reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witaj Dusiu w domku razem ze swoim synkiem...
Witajcie również Darinio i mała Zuzio...
Czekamy na Osobiste relacje, ale się nie przemęczaj na razie...
Stefanno i Befatko, dzięki za wsparcie, ale zamierzam popracować jeszcze przez ten tydzień, a potem zwolnienie...
Chociaż wczoraj przeżyłam szok:szok:, a to dlatego, że wydawało mi się, że mi się brzuszek opuścił i w ciągu najbliższych godzin, będę pędziła na porodówkę... A ja tu nieprzygotowana zupełnie... A to wszystko przez Was dziewczyny, naczytałam się i mnie pośpieszyło...;-)
Weroniko, mam nadzieję, że z tym ciśnieniem Ci się coś ureguluje, powodzenia na wizycie u Ginki. Czekamy na dobre wieści...
Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia popołudniu...
Życzę miłego poniedziałku, który mnie przywitał piękną pogodą z jasnym słoneczkiem:-D
 
reklama
Dzieńdoberek!
Dusia wszytkiego najlepszego dla Ciebie i Maluszka
Kasia_s u mnie codziennie rano mąż pyta małej kiedy się urodzi :-) bo mu się do pracy nie chce iść, a najchętniej wziąłby sobie urlop i dobrze wie że będzie musiał conajmniej 5 dni wziąć, no chynba że swoją mamusię ściągnie do nas ;-)
Sabincia spokojnie pomaleńku i wszytko się ułoży w domku :-)

Ja mam dziś takiego "pałera" że mogłabym góry przenosić, a może to dlatego że mam taki syf w domu i mam stracha że jak zacznę rodzić to nikt tego nie sprzątnie, a po powrocie ze szpitala z rozumem się nie pozbieram :-))
Miłego dziewczyny
 
Witam z ranka :-)
u nas pogoda juz lepsza bo nie pada i słoneczko co jakis czas wychodzi pokazać się a co do temperatury to zaraz spr jak wyjde na zewnątrz:-D

DUSIA GRATULACJE DLA CIEBIE I SYNKA

fajnie że juz jesteście w domku
Milla mój Mąż też juz nie może się doczekać :-D choć pewnie jak każdej z nas :tak: a najbardziej cieszy mnie że ma zaległego urlopu 10 dni do tego 2 dni urlopu okolicznościowego więc 2,5 tyg. będzie ze mna i z Julcią w domku :-):-):-)​
 
Na początek witam wszytskie świerzo upieczone mamusie i gratuluje im serdecznie:tak::-):tak::-)
od jakiegoś czasu każdego ranka (czasem w ciagu dnia) zdarza mi się że "popuszczam wody"... wiem na 100% że to nei mocz i pamietam jak to było przed porodem z Oli...dziś będe się widziała z moim ginem bo śmigam na KTG na 12.30 to mu powiem:dry:
a z bardziej optymistycznych wiadomosći - wczoraj kupiliśmy do kuchni parę większych rzeczy - płytę gazową, zlewozywak (gigantyczny:-D) i praleczkę:-):-):-)praleczka przyjedzie dziś transpotrem a reszta już lezy i czeka na zafugowanie płytek i umalowanie ścian:sorry2:wreszcie widze koneic tego koszmaru zwanego remontem kuchni:sorry2:i bede mogła prać ciuszki Marcelka w naszej włąsnej praleczce:tak:jestem Happy... mimo, ze znów mam 1kg do przodu po weekendzie:baffled:
 
Witam się i ja..
Dusia,Darinia witajcie w domkach ze swoimi pociechami!
Ciekawe jak tam Skaba i Mrowa? Moze dzisiaj wyjdą:tak:?
Milla to fajnie że masz powera..ale nie przesadzaj z tym sprzątaniem:blink:..Ja tez tak sobie mówię że najlepiej jakbym wszystko zostawiła na swoim miejscu .i dom cały czysty..:baffled:
kasia mój to narazie jeździ do pracy,ale jakby coś się szybko zaczęło dziać..to niewiem czy by zdążył przyjechac:no:.Każe mi dzwonić jak tylko cokolwiek bedzie nie tak..
Jutro mam wizytę to się okaże czy cos się tam dzieje..nawet zastanawiam się czy nie wziąść ze sobą już teczki spakowanej..:baffled:(tak-jakby co..)
Weronika o ktorej maszdziś gina? Zdawaj relację:tak:!
Buźka dla już rozdwojonych i waszych pociech:-):-)
..A my...coraz bliżej:szok::shocked2:
 
Niekat to gratulacje sporych zakupów! pamiętam jak ja się cieszyłam z każdego zakupu..a najb.z piekarnika-bo taki jak chciałam ..no i ze zmywarki.!!
A może to już wody pomału ci się sączą?? Dawaj znać jak wrócisz od gina..
 
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH NOWOUPIECZONYCH MAMUS !!!

KasiaS , no to co ??? ODLICZAMY !!!


Niekat daj znac co lekarz powiedzial, cos czuje ze jestes nastepna :)
I gratuluje zakupow ! Moge sobie wyobrazic jak sie czujesz, w weekend planujemy w koncu sie wyniesc od tesciow i glupie szukanie patelni czy sztuccow przyprawia mnie o szybsze bicie serca :D
Mam nadzieje ze maly nie zrobni mi niespodzianki i do weekendu jeszcze sobie posiedzi w brzuszku

Z tego wszystkiego nie spalam do 5am a o 10 tej odwiedzila mnie bratwoa wiec nici ze spania do popoludnia :angry:
 
reklama
Hej Hej

U nas piekna pogoda słoneczko świeci, aż chce się coś robić. Choć nocka nieprzespana bo niunia sobie chyba imprezkę zrobiła, tak szalała. :tak::tak::tak:
A ja dzisiaj zauważyłam że mi wycieka coś (pewnie to siara) z cycuszków. :shocked2::shocked2::shocked2:
Macie też tak samo???
Zastanawiam sie na ile przed można się tego spodziewać.

Pozdrawiam wszystkie mamuśki, i bobaski.
 
Do góry