelu nie dajemy, bo moim zdaniem ten ślinotok, to efekt dojrzewania ślinianek:cool2:
 
Wszystkiego naj dla Kai, Martynki i Emilki-zdrowka i radosci
My juz tez fotunie wywolalismy:-)
PM-ja tez mam bobodent Arkowi pomagalo i Dominisiowi tez juz 2x smarowalam bo plakal nawet przy piersi a jak mu zaczelam jezdzic po dziaselkach to oj oj ale po chwili juz bylo oki:tak:
Cos nie mam weny i M mnie wkurzyl:crazy:
 
Witam po przerwie. Nie miałam internetu :-( Poza tym wszystko ok. Właśnie nas zapakowałam i rano jedziemy do teściów. Trochę się obawiam podróży z dwójką, no ale liczę na to, że Milenka będzie spała, a Przemko będzie grzeczny. A jak będzie to się okaże. Przemko zostaje u dziadków dwa tygodnie. A ja z Milenką wracam w środę wieczorem. No i znowu będę miała mega zaległości.
 
Witam po weekendzie!
Dziękujemy serdecznie wszystkim e-ciociom za życzonka!!!
Emilko najsłodsze buziaki i życzenia z okazji pierwszych imieninek!

Melduję, że weselicho się udało i wybawiliśmy się świetnie;-):tak:!! Dzieciaczki były super: Zuzia szalała ze swoim rówieśnikiem Kubusiem, a Martynka co prawda za dużo nie spała, bo ucięła sobie tylko dwie krótkie drzemki, ale była meeega grzeczna!:-) O 21-ej położyliśmy dziewczynki spać i balowaliśmy do 4-ej nad ranem...:happy:
Dzisiaj Mężuś wziął sobie wolne i od rana załatwialiśmy 'budowlane' sprawy! Umęczona jestem nieziemsko, ale dzień był bardzo owocny - szczegóły opiszę na odpowiednim wątku :rofl2::rofl2::rofl2:!

Zmykam poczytać jeszcze inne wątki i śpiu....
Buziaki
 
Nikosiu Jolciu Zosiu wszystkiego najlepszego na kolejne miesiace:-):-*

Stefanna to wesele udane i nieźle poszaleliscie:-)
Asia ja mam własnie tylko tego jednego zeba leczonego kanałowo:dry: on był robiony z 10 lat temu ale mnie czesto pobolewał wiec rózni dentysci mi go rozwiercali i jeszcze raz robili i kazdy zgodnie twierdzil ze wszystko ok jest i poprostu taki jego urok i tyle ze boli:no::eek: a teraz strasznie boli wiec wole sie nie meczyc i usunac i załozyc sobie sztucznego:blink:najgorsze jest to ze mam w niedziele chrzciny:eek:
 
reklama
Jolu, Zosiu, Niko - ciumki na kolejne miesiące :-*

My dziś na12:45 idziemy na szczepienie :-:)-:)-:)-( już się boję i płakać mi się chce na samą myśl:-:)-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry