reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Cześć dziewczyny.:-):-):-)

Przyszłamamusiu super że Tosia taki aniołek, na pewno mniej przez to stresów, i samopoczucie lepsze.

Giza to widze Przemek taki prawdziwy starszy brat. Super synka macie

Milla do mnie na szczęście jeszcze nie dzwonia czuję że to dopiero się zacznie. Za to mąż robi zakłady w pracy, którego urodzę. On stawia na 12 choć termin mam na 29.

Weronika dobrze że z niunią ok, oby z ciśnieniem się poprawiło choć z polską służbą zdrowia to trudno się nie denerwować.

Wszystkim marcówkom życzę udanej niedzieli
 
reklama
Milla, dzięki za szczerość...
Nie powinnam tak narzekać, ale co zrobię... jestem w ciąży...
Poza tym mój A pojechał kupić lody i banany, a ja umieram... z braku cukru...
 
Kathi, mam podobny termin, ale jeszcze nikt nie obstawia gonitwy ;-D tylko moja ginka mówi, że mogę się przygotowywać w połowie miesiąca, bo córeczka jest spora jak na swój "wiek"...
 
Dobry wieczór :) U nas juz lepiej troche ja w sumie nabrałam tego powera :) ale Nikos nie ma swojego trybu np z jedzeniem ze je o stałych porach bo je jak mu sie zachce to cos dziubnie albo wcale czasem sie meczymy po 2 godz z butla do cyca przystawiam to tylko sie tuli do niego ale to nic z piersi czy nie z piersi bedzie jadł wazne zeby rósł duzy i zdrowy ja pracuje nad laktacja herbatki odciaganie karmi :) zobaczymy co mi z tego wyjdzie :) Ale dobrze go miec przy sobie jest prze kochanym bobasem :)
 
Sabinko, cieszę się, że u Was wszystko idzie coraz lepiej.
Nie martw się, to dopiero początek, a Nikoś potrzebuje troszkę czasu, żeby się przyzwyczaić...
Życzę dalszego powera i uśmiechu :)
 
Sabincia- widze,ze powoli próbujesz ogarnąć i przyzwyczaić się do nowych domowych sytuacji:-). Pewnie z czasem Nikoś też nabierze stałych nawyków żywieniowych i pory na sen. Faktycznie najważniejsze,żeby jadł i rósł duży i zdrowy:-D. Życze powodzenia:-D. A przede mną jeszcze wszystko;-);-);-).
 
Witam marcóweczki :-)
Przyszła Mamusiu dostałaś zapewne najpiękniejszy z dotychczasowych prezentów urodzinowych :-) trochę sóźnione ale szczere życzenia urodzinkowe dla Ciebie no i dla Tosi oczywiście:-)
Giza fajnie że wciągasz Przemka w zajęcia przy Milence:tak: na pewno teraz czuję się się odpowiedzialny i taki ważny staryszy brat :-) ale miłości i czułości też mu trzeba:-)
Milla ja też znam ten ból pytań ale jakoś aż tak bardzo na szczęście mi to nie przeszkadza:-D może dlatego że sama ocdziennie pytam siebie czy to juz dziś czy jeszcze nie :-D:-D:-D
Sabincia ciesze się że wszytsko powoli sie zaczyna układać :-):tak: spokojnie czekaj i odpoczywaj a będzie suuuuuuper:-):-):-) grunt to się nie zamartwiać :-)
 
reklama
Do góry