reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

mazdaga, Monika A, Natala, dorotaa26, telma dostałyście dostęp do albumu zamkniętego:-):-):-) miłego ogladania naszych ślicznych styczniowo-lutowo-marcowych (na kwietniowe czekamy) dzieciaczków:-):-):-)
 
reklama
Skaba na szczescie w polowie kwietnia sobie jedzie :p:p co prawda spore odciazenie bo go karmi zostanie z nim ale to rozpieszczanie i : ja wiem lepiej wychowałam 4" doprowadza mnie do szalenstwa
 
Dobry Wieczór miłym Paniom,
na wejście info od Niekat że wrócą do domu prawdopodobnie w piątek i że wtedy się zamelduje na łonie bb.

Gratulacje dla Ewy, jak ja Wam zazdroszczę :)

ninja, chamówa straszna w tym banku :baffled: A Ty sama ze wszystkim... Współczuję. Ale głowa do góry, kasa się znajdzie, transzę w końcu wpłacą, a Ty urodzisz śpiewająco i będzie git :laugh2:

weronika, po cewniku częste są infekcje pęcherza, mogło też dojść do mechanicznego uszkodzenia nabłonka. Na wszelki wypadek zrób ogólne badanie moczu, skierowanie powinien Ci bez problemów dać lekarz ogólny. Urosept możesz brać nawet profilaktycznie, jest bez recepty w aptekach.

Natalia, Sonia jest przecudną kruszynką! Nie martw się brakiem pokarmu, najważniejsze żeby mała rosła i była zdrowa, a czy będziesz karmić cycem czy butlą to już mało istotne. W końcu to nasze dzieci są najważniejsze.

Wszystkim zakatarzonym choraskom życzymy dużo zdrówka!

Sabincia, troszkę Ci sie dziwię, Ty jesteś mamą Nikosia i to Ty powinnaś ustalać reguły, nie babcia, choćby była nie wiem jak kochana i miała najlepsze chęci. Babcia wróci do siebie a Ty zostaniesz sama z rozpuszczonym maluchem. Jeżeli Ci zależy na tym żeby Nikodem spał w łóżeczku, to postaw na swoim. Mama może się na chwilę obrazi, ale myślę że zrozumie. Bo potem będzie Cię czekała bolesna nauka samodzielnego spania, a zapewniam że to nic miłego.
Ale może to tylko ja jestem taką buntowniczką ;-)

Dzis znowu ktg, rozwarcie na dwa palce i kolejny lekarz zachwycony moją szyjką i mówiący że zaraz urodzę. I tak, kurka, od dwóch tygodni. Teraz jak mnie dopadną jakieś skurcze to pieniczę, nie wchodzę do wanny tylko zaczynam latać po schodach. Najwyżej urodzę gdzieś na 10-tym piętrze ;-) Jutro termin wyliczony przez lekarza, w piątek ten mój. I czekamy...



 
Sabincia to Nikos ładnie przybiera:-) a mama pewnie sie chce nacieszyc wnukiem ale nie ladnie to robi:baffled: ja przeczytałam wszystkie czesci HP:-)
Beti super:-):-):-):-)
 
Remeny- własnie jej powiedzialam co mysle o jej metodzie wychowawczej mojego dziecka to sie oburzyla i burkneła" jak ci nie psuje to nic juz nie powiem i nie zrobie" przejdzie jej ona zawsze duzo gada :p:p ale najbardziej denerwujace jest jak mowi do nikosia " moj synek" o jak mnie to wkurza z tego co wiem to ja sie nameczyłam zeby go urodzic i to moj syn a jak jej sie suna chce ( ma 4 cory) to niech sie z dzaidkiem postara :p:p hyhy nie dobra jestem :D
 
my z M tez czytalismy ale cos nas wciagnely filmy i polujemy teraz na 6 czesc harry poter i ksize polkrwi bo juz jest ale jej dorwac nie mozemy :D


W ogole lekarka dała nam dzis takie zalecenia w ksiazeczce zdrowia:

czytac dziecku 30 min dziennie
wykonywac masarz szelmana
kłasc na brzuchu 5 razy dziennie
przykladac nagie dziecko do nagiego ciała
puszczac dziecku muzyke


hahahah niezłe nie?
 
reklama
Sabinka, dziadkowie są od rozpieszczania wnuka, ale bez przesady... powinni uszanować Twoja decyzję i sie do niej stosować... nie dawaj się:-)

Remeny, ale się uśmiałam wyobrażając sobie Ciebie rodzącą na 10 piętrze... a co za akustyka:-p
 
Do góry