reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Sabincia- widze,ze euforia i wcale się nie dziwie:-). Ja bym też oszalała zradości:-D. Więc trzymam kciuki i powodzenia:tak:. Potem przyślij zdjecia Nikosia juz w jego łózeczku. Pozdrawiam.

A ja ostatnio tez śpię lepiej, jeden tylko raz do ubikacji, ale mnie to cieszy:happy2:. Jest małe ale, tylko straszne sny o porodzie:szok::baffled:.
 
reklama
Witam wszystkich!!Ja dzisiaj średnio się wyspałam ale o dziwo nie wstawałam na siku:shocked2:
Witaj Doris i jak sama widzisz posypało się troche ostatnio:-):-)
Sabincia no i super!!Wklej zdjęcia maluszka jak już będzie w domciu-i nie imprezujcie za bardzo;-);-);-)
 
Sabincia - to Nikoś jeszcze jest w szpitalu??? Myślałam, że już dawno w domku, ale w sumie, to lepiej, że był pod fachową opieką. To będzie dla Was na pewno piękna chwila, jak pokażecie mu mieszkanko.
 
Witam!
Skaba, Mrówa najserdeczniejsze gratulacje!!!
Z mojego wczorajszego KTG nici bo jak już pojechałam to pani zajadając słodką bułeczkę powiedziała mi ze mnie nie przyjmie pomimo tego że byłam zapisana, bo nie ma lekarza do opisywania odczytów, a na następny termin równiez mnie nie zapisze bo nie wie od kiedy będzie robić znowu odczyty:angry: No to ja się pytam po co im ta poradnia K w tym szpitalu:wściekła/y:
Remeny no właśnie tak jest z tym wybieraniem szpitali:no: Moją kolezankę której w 32 tyg odeszły wody wozili po całym Gdańsku aż w końcy ci z karetki zadzwonili do tego "sztabu kryzysowego" (czy jak to się tam nazywa) i oni kazali im jechac do najbliższego szpitala. Traf chciał ze to był ten który ona sobie wybrała i w którym pracował jej gin.
Ja wyboru za wielkiego nie mam we wsi tylko jeden szpital, mogę oczywiście wybrać sobie w innym mieście ale jaką mam pewność że potraktują mnie tam lepiej niż tu:confused:
A ja mam dziś pechowy dzień od rana, najpierw wywaliło mi zawór bezpieczeństwa w piecu i mam teraz zimno w domu bo trzeba go wymienić i mąż spuścił wodę z pieca, a potem chciałam jechac po zakupy okazało się ze samochód mi nie chce odpalić:baffled:
Chyba się do łóżka położę, bo znając szczęście moje to jeszcze dziś urodzę:-D
Miłego dnia i rodzącym dzisiaj życzę lekkich i szybkich porodów
 
No to Milla rzeczywiście dzisiaj do bani-czasem tak jest,że jak jedno się wali to potem wszystko idzie nie tak.Masz rację przeczekaj w łóżku i będzie ok;-);-)
A gdzie się wszyscy podziali?????
Dusia pewnie sie szykuje do szpitala-choć nie wiem dokładnie ile oni w tym USA są godzin wstecz-w każdym razie powodzenia&&&&&&
 
O rany ale tu dzisiaj spokojnie, ciekawe dlaczego:confused:. Pewnie niektóre na badaniach i wizytach u lekarzy, a częśc rozpakowana w szpitalach ze swoimi maleństwami:-D.
Ale jeszcze troche oczekujacych marcówek zostało, więc pewnie po obiadku trochę sie pojawi:tak:.
No i czekamy na powrót na BB dziewczyn z wypisami ze szpitala i relacje z porodów.
 
Witam 2 w 1:baffled:, nocka była nie bardzo, siusiu nie chodziłam ale za to o 5.36 obudziła mnie zgaga gigant!! musiałam napić się sody:baffled: potem nie mogłam juz zasnąć, a jak zasnęłam to mnie mężuś kawką obudził o 11.30:sorry2:. Zapomniałam Wam napisać że mój luby jest na L4, ma zapalenie korzonków, zwolnienie ma do 7 marca( mój termin) więc jestem teraz spokojniejsza co do rodzenia no bo on jest cały czas na miejscu:-)
Dusia trzymamy kciukasy - ciekawe jak jej idzie??
Milla współczuję fatalnego początku dnia, masz rację najlepiej przeczekać w łóżeczku - chyba też tak zrobię;-)
Doris witaj w końcu na stałe!!!:-)
 
reklama
Do góry