reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

mamma - trzymaj się katarek jest straszny wiem coś o tym :zawstydzona/y:

niekate - Zuzia jeszcze nie łysieje a ma długie włoski widać że w czubku głowy wyrastają jej nowe takie króciutkie:-)

Zuzia ma chyba jakiś problem ze spaniem w ciągu dnia widać jak walczy ze sobą oczy jak zapałki a ona dalej zamiast spać to nie śpi hmm :-(
 
reklama
AsiaM - Apteka internetowa - www.doz.pl wpisujesz w wyszukiwarkę : infanrix hexa i gotowe :

portal o zdrowiu i apteka online

MrsF - u nas po urodzeniu szczepią od razu na wirusowe zapalenie wątroby.
Niekat - Mój Tymon tez łysieje - na potylicy - aż zostają włoski na rożku w tym miejscu :sorry2:
Mamma - zdrowiejcie tam wszyscy! Szkoda, że się tym razem nie spotkamy - ale teraz będę częściej w Częstochowie, to damy radę następnym razem :blink:
Niekat, Weronikaa - zazdroszczę takiego libido!
 
łysienie - ja włoski Marcela zbieram zewsząd gdzie on leżał: łożeczko, leżaczek, podusia do karmienia, wnętrze czapeczek...nie pamieam zęby Oli tak łysiała ale ona to się łysa urodziła (5 włosków na krzyrz)a Marcel miał fajnie czarny łebek
szkoda że nei spotkamy sie w większym gronie:-(ciekawe czy to keidykolwiek nastapi skoro taki mamy rozrzut:sorry2:
 
Witam w ten piękny słoneczny dzień :-)
za chwilę jak Pysia się obudzi to zmykamy na spacerek trzeba korzystać z ładnej pogody :tak:
Mrowa - też myślałam o uszkach bo gardełko miała sprawdzane w środę i wszytsko oki,
no i wreszcie zamówiłam ten leżaczek o który cię pytałam :tak: dziś go wysyłają priorytetem więc po niedzieli juz będzie :tak: juz nie moge się doczekać :-D
Niekat - Julka nie łysieje (przynajmnie jeszcze) ma nadal dłuuugie i gęste włoski jak na takie maleństwo :-) nawet juz jej urosły i tak fajnie kręcą się na karku - szczególnie po kąpieli :-D
Mamma - zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Was wszystkich:tak:paskudztwo ten katarek, sama z nim walczę u córci:-(
Darinia - Julka podobnie jak Twoja Zuzia ma z tym snem, ten jej żałosny płacz jest straszny no i widać że zmęczona bo kręci oczkami aż jej same białka widać - tak jak to sie dzieje gdy zasypia nawet bez płączu , czesto też uda jej się zasnąć a za chwilę otwiera oczy wielkie jak cebule i początkowo nawet się śmieje dopóki zmęczenie jej znów nie dopadnie :-(
 
Ninja - ja Ci zazdrościłam całą ciążę, bo u mnie wtedy to masakra była. Szczerze mówiąc bałam się żeby mi tak nie zostało :dry: (no i mówią że jak facet jest przy porodzie to czasami go "odrzuca" od kobiety, na szczęście u nas jest po staremu).

Hmmm a gdzie sie podziała Marteczka???

No a tak właściwie pozwoliłam sobie przeglądnąć wątek "poznajmy się" i ogólnie rzecz biorąc królują babeczki z Wa-wy i południowo-zachodniej Polski. Czyli tak po środku to pewnie w okolicach Kielc by było ;-)

No i zapomniałam dodać, chrzciny mamy 17.05
biggrin.gif
 
Hej my dzispo szczepieniu 3 razy w udko i ani nie drgno raczej był zdziwiony :)
w Iipcu mamy darmowe pneumopkoki ;] bo nas program dla dzieci wysokiego ryzyka objoł ;]
W sumie Nikos grzeczny cay dzien i spokojny po ukuciach
Własnie ciekawe co z Marteczką???!!!
Nikosia włosy zrobiły sie rude zupełnie a teraz tez ma wyysiały pasek jak sie z boczku na boczek kreci i ma na czubku wosy i nad karkiem hehe smiesznie wygąda iwyniczki badan krew i mocz tez bardzo mu adne wyszy tak ze no rozwijamy sie i zdrowiejemy ;]
 
Sabincia - no to super wieści! Widzisz - zawsze po deszczu jest słonko!:-)

Właśnie wróciliśmy ze spacerku, na którym byliśmy z Marysią i Skabą, w pięknym parku pod Jasną Górą. "Strasznie fajnie " było się spotkać w realu!!!! No i na zdjęciach nie widać, że Marysia ma aż tak wielkie oczy! :-D
Mrowa - masz rację - jak dzieciaki podrosną, to na pewno damy radę spotkać się w większym gronie!!!
 
Witam w ten przepiękny dzień!! Słonko u nas swieci , niebo błękitne... oby tak było długo:-):-):-)
Ale Wam zazdroszczę tych sexsików!! My jeszcze nic:-( a dzisiaj mi się śniło, że znowu jestem w ciąży:szok:, ze urodzę w styczniu i bede miała dwa maleństwa:szok:, cerazette już kupiłam, zaczynam łykać:rofl2:
Ninja, Skaba ale miałyście super!! Tez bym chciała się tak spotkać, ale rzeczywiście jesteśmy nieźle rozrzucone po Polsce i świecie.
Weronika - Kielce??? Ode mnie to strasznie daleko....:baffled:
Zuzannie włoski się nie wycierają, no może troszeczkę z tyły główki tam gdzie lezy.
Sabincia super wieści!!
Mamma duzo zdrówka!!!!!!!!! Dla całej rodzinki:-):-)
 
reklama
Asze - tak tylko palnęłam :-) ja też miałabym kawał drogi.
U nas pogoda dziś dziwna, na przemian wychodzi słońce i pada deszcz :baffled: spacerek był bardzo krótki (bo raptem do sklepu po jedzonko) i jak wróciliśmy to znowu się rozpadało :crazy:
Kurcze to już niebawem połowa maja a ta pogoda jak w październiku :angry:
 
Do góry