reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Cześc!!!:-)
Niekat Ewa33 Gratuluję pomyślnych rozwiązań!!!
Ninja
oj bidulko doskonale wiem co czujesz miałam to samo brak kasy i męża:no:Ale trzymaj się pewnie wszystko się jakoś ułoży;-)
A moja mała całe Święta zero kupki i zawsze po godz.17 było darcie przez godzinę,a ja nie wiem o co chodziło,dośc to dziwne,na kolkę nie bardzo bo cały czas pruka:baffled:,jutro jadę na kontrolę do szpitala to zapytam.I oczywiście wczoraj było drugie starcie z teściową(a już był luz)bo ona się drze na pewno przez to co zjadłam:wściekła/y:,całe szczęście był przy tym mężul i kazał jej się już zamknąc.
No to Skaba zaszalałaś!:-Dja chyba też zadziałam jeszcze przed wizytą u lekarza bo już mi te szwy"wyszły"i nie krwawię:tak:
 
reklama
Witam:-)
MILENKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 1-SZEGO MIESIACA:-)wracaj do zdrówka kochana

Witaj Marcelku,Niekat serdecznie gratuluje:-)
Beti ciesze sie ze wszystko sobie wyjasniliscie,ale badz czujna.
Ninja wspólczuje banda debili normalnie ,ja nie mem cierpliwosci do banków ani angielskich a tym bardziej polskich
Natalia sliczna ta Twoja niunia,tak jak pisza dziewczyny nie przejmoj sie nie wazne czy cycek czy butla oby mala zdrowo rosla
Doris ja tez nie czuje sie gotowa i chyba jnigdy nie bede ale cos mi sie czuje ze tez bede przeterminowana
MrsF - gdzie sie znowu zapodzialas kolezanko??:-D:-D

 
Weronika ja tak miałam takie pieczenie i to było po cewniku bo mnie piekło tak w połowie sikania:zawstydzona/y:przeszło po 2 tyg od porodu:baffled:
Marteczka to dobrze ze twój maz trzyma twoja strone zawsze to lepiej we dwoje ;-)
 
weronika - ja też tak miałam po cewniku przez 3 tygodnie i przeszło
natala - nie martw się pokarmem fajnie że mała szybko rośnie
milla - 3 miesiące? poważnie ze mnie już mało leci i mam ochotę ale nie wiem czy to nie zaszkodzi po cc
 
Natala kruszynka cudna najważniejsze żeby zdrowo rosła,nie ważne czy na twoim czy modyfikowanym pokarmie:tak:
Giza buziaczki-słodziaczki dla Milenki od BB cioteczki:-)I oby wstrętny katarek szybko opuścił maleńki noseczek:happy:
 
weronikaa, najlepiej zrób sobie ogólne badanie moczu. Mi się też po porodzie przypałętało zapalenie dróg moczowych. Możesz brać urosept a jak wyniki będą złe, to do lekarza i wtedy coś mocniejszego na receptę możesz dostać. Jutro muszę powtórzyć badania, ale nic już mnie nie boli, więc chyba leki pomogły.

Giza - ten urosept to jak myślę bez recepty?? A do lekarza to do Gina czy normalnie do rodzinnego?? Bo sama nie wiem czy Gina nie zmienić, doszłam do wniosku że oni wszyscy są siebie warci i nie zamierzam już teraz więcej płacić :nerd:

To mówicie że 2-3 tyg i przejdzie?? To faktycznie zrobie to badanie moczu i poczekam najwyżej.

Milla- Mąż dopiero jutro pójdzie po wypis, bo dziś mu nie dali to zobaczymy co mi tam napiszą, ale 3 m-ce to na pewno czekać nie będę :laugh2:

HEHE chce sie pochwalić że właśnie oszukałam smokiem moje dziecko :laugh2: z początku coś jej nie pasowało i patrzyła się spod byka ale teraz drze aż miło :-)
 
Witam ;] ja od kad mama wrociła cierpie bo mi malego w łózku spac nauczyła bo go sobie zabiera w dzien i teraz niko w dzien sypia włłozku z babusia a w nocy dziadki spia a ty mama siedz z młodym bo on chce do łózka albo na rekach a jak jej uwage zwracam to słysze tylko ze od tego jestem ...:wściekła/y::crazy:


Dzis bylismy u lekarza Nikodem wazy juz 3600;] ma 51 cm ;]
w sumie maly rozrabiaka z niego:-) ale te nieprzespane noce :-(

a treraz z M mamy feze straszna na harego poterra i ogladnelismy juz 5 czesci ;] w ogole to jestem chora i boje sie by nie zarazic słoneczka malego :/


gratulacje dla NNIEKAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


i miłego wieczorku ;]
 
Natalko, Sonia ślicznie wygląda w Twoich ramionach... jak tam Twoje samopoczucie?

Ja właśnie po wizycie u ginki... wszystko w porządku... szyjka jeszcze jest, ale z tym to nigdy nie wiadomo... zwolnienie mam do 31 marca, a jak do tego czasu nie urodzę, to jechać do lekarza i sprawdzić:tak: ale po Waszych doświadczeniach, to już dla mnie normalka;-)
 
reklama
doris to juz twoja mała kruszynka w pełni dojrzała, żeby pojawić sie na swiecie:-) czekamy... czekamy...:-)
ninja brak słów:wściekła/y::no::szok::wściekła/y::szok::wściekła/y::no::szok:
weronikaa dobrze, że z oczkami Neli już ok:-)
co do sexiku to ja poprzednio czekałam 6tyg., ale i po tym czasie chęci raczej nie było.. teraz miałam łatwiejszy poród, psychicznie też znacznie lepiej, no i gin nie miał nic przeciwko, więc:rofl2: ale delikatnie i bez szaleństwo - jeszcze troszkę czasu upłynie zanim dojdę do formy:-)
natala cudna ta twoja kruszyna:-) niech rośnie szybciutko:-)
stefanna i jak samopoczucie? lepiej już?
marteczka z Bartkiem miałam identycznie - zaczynał koncert o 17-tej i wył przez godzinę.. to była tzw. kolka rozwojowa - w tym artyklule, który wklejała PM na wątku o karmieniu chyba coś o tym było - tak niedojrzały układ nerwowy dziecka odreagowuje nadmiar bodźców.. Marysia w święta też była niespokojna i kilka nerwowych popisów mi dała,ale sporo się wokół niej dzialo, a dzisiaj śpi jak aniołek cały dzień..
sabincia już 3600:-) świetnie!!:-) a z mamą trochę nieciekawie.. ale chyba niedługo pojedzie:baffled:
beti dobrze, ze dobre wieści przynosisz:-)
 
Do góry