reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

A mnie Zuzka dzisiaj ładnie załatwiła:-D.Akcja toczyła się na naszym łóżku.Nakarmiłam ją i mówię zajrzę co w pieluszce,no było"si"to mówię zmienię jej i kremuję jej pupę a tu nagle pierdnięcie a za nim lawina rzadkiej kupci:szok::szok::szok:.Mnie na spodenki od pidżamki,na prześcieradło,aż na tapicerkę przesiąkło.No i jeszcze"rzyglo"jej się na poduszkę więc miałam przymusowe pranie natychmiastowe i zmianę pościeli;-)

:-D:-D:-D Dobre!!! Pewnie każdą z nas to spotka:-D:-D:-D
 
reklama
Kathi :szok::szok::szok::szok:, poród naturalny?? ludu jak tego dokonała???:szok: ja na szczęście wiem że mój dzidziol duży nie będzie:-)
Marteczka na takie niespodzianki musisz być przygotowana....:-D:-D:-D
Sabincia nie martw się, najważniejsze żeby Nikoś był zdrowy i ładnie przybierał. Wiesz już coś co z tymi testami które powtarzaliście??
Giza zdrówka dla Przemka!! Ja myślę, że on i tak jest super starszym bratem!!!:tak::tak::-)
Darinia witaj!! buziaki!!
Niekat jak tam postępy w kuchni?? Ja sie tez szykuje do kupna zmywarki ale za diabła nie mam na nią miejsca:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, chociaż kuchnie mam dużą, musi mój mężulo coś pokombinować:-)
KALIA76 GRATULACJE!!!!!!!!
 
KALIA76 GRATULUJĘ SYNKA:-):-):-)​

a my dziś dostalismy pismo z administracji że będą wymieniać rury ciepłej i zimnej wody w kuchni i to w dniach 31.03-05.04 czyli wtedy kiedy Julka juz będzie w domku:szok: i wszytsko byłoby ok gdyby nie ten kurz który juz widze w całej chacie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ashe- powtórzyli mu je w szpitalu i czekamy na wynik ale podobno zawsze wychodzi błedny wynik do poki dziecko nie dojdzie do okreslonej wagi nie pamietam jakiej... tak ze mówia , ze to co mam pewnie tez wykporzystam :)
 
trochę mam wolne to coś naskrobie
moja córcia jest bardzo grzeczna płacze tylko na karmienie i przewijanie do tego myli jej sie dzień z nocą :-)
po porodzie moje ciśnienie się unormowało ale teraz widze że od niedzieli standard 150/100 i muszę znów brać tabletki :wściekła/y:

najbardziej nie lubię tej całej dezynfekcji pępka to straszne wy też musicie patyczkami tam grzebać?
 
Mam info od Weroniki, że juro może ją wypiszą bo ciśnienie ideał 130/80 KTG też w porządku. Przesyła pozdrowienia dla wszystkich:-)
I od Mrówy, że chyba jutro wyjdą bo Kondzik osiągnął już masę urodzeniową, je jak szalony, Melcia zakochana w bracie:-)
Sabincia daj znać jak będziesz wiedzieć coś więcej!!
 
Witam ponownie:-D
Siostra dziekuje za gratulacje:tak::tak:.Od szwagra sie dowiedzialam ze porod trwal 20 minut:szok::szok:.Pawelek wazy 3,700 a mierzy 51cm.
A tutaj zamieszczam jego pierwsze zdjecie:tak:

 
Witam,ja juz po wizycie,różnych pertraktacjach i w weekend mam cesarkę.Pan dr spytał czy bardzo upieram się przy tym naturalnym-a ja na to,że ma być dobrze i chcę przeżyć;-)Więc stwierdził,że bedziemy cięli bo mała ma 4200 i różnie się to może skończyć(zwłaszcza po pierwszym cc):baffled:I co wam powiem,że BOJĘ SIĘ jak CHOLERA bo wiem co mnie czeka:sorry2:
 
reklama
Mamma w tej sytuacji chyba rzeczywiście lepiej ze cc:tak:, to czyli w weekend bedziesz mamusią!!!!!! ja tez już chcę!!!!!!!!! ale Ci zazdroszczę!! a w jaki dzień dokładnie??
 
Do góry