reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Witam, może uda mi się coś skrobnąć.
Wczoraj byliśmy na szczepieniu, mała po tym strasznie marudziła. Za Infanrix płąciłąm 127 zł, nie wiem czemu u Was tak drogo, a rota mam juz wypisane ale jeszcze nie pytałam po ile u nas jest a byłam dzisiaj w aptece po sól bo małej oczka ropieja:wściekła/y:. nie mam czasu na kompa w ogóle, mała spi jak mysz pod miotła, takie krótkie drzemki, dluzej spi na dworze no i w nocy tez ładnie.
koncze bo woła. pa. pozdrawiam Was wszystkie
 
Ninja to wszystko wyjaśnia, ja szczepiłam 5 w 1:tak:
A zapomniałąm Wam napisać że w końcu byłam u fryzjera!!!!! Wróciłam do świata ludzi!!! Zrobiłąm sobie dwa kolorki i ściełąm. Całkiem fajnie to wyszło.
 
Z Jolą jest już lepiej... wszystkie leki na kolę są powyżej 1 miesiąca, więc mamusia musi się poświęcić i pić okropnie nie smaczną herbatę koperkową... nie dość, że nie można jeść tego co się lubi to jeszcze to:-p

Sabinko, no to wysypiaj się kochana, skoro masz taką okazję... ;-)ale Ci zazdroszczę:tak:

Asze, to dawaj jakieś zdjęcia:tak:
Ciekawe kiedy ja się wyrwę, jedynie net to moje okienko na wielki świat:-D




 
I PO lekarzu co sie okazao....: wodniaczki na jadrach :( nie odklejony napletek i ewidentny probem z nerkami ale powiedział zebym nic sie nie martwia ze wyprowadzi mi synka na zdrowego chopca. Swietnym lekarzem jest zmieni małemu mleko mowiac ze to co wypisai w szpitalu to bardzo zle mleko jest posiedzielismy tam troche bo facet ma kinike w domu prywatnie i jest sam i chyba potrzebowa sie wygadac i trafio na mnie umarła mu zona i corka w wypadku a 2 corce wybudował kinike weterynaryjna corka wyjechała do stanów i zagineła juz rok jej szuka wyglada facet jak wrak zal mi go strasznie musze wazyc codziennie Nikodema bo zatrzymuje wode w organizmie ja mysaam ze on taki pulchny bo duzo je a sie okazao ze opuchniete powieczki i oczka i policzki to od nerek i kazał co tydzien robic badanie moczu musze smarowac mascia jaderka i wykałaczka z watka moczona w naparze ze swietlika odklejac ten napeek bo pozniejto tyko operacja :( ae staram sie mimo wszystko nie zaamywac i trzymac mocno bo w koncu mam rodzinke na glowie i musze im dawac dobry przyklad i byc optymistycznie nastawiana bo czesto pesymizm sie udziela a po co nam to :) bedzie dobrze trzeba wierzyc. Moze to głupie ale mama moja ciagle mi powtarza ze "moze nie jestem nikim ważnym ale jestem wszystkim tym co mam" to skutkuje w takich chwiach :) Pozdrawiamy wszystkie cioteczki. Causki od Nikosia
 
SABINCIA wspolczuje ale co cie nie zabije to cie wzmocni twoja mama ma 100%racje takich kobiet powinno byc wiecej :-) nie zalamuj sie jestesmy z toba i bardzo mocno cie wspieramy:-):rofl2::-).Powodzenia

SABINKO ale ci zazdroszcze ja mam pobutke co 1.5 lub co 2 godz :wściekła/y:

A jeszcze te problemy z wymiotami dalej mamy nic nie pomaga nawet to mleko hypoalergiczne poprostu tragedia najbardziej szkoda mi kubusia bo sie meczy facet:wściekła/y:
 
Witajcie po dłuuuugiej przerwie

Sabincia - trzymaj sie mocno :tak:dobrze że tak się nastawiasz, to na pewno pomoże przetrwać Wam ten trudny czas :tak:

a my walczymy wieczorami (zawsze po kąpieli) i nie tylko z wrzaskami Julki, bo często to już nie jest płacz:-( już sama nie wiem czy to kolki czy coś innego:-(
bywa że niby szua cyca a jak juz dostanie to drze się i wypluwa go, próbowałam zminiać pozycję do karmienia bardziej na leżąco, często przerywamy i kładę ją pionowo aż odbije sobie i wtedy próbuję ponownie - raz pomaga a raz nie...:-( juz nie wiem co z tym robić:baffled:
 
ja też stosuję Apthin i lekarka kazała mi przed karmieniem smarować sutek i wtedy dawać Julce jeść- smak jej chyba odpowiada:tak:
 
reklama
hej hej! nie było mnie od poniedziałku, bo wreszcie zaczeły się prace budowlane na naszej działeczce i mój luby zabiegany, więc żeby mi się nie nudziło wybrałam się do rodziców.. miałam zostać do czwartku, ale już do domku tęskno było:biggrin2::biggrin2:

PM, mrowa dziękuję za troskę:-) moja mama znów zadziałała:wściekła/y: zrobiłam małej morfologię i na wynikach sa podane normy dla osób dorosłych.. a mama w panikę, bo wszystko poniżej albo powyżej normy.. pamiętałam mniej więcej ile powinno być hemoglobiny, erytrocytów i hemtokrytu, ale leukocytów i limfocytów nie:baffled: no i mama ze swoją panią doktor zaczeły mi opowiadać co oznacza jak poziom tych dwóch jest podniesiony.. a ja biedna bez netu i nie miałam gdzie sprawdzić:no: masakra:no: jutro idę do pediatry to się dowiem co i jak.. ale ogólnie Marysia ok - radosna i pogodna i dzisiaj nawet ładnie jadła, bo wróciła na cyca.. trochę mi się wszystko rozregulowało przez to dokarmianie:baffled: zobaczymy czy przybrała:baffled:
 
Do góry