reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Natala masz śliczną córeczkę, mam nadzieję że szybko ją dostaniesz do domku

Weronika gratulacje! Duża córa!
Beti na sam koniec ciąży taka sytuacja :baffled:

Niekat ja pójdę do szpitala 27. jak nic się nie ruszy, do wtedy mam zwolnienie, chociaż to jest 4 dni po terminie.

Ja bym chyba wolała rybkę mieć w domu niż barana, bo sama jestem baranem i nie mam łatwego charakteru, zwłaszcza dla najbliższych. Alicja jest skorpionem i też jest bardzo uparta, indywidualistka i wogóle;-)
 
reklama
Witam, dawno mnie nie bylo... mam nadzieje, ze wybaczycie.
Od stycznia prawie ciagle bylam w szpitalu, ale o tym moze kiedys...
w koncu 28.02.2008 na 15 dni przed terminem przyszla na swiat Antosia. Zadnym olbrzymem nie byla, bo 3420g i 55cm, ale zdrowa jak rybka!!!!!!!!! Porod silami natury, co po poprzedniej cesarce bylo milym zaskoczeniem!
Gratuluje wszystkim mamusiom i trzymam kciuki za wszystkie mamy 2w1!
Mam nadzieje, ze teraz juz bede mogla z powrotem do Was wrocic!:-):-):-)
Buziaki
PS Mam nadzieje, ze mnie jeszcze pamietacie
Sorry, za brak polskioej czcionki
 
Telma - jak miło Cię znów widzieć - GRATULACJE ZDROWEJ CÓRCI!!!!musisz sporo tu nadobić i opowiedziec czemu Cię tak dłuuuugo nei było:)
 
Telma - no w końcu!!!! Najpierw: GRATULACJE!!!! No i świetnie, że tak miło wspominasz poród :tak:
Lista mam Marcowych była edytowana i mamy nieaktywne były usuwane - Ty na niej zostałaś bo cały czas wierzyłam, że się odezwiesz! :-)

niekat
- no widzisz, mimo, że Marcel po terminie, ale na maxa to tydzień Ci został a to zawsze człowiekowi łatwiej znieść! :tak:
Tymon też zapowiada się raczej kwietniowy :-p
I ja też czuję "palenie brzuszka" od wystawiania różnych części ciała Tymona - masakra, szczególnie, że wcześniej nie słyszałam, że coś takiego może być :baffled:
 
Cześć Dziewczynki!
Na początek GRATULUJE "sypniętym"
Dnia 18 marca o godzinie 23.05 urodziłam mojego pieknego syneczka.Chłopaczysko ważyło 4070 g, i "wysokie" na 59 cm i zaliczył apgar na 10 pkt.Co napawa mnie dumą i bardzo jestem szcześliwa bo przecież urodził się 12 dni po terminie:laugh2::laugh2:...Małzon pojechał ogarnąć chałupkę i zostawił mi laptoka wiec nadaję na żywo ze szpitala:-p:-p:-p.Jutro wyłażę.Poród opiszę jak dotrę do domku
 
Telma super ze sei odezwałas i gratuluje córci :-) to już 3 urodzona w tym samym dniu:-):tak: Tosia Konrad i Marysia:-)
Iboyla jupi gratuluje to kawał chłopa urodziłaś:-) a jak bedzie miał na imie?
Niekat to u was neiciekawie wyglada sytuacja ze szpitalami:baffled::no::wściekła/y:
 
Telma, fajnie, że wróciłaś. I gratuluję córeczki.
Ilboya, to spory synek Wam się urodził :tak: Wracaj szybko do domu.
Milenka w końcu dzisiaj dobrze śpi i udało mi się trochę posprzątać. Do dobrze posprzątanego mieszkania to jeszcze daleko, ale zawsze to trochę lepiej mieszkanko wygląda. Zaraz się pewnie obudzi mały głodomorek :-D I Przemko zaraz wróci ze żłobka. Więc mam dzisiaj ostatnie chwile tylko dla siebie.
 
reklama
MRÓWA-mój syneczek ma na imię Leon:tak:
Ninja-ciesz sie że n ie trafiłas na porodówe w tym terminie co ja rodziłam:szok::szok::szok:
Był sajgon.Mimo llekarza w bielańskim odsyłali...na poporodówych nie było miejsca wiec ja spałam po rozsypce na łóżku porodowym....:baffled::baffled::baffled:Na 19 miejsc dla dzidziuniów było ich 40:szok::szok::szok:.Dzisiaj i wczoraj lezę na "kamczatce" to ta salka obok łóżka do ktg , za "kawomatem" w Izbie przyjęć:)
 
Do góry