reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Dziewczyny, jaki jest sposób na zwiększenie laktacji, oprócz herbatki Hipp'a? Znacie jakieś domowe sposoby? Mam wrażenie, że po niektórych karmieniach Tosia jest nie najedzona.
Czy to możliwe by dwumiesięcznemu dziecku już wyżynały się ząbki? Pytam bo, Tosia non stop się ślini i wypycha język.
 
PM ja odciagam z drugiej piersi po karmieniu wszystko z tej co nie karmiłam tak raz dziennie i zamrazam ten pokarm robie tak juz 5 dni i widze ze mi sie zwiekszyła produkcja:tak:a i odciagam rano po pierwszym jedzeniu;-)
co do zabków to chyba jeszcze nie ale pamietam ze Mela sie strasznie sliniła (chyba gdzies w tym okresie 2-3 miesiac)a zeby jej wyszły dopiero na 5,5 miesiaca:baffled:
 
Dziewczyny, jaki jest sposób na zwiększenie laktacji, oprócz herbatki Hipp'a? Znacie jakieś domowe sposoby? Mam wrażenie, że po niektórych karmieniach Tosia jest nie najedzona.
Czy to możliwe by dwumiesięcznemu dziecku już wyżynały się ząbki? Pytam bo, Tosia non stop się ślini i wypycha język.

PM
ja też spróbowałabym pobudzić piersi laktatorem między karmieniami. U mnie się to sprawdziło i z reguły po dwóch, trzech dniach miałam pełniejsze piersi:tak:!
A co do ząbków to moja Zuźka też zaczęła się bardzo wcześnie ślinić (2-3 miesiąc), a pierwszy ząbek wyszedł jak miała 10 miesięcy. Aczkolwiek wiadomo, że u każdego dziecka jest inaczej....:sorry2:
 
ja odciągam codziennie laktatorem małe ilości do podawania VIT K dwa razy dziennie (czyli ok. 60ml na dobę) ostatnio jednak zauwazyłam że mam mleka znacznie więcej i nawet jak Marcel sobie pospi dłuzej ja nie wytrzymuje bo mam wrażenie ze miz araz cyce explodują i odciagam - dziś tak było i z jednej peirsi miałam aż 100 ml... więc konkludując: LAKTATOR ZWIĘKSZA PRODUKCJĘ MLEKA:tak:herbatki u mnie mniej działają:dry:
 
reklama
Ja też czasem odciągam jak Nygus dłużej śpi, zreszta od niedawna mam tak, że jak pomyślę, że zaraz się obudzi, albo jestem poza domem i pomyślę, że muszę się spieszyć, bo zaraz będzie głodny to mnie w jednym momencie tak piersi zakłują, że hej :-p
A piersi mam już prawie jak głowa ahahahahaha, co widać na załączonym obrazku :-p:-p:-p:laugh2::laugh2::laugh2:

 
Do góry