reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

zapomniałam dodać, ze w związku z powyższym pediatra przesunął nam termin szczepień na około 2 tyg...

mazdaga ja mam od trzech dni troszkę ulgi, bo mala przyjęła smoczek i zasypia na swoim leżaczku.. ale w niedzielę wisiała na cycu caly dzień i nie dała sie odłożyc.. dzisiaj zaczęłam się zastanawiać - a moze tak jest, bo ona się nie najada? ale przeprowadziłam test - chciałam jej dać mleczka z butli i nie chciała, więc chyba była najedzona..
 
reklama
Skaba to faktycznie dzień do d...:wściekła/y:mam nadzieję,że ta wysypka okaże się jakaś pierdołą.
Służba zdrowia jest u nas po prostu niewypałem a tylko wieczbie się niedoceniona czuje:crazy:
I u nas dzisiaj była"spacerkowa"pogoda dlatego jak wróciłyśmy do domu i mała spała to wystawiłam ją jeszcze na balkon:-) i miałam trochę spokoju na prasowanie i zrobienie sobie obiadku.O 19 włożyłam jej ten czopek i do tej pory nic:no:
 
Skaba no to nieciekawie mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
Jej tak mi szkoda Twojej kolezanki.Bidulka nie chce nawet myslec co przezywa:-(
Marteczka to spodziewaj sie ogromnego kupska nad ranem hehe.Moja mnie tak dzis przywitala o 5tej rano:-):-D:-):-D


Moja Kayusia dala dzis czadu duzo plakala a ja nie kumalam o co chodzi J myslal ze juz mam zalamke heheh. Jak poszedl do pracy to ja wykapalam chyba lubi sie kapac byla spokojna ze szok a pozniej zatkalam ja butla i peknie spi kilka godzin wiec posprzatalam chatke i zadbalam o siebie:-D:-D:-D:-DJestem happpppy:-D:-):-):-):-)
 
Skaba bardzo współczuję Twojej koleżance:-:)szok:, a co do uczulenia Marysi, to trzymam kciuki, aby to jednak nie była skaza. Ostatnio zauważyłam, że lekarze zbyt często i lekkomyślnie straszą rodziców tą skazą. Będzie lepiej - zobaczysz!

Befatka widzę, że humorek dopisuje:-)Mam nadzieję, że teraz już każdy dzień z Kayą będzie taki suuuuper:tak:;-):-D

Ja dziś spadam, bo mój dzień zaczął się właśnie od jednej z najsmutniejszych wiadomości:no::-(

Pozdrawiam kobitki i życzę miłego dnia.
 
Skaba, ale się narobiło... sprawdzaj dalej, mam nadzieję, że szybko znajdziesz alergen, który uczula... albo małej przejdzie samo...:tak:
a co do historii Twojej koleżanki, to straszne i smutne... współczuję:-(

Befatka, miło czytać, że poprawia się humorek.. 3maj tak dalej:-D

Kra, oj to niedobrze zaczynać dzień smutnymi wiadomościami... :-(

A u mnie dzisiaj spokój... idę zjeść śniadanko... wszystkim mamusiom życzę smacznego
 
za mną też ciężki dzień mała plącze jak jej czyszczę nosek a muszę bo charczy strasznie do tego od 20 spala tylko po 30min i ciągle ryczała o pierś a mleko leciało i piła bez końca tak wymiętoliła ze nie mogła złapać pomasowałam brzuszek i zasneła
do tego kupka zaczęła pachnieć to źle?

dałam jej teraz herbatkę ułatwiającą pracę jelit z hippa wypiła wszystko i zasneła myślę że to przez ten katarek coś jej zostaje na gardełku a mleko tłuste bo czasem płacze przy karmieniu a z piersi mleko leci ładne białe , herbatka poszła w kilka minut

Co wy o tym myślicie? jest to możliwe?
 
Marteczka- trzymamy kciuki za kupę:-D:-D. U nas wczoraj na wieczór poszła druga, ale taka, że byłam w szoku jak taka mała pupeczka mogła zrobić taaaaką kupkę:-D. Moim zdaniem pomaga ten gripe water. Może spróbuj jej to kupić. W aptece 15zł. Bo do czopków lepiej dziecka nie przyzwyczajać:baffled:.
Skaba- nie obwiniaj się, że masz słaby pokarm, przecież 250g na 2 tyg mieści się w normie. Dziecko na miesiąc powinno przybrać od 500-1000g. Tak nam lekarz powiedział. Z resztą w takich próbkach ze szpitala też znalazłam taką info. Także mleczko masz w porządeczku:tak:. A jeśli chodzi o skazę to tak jak pisała Kra lekarze za często straszą (i tak jak już kiedyś mówiłyśmy, za dużo gadają jak nie są pewni:no:). A jeśli chodzi o twoją koleżankę to straszna tragedia. Ciągle o niej wczoraj myślałam:zawstydzona/y:. Współczuję Ogromnie!
Befatka- jednak mamusia wie najlepiej co dziecko potrzebuje:tak:. Wczoraj stwierdziłam do męża, że jak dziecko szczęśliwe to i mama szczęśliwa:-);-).
Kra- Coś się stało? (sorki za moją ciekawość:zawstydzona/y:) Trzymaj się!

Moja Laleczka jeszcze punia w naszym łóżku:-p ale nie chcę jej budzić i przekładać do łóżeczka niech sobie pośpi:tak:. U nas dziś zaczyna wychodzić słonko...chyba też wyskoczę chociaż na godzinkę na spacerek (mimo, że zaplanowałam full roboty na dziś:-p).
 
Skiaba to bardzo smutne co spotkalo twoja koleznke bardzo jej wspolczuje pewnie bardzo sie cieszyli z mezem:-(.

A ja dziewczyny mam takiego dola ze to porazka moj maz dzisiaj znowu wyjechal do Irlandii i zobaczymy sie dopiero w czerwcu:wściekła/y: takze siedze placze i przezywam to strasznie a Kubus razem ze mna nie moze spac i placze ciagle:-(.
Ale mam tez dobre wiesci bo od wyjscia ze szpitala (a wyszlismy 01.04)Kubus przytyl prawie pol kilo.
Dobra nie wiem co mam jeszcze pisac dlatego koncze ide sobie poplakac:-:)-:)-(
 
Darina to normalne, że kupka ma zapach...wg mnie to taki chemiczny zapach;-). Podobno najważniejsza jest jej konsystencja i kolor (nie powinna być zbita, tylko rzadsza z grudkami i kolor żółtawo zielonkawy). Ha ha fajne te rozmowy o kupkach:-D:-D:-D:-D:-D. A może Zuzi się pić chciało? Ja czasami mam wrażenie, że Tosi też się pić chce, bo jak mam pełne piersi i ona jeszcze śpi to mi się "wylewają" na wkładki laktacyjne a podobno najpierw z piersi leci piciu a później jedzonko. I skoro piciu pochłonęła wkładka to mała je tylko jedzonko i czasami ma pragnienie(tak mi się wydaje:confused:) to daję jej herbatkę koperkową Hippa. To czasami pije 100ml a czasami zaledwie 20ml:sorry2:.
 
reklama
Do góry