reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

kathi maleństwo będzie numer jeden, ale takiego meżowego przytulenia to jeszcze bardziej będzie potrzeba:-) przynajmniej tak jest u mnie - codziennie wieczorkiem musze akumulatorki naładować:-)

ze mnie taki mały przytulak i napewno po porodzie też bede się duzo przytulać ale na poczatku zanim się zorganizujemy może być ciężko.

Befatka ja też marzę o solarium.....bo już wszędzie mi żyły prześwitują i trzeba to jakoś ukryć:-):-):-)... i to ciepełko...mmmmmm
Moja mała też ma dużą główkę, i długie nóżki, pewnie bedzie długim bobem ale to było do przewidzenia bo mąż ma 185 a ja 173( odpowiedź do pytania z innego wątku- tak przy okazji
Sabincia śliczna mamusia z Ciebie fryzurka fajowa i kolorek pasuje.A Nikos poznał nową mamusię?:happy:

Co do basenu To my chcemy już od 3 miesiąca z Niunią chodzić. Oby mała sie wody nie bała. :rofl2::rofl2:
Są w poznaniu fajne zajęcia z bobasami na AWFie.Kuzynka z córeczką już 1,5 roku chodzą i naprawdę mała jest zadowolona. Ciekawe jak to wyjdzie w praniu choć nie ukrywam że bardzo mi zależy
 
reklama
No dziewczyny udalo mi sie z tym zwolnieniem dostalam do 5kwietnia teraz tylko czekac ale dzisiaj cos mnie krzyz boli moze to jakies oznaki i rano mialam bole ale takie lekkie:-)
 
Sabincia wiedziałam jakby mógł nie poznać,

Dorotaaa to życzę Ci żeby to było już, trzymam kciuki, bo jutro teoretycznie nasz dzień....:szok::szok::szok:

Znikam do łóżeczka bo mężuś już leży więc może da się skusić na naturalne wywołanie.;-);-);-)
Dobranoc wszystkim mamusiom i maleństwom.
 
WOW ZNOWU CHWILKE MNIE NIE BYŁO A TU TYLE NOWYCH DZIECIACZKÓW NA ŚWIECIE :tak::-)
GRATULUJE WSZYSTKIM ŚWIEŻO UPIECZONYM MAMUSIOM!!!!

a nasza Julka wreszcie śpi w łóżeczku i musze się pochwalić że poszło bezboleśnie :tak:poza tym przedwczoraj miała wietrzenie na balkonie :-D a wczoraj i dziś bylismy na pierwszych spacerkach - spała jak suseł :-D trzeba korzystac z pogody:tak:


dziewczyny doradźcie mi co byście zrobiły - jutro znajomi mają slub i oczywiście z wesela zrezygnowalismy ale chcielismy jechać na ślub bo to dobry kolega mojego K tylko że to na 18 i 60 km od Bydgoszczy :-( K nie ma prawa jazdy a autobusem taki kawał i dostosować się do rozkładu :baffled: więc pojechałabym tez ale nie wiem co z Julką :sorry2: bo brac ją jak tam godzinka w kościele zleci najmniej :baffled: myslałam żeby ściągną c pokaram i zostawić ją u mojej mamy na te 3-4 godzinki ale sama nie wiem:sorry2:
 
Kasia ja bym pojechala sciagnela mleczko i zostawila dzidzie mamusi.
60km to chyba cos ok godzinki jazdy max jesli dobrze pamietam.Zawsze mama bedzie mogla zadzwonic do Ciebie na kom. wiec jak cos w ciagu godzinki bedziesz z powrotem.Wybor nalezy do Ciebie;-);-);-)

My tez moglismy jechac na wesele ale dalismy sobie spokoj bo to az w Polsce 3maja i mala bedzie miala ok miesiaca wiec nie wiem czy nawet zdazylibysmy z paszportem no i mycha bedzie jeszcze zamalutka na lot samolotem i dluga podróz.A szkoda uwielbiam wesela
 
Witam w sobotni poranek! Zaraz idę na KTG do szpitala, oby wszystko było ok.
Befatka - ja sie popłakałam, jak zobaczyłam taki tekst na moim suwaczku. A co do solarium, to podobno trzeba trochę odczekać po ciąży, bo mogą się zrobić jakieś plamy pigmentacyjne.
Sabincia - śliczna fryzurka i kolorek fajny!
 
reklama
NO dziewczyny i dzisiaj nasz dzien ale jakos cicho u mnie mam nadzieje ze u was sie cos ruszy ja czekam do wieczora a pozniej do szpitala na ktg i zobacze :-(.

WSZYSTKIM NOWO UPIECZONYM MAMUSIOM GRATULUJE
 
Do góry