reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dziewczyny bardzo chciałam zobaczyć Milenkę, ale nie mogę wejść na ten wątek.....:no::no::no:
Czy ktoś mi podpowie co powinnam zrobić:confused:?!
 
reklama
Hej hej.
Witam po przerwie. Widzę że dużo sie tu pozmieniało, dzieciaczki nam się mnożą w zawrotnym tempie.
Skaba, Mrówa serdeczne gratulacje dla nowych mamuś

Sabincia miło przywitac Nikosia w domku teraz juz wszystko się ułoży, Najważniejsze ze jesteście razem.
Giza Fajnie że i ty już wróciłaś z Zolinką
Strasznie Wam zazdroszczę że już macie dzidzie przy sobie i możecie je tulić do serducha


 
Ja w środę byłam u mojej ginki. i za bardzo sie nie uspokoiłam. :-:)-:)-(
Mała waży tylko 2300 przytyła 150 przez 2 tyg.. a całą ciążę było wręcz książkowo a teraz... troche się tym martwie . Ginka mówi że wszystko jest ok ale jakoś mnie nie przekonała. poza tym szyjka skrócona rozwarcie na 1,5 cm i przydało by sie wytrzymać jeszcze tydzień żeby niunia była donoszona.

A ja takiego stresa złapałam że wczoraj to chyba miałam wszystkie objawy porodu, tak sobie nawkręcałam że mam skórcze że czop mi odchodzi, cały dzień przeleżałam w łóżku bo się bałam że jak wstanę to urodzę. Jeszcze mała się tak rozpychała wieczorem że myślałam że sama wyjdzie przez dziurkę.

Stefanna ty masz ten sam termin, napisz po usg ile waży twoja dzidzia. Jestem ciekawa, choć wiem że każde dziecko się inaczej rozwija.
 
Giza, Sabincia - fajnie, że już jesteście w domu ze swoimi dzieciątkami!
Kathi - moja Emilka też miała na koniec 34 tyg 2100g i tez się trochę niepokoiłam, ale dwóch lekarzy stwierdzio, że wszystko jest ok i dobrze się rozwija i byc może po prostu Emilka będzie mniejsza, to indywidualna cecha każdego dziecka. Ale mnie zdziwiło najbardziej, że w stosunku do poprzedniego USG, które było 2 tyg. wcześniej kośc udowa była krótsza?!?!? przecież się nie skurczyła, więc któreś badanie musiało byc błędne.
 
Witaj Giza z MILENKĄ!!!!!!!!!Szczerze to czekam na opis porodu-bo bardzo mnie ciekawi jak jest naturalnie po pierwszym cięciu-a też mnie teraz czeka naturalny:confused:No i super jak powiedziałaś,że naturalnie było lepiej niż cc
 
Kathi-nie przejmuj się wagą małej;-). Ja jak byłam u lekarza na koniec 35 tygodnia, to mała ważyła 2200. Gin mówił ,ze wszystko ok i nie ma się czym martwić:-D
Może po prostu dziewczynki nasze troszke lżejsze będą:-D.
 
kathi nie martw się Kochana na zapas:no::no::no:! Ja bym dzisiaj bardzo chciała usłyszeć, że moja córcia tyle waży:tak:. Oczywiście dam znać jak będę po wizycie i napiszę co i jak. Książkowa waga w 36 tc to około 2,5 kg, więc 2,3 kg to waga przypadająca na 34 tc. Wiesz, że norma to zawsze "+" / "-" dwa tygodnie, więc naprawdę nie masz się o co martwić. Poza tym zawsze musisz wziąć pod uwagę pomiar błędu, czyli ok. 0,5 kg.

Uszki do góry!!!;-);-);-)
W końcu mamy jeszcze prawie miesiąc, żeby nasze córeczki nabrały ciałka:-):-):-)

kathi, nulcia, doris
- a może nasze laseczki już w brzuszkach dbają o linie, hihi :-D:-D:-D!?
 
reklama
kathi a co ja mam powiedzeić jak wg USG mój Marcelek waży 2300 w 38tc:szok:i rpzez 4 tygodnie przybyło mi 220g??? pocieszam się tylko tym i to sobie wmawiam zę pomiar nigdy nie jest zbyt dokłądny:sorry2:a ja mam termin za neicałe 3 tygodnie....
 
Do góry