reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Mamma super ze robisz coś dla siebie to ze zostałyśmy mamami nieznaczyz e przestałyśmy byc koietami
Niekat witajcie:-) i zdawaj relacje mam nadzieje ze Oli bedzie tak zachwycona braciszkiem jak Mela;-)
 
NINJA SIWONA WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Diewczyny ja jeszcze chodze 2w1 ale czekam do jutra wieczora jak nic sie nie bedzie dzialo to ide do szpitala dowiedziec sie co i jak a najgorsze jest to ze do dzisiaj mam zwolnienie i nie wiemco dalej bo nie chce byc juz na macierzynskim :no:poki sie nie rozdwoje szkoda mi dni marnowac:no:
DZIEWCZYNY 2W1 JUZ NIE DLUGO I MY BEDZIEMY MIALY SWOJE POCIECHY W REKACH :-)
 
Dzień dobry Mamuśki!
Ale nasmarowałyście od rana... I znowu tyle newsów, że nie nadążam....:no::szok::no:!

SIWONA OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE I FILIPKA!!!

NINJA najseredczniejsze życzenia urodzinowe: dużo zdrówka, pociechy z Nuguska, zadowolenia z Mężusia i szybkiego wybudowania domku!!!


NIEKAT witaj w domku!!! Czekamy na fotki Marcelka i relację z porodu!

Wszystkiego najlepszego z okazji miesiączka dla Was: Konradku, Marysiu i Tosiu!!!

Doris może jednak pogoda wpłynie na poprawę Twojego nastroju...:sorry2:? Na mnie słonko działa energetycznie i choć nockę też miałam bardzo rwaną (co chwilę biegałam do kibelka) to zaczynam nabierać pozytywnej energii, hehe :tak:;-)!

Mrowa1 nie przeczuwam, że to już i nawet teraz mi nie w porę, hehe :-D Muszę jeszcze jutro jechać z Mężusiem obejrzeć okna do domku, dlatego Martynka ma na razie zakaz wychodzenia z mojego brzusia:wink:! Problem w tym, że non-stop mamy coś do załatwienia i Mężuś się śmieje, że jak tak dalej pójdzie to do lata będę chodzić w tej ciąży, hehe:rofl::rofl::rofl: Udanego spacerku Wam życzę!

Sabincia miłej wizyty u fryzjera;-)! Zrób się na bóstwo; na pewno humorek sobie poprawisz takim wyjściem:yes::wink::yes:!!!

Zmykam poczytać inne wątki; miłego dzionka!
Buźka
 
NINJA SIWONA WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkiego najlepszego dla Marysi, Tosi i Konradka!!!

mała nareszcie zasnęła buszowała tak od 8 a ja nic nie mogłam zrobić bo ciągle chciała pierś nawet jak nic nie piła teraz zabieram się za ogarnianie mieszkania i robienie obiadu a potem spacerek
miłego dnia marcówki

 
mała nareszcie zasnęła buszowała tak od 8 a ja nic nie mogłam zrobić bo ciągle chciała pierś nawet jak nic nie piła
u mnie dziś podobnie tylko, że od 6-tej. Od godziny Milenka w końcu śpi w łóżeczku, a ja się mogłam wykąpać i spokojnie zjeść. Jak się obudzi to idziemy na spacer i po Przemka.
Miłka zaczyna być coraz bardziej kontaktowa, patrzy jak się do niej mówi, zaczyna gugać i kilka razy odpowiedziała uśmiechem na uśmiech :-)

Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia pierwszego miesiąca dla Marysi, Tosi i Kondzia

Witam kolejne marcowe dzieciaczki :tak: Już nie długo i wszystkie będą po tej stronie brzuszka.

Ninja, STO LAT z okazji urodzin
 
Gratulcje dla Siwiony i małego. Była cisza a teraz znowu się dziewczyny sypią. Nawet moja kotka się dzisiaj sypnęła. Tez jest marcówką.:-p:-p:-p

Dla Tosi Marysi i Kondzika również wszystkiego dobrego niech Wam dzieciaczki rosną zdrowo.

Niekat witamy w domciu
Beti dzisiaj widzę humorek dopisuje. Tak trzymaj

U mnie też nocka nie za bardzo co chwilę się budziłam i jakaś taka niespokojna byłam, ale od rana mam powera jak niewiem ,
Pogoda ma mnie też bardzo działa. A dziś takie piękne słoneczko.
Muszę cossobie znaleźć do roboty. Bo szkoda tak bezczynnie siedzieć.
 
reklama
Siwona gratulacje!
Ninja Wszystkiego Naj z okazji urodzin, na pewno ich nigdy nie zapomnisz!

Kathi to ale masz wesoło, może dasz jakieś zdjęcie kociej gromadki?

Giza wczoraj pisałaś że mała tyle spała, to dzisiaj musiała to odrobić:-)

Sabincia, Mamma udanych eksperymentów u fryzjera!

Ja już dzisiaj piąty dzień po terminie:baffled: A zostały tylko 3 dni marca:no: Teraz na pociechę robię sobie drożdżówki;-)
 
Do góry