reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

TELMA, IBOLYA OGROMNE GRATULACJE!!!

Niekat - ja bym Ci proponowała pójśc do innego lekarza po zwolnienie. Najlepiej idź do internisty, powiedz, że źle się czujesz (kręgosłup, zawroty głowy, itp.).
Asze - ja też myslę, że dopadł Cię tzw. babyblues i nie ma się czym martwić. Postaraj się więcej wypoczywać, poproś kogoś o pomoc, a sama zrób coś, co sprawia Ci radość.
 
reklama
doris - chyba masz rację... jutro sie rpzejdę:tak:
Asze - ja to miałam po Oliwii - kilka dni po porodzie mnie trzymało jakies dwa tygodnie ale w koncu przeszło:sorry:tylko trzeba z kims pogadac i duuuzo wypoczywać:tak:
 
kurcze ja mam termin na 29 a zwolnienie do 28 wtedy mam też wizyte u ginki, i ciekawa jestem czy nie będzie robić żadnych problemów z dalszym zwolnieniem.

Chociaż mam nadzieję że już urodzę do tego czasu i nie będzie mi potrzebne dalsze L4
bo jak bym miała jescze ganiać do innego lekarza to chyba się załamię.:no::no::no:
 
Witam dziewczynki
Gizia dziekuje za pamiec.Kochana jestes
Nie bylo mnie wczoraj bo mialam dola jakiegos moze to ta pogoda u nas pada.Odebralam badania cukier niski ale umierac nie bede jutro powinam dostac wynik 2 badania zobaczymy;-)
Natalia cudne malenstwo wazne ze Sonia juz sama oddycha wszystko na dobrej drodze.Duzo zdrówka kochane
Weronika serdecznie gratuluje.Doczekalas sie w koncu;)Nelcia spora babka;-)
Beti -mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni i dobrze zakonczy.3mam kciuki.Stres nie jest teraz wskazany.
Amiespoko:-Dmi polozna powiedziala ze mam miec 10 ruchów na caly dzien wiec jesli naliczysz 10 fikniec bobasa jest ok;-)Moja mala najbardziej bryka w nocy i jak leze w wannie (a mam troche za ciepla wode)
Ninja mam to samo prawa strona brzuszka slozy za worek treningowy i tam najbardziej szczypie
Stefanna -wracaj szybko do zdrówka i duzo odpoczywaj;-)
Telma,Ibolya serdecznie gratuluje dzieciaczków:-):-):-)


 
Gratulacje dla kolejnych rozdwojonych Mamuś!!! Telma78 i Ibolya super, że macie już swoje pociechy przy sobie!

Ibolya dzielna kobietka z Ciebie, bo widzę, że konkretnego mężczyznę wydałaś na świat!:shocked2:;-):shocked2: Tylko pogratulować!!!:-)
Telma78 na 'Liście marcowych mam' jest napisane, że czekasz na synka - czyżbyś miała małą niespodziankę przy porodzie..?:confused: A córeczka może olbrzymem nie była, ale do kruszynek też nie należy - jak dla mnie w sam raz;-):tak:! Niech się zdrowo chowa:happy:!
Asze trzymaj się Kochana! Gorsze dni na pewno szybko miną...:tak:;-):tak:! Ja przy Zuzi miałam takie momenty, że płakałam bez powodu - taki babyblues... Na szczęście szybko minęło. Uszki do góry:wink:!
Giza to super, że mała ma dzisiaj takie dobre spanko! :-) Może to kwestia pogody i zapada w sen zimowy, hehe :-D?!
Befatka1982 trzymam kciuki, żeby jutrzejsze wyniki poprawiły Ci humor!:wink:
Będzie dobrze; do końca już niedaleko, więc damy radę!:-)
 
Niekat, Kathi - ja tez idę dzisiaj do gina i sama jestem ciekawa do kiedy da mi zwolnienie i czy też nie będę musiała na koniec latać po internistach.
 
WItam w ten zimowy wieczorek :-D
pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie:no:

WIELKIE GRATULACJE
DLA WERONIKI, TELMY IBOLYY I ICH POCIECH!!!

Ninja, Giza - dzieki za podpowiedzi coś będe musiała pokombinowac :-) choć chyba tantum rosa zaczyna też działać :-D
Natala - ale słodkość z Twojej Soni :tak::-)

Ja chyba wczoraj przechodziła depresję poporodową:-(ryczałam cały dzień że nie moge nic robić, było mi tak źle że mój K musi wszystko robić:zawstydzona/y:straszne:no: a jak K mnie pocieszał to mi jescze bardziej chciało sie ryczeć:-:)-:)-(od tego czasu mój mąż na każdym kroku powtarza mi ze mnie kocha i jaka jestem ważna dla niego i jak chętnie robi wszystko dla mnie:-):tak: KOCHANY JEST:tak::tak::tak:

a Julka dzis cos marudna i wciaz wisialaby na cycku:sorry:sorki za braki polskich liter ale na jedne rece ja trzymam i byloby mi ciezko:-D
 
Kobietki, dzięki za wsparcie... na razie sprawa jeszcze nie rozwiązana... mąż w pracy...

Na początku GRATULACJE DLA TELMY I ANTOSII ORAZ IBOLYA I LEONKA!!!!
Czekam na relacje z porodów...


Niekat, trzymam kciuki, żeby akcja rozwinęła się po świętach i żebyś nie odczuła żadnych skutków strajku... Nie wiem jak to jest z tym zwolnieniem, bo niby mi się skończył w środę, ale szkoły mają wolne do wtorku, więc teoretycznie pracuję;-)

Befatka, Stefanna, Kathi, Dorotaa nie rozdwajacie się wcześniej, bo będę osamotniona:-D
...ale to pewnie dużo od dzieciaczków naszych będzie zależało:tak: zdrówka i lepszego humorku życzę...

Natomiast w naszej rodzince będzie mama Wodnik, tata Strzelec i dziecko Baran...


 
reklama
Asze i Kasia buziaczki i częściej do ans zagladajcie to nie bedzie wam sie chciało płakac;-)ja tez mam czasami dosć jak np w tej chwili jestem an kazde zawołanie Kondzia:-p:sorry:
Befatka to 3mam kciuki za jutrzejsze wyniki:-)
Iboyla ładnie Leoś:-)
 
Do góry