reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Iza&Marcin z tym spirytusem jest tak :-D w sklepie nie dostaniesz w butelce 70%, ale na allegro widzialam gaziki namaczane spirytusem 70% co np. w szpitalu moze sie przydac ale drogo wychodzi na dluzsza mete (kikut pepkowy odpada ok po 2 tyg ale to tez roznie bywa i potem tez terzeba dbac o to miejsce)
Jesli chcesz pobaw sie w chemika i zrob sobie sama :tak: a ja chemik wylicze Ci proporcje :-D spirytus 95% rozcienczasz z przygotowana woda czyli 0% w proporcjach 2,8 do 1 czyli np. jesli chcesz otrzymac 50ml roztworu bierzesz 36,84 ml spirytusu i 13,15 ml wody :tak: jesli nie masz w kuchni miarek to blizesze jest zaokraglenie 3:1 wiec np. 3 miarki (szklanki, kieliszki, lyzki itd) spirytusu i 1 miarka (tak samo szklanki itd) wody.
 
reklama
dzieki dziewczyny to chyba pozostaje mi zadzwonić do ZUSu i opier ... ich:baffled:
Sabincia jaki ten Nikoś sliczniutki:tak:no i nareszcie będzie z Wami w domku:tak::-)
 
Teraz po porodzie planuje wszczepic sobie implant antykoncepcyjny pod skóre.Wszczepaia sie kawałek plastiku wielkosci zapałki pod skóre od wewnatrznej strony ramienia.Podobno ma tylko 1hormon mozna przy nim karmic i najwazniejsze spokój na 3lata.29mam spotkanie z midwife wiec popytam dokładnie MrsF słyszałas moze cos wiecej o tej metodzie????

Befatka, z wlasnego doswiadczenia to malo wiem o implantach ale mozesz o tym poczytac na BB watku Mamy z UK/ antykoncepcja: https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-uk-f141/antykoncepcja-w-uk-9928/index24.html (chyba zaczyna sie na stronie 24?). Ja to chyba nie bede tego robic bo rodzenstwo dla naszej grubej fasolki juz planujemy za jakies 2 lata...
 
MrsF my mamy Audi A4 Combi i ja jestem bardzo zadowolona z tego woziku.:-) Mąż sie rozgląda za czymś innym ale my z Milo nie chcemy innego. Jak dla mnie to to autko ma wszystko czego ja mogę chcieć:tak::tak: a jak wiadomo facet zawsze będzie chciał coś innego, lepszego,większego...;-);-);-)
 
Sabincia, Nikoś rośnie aż miło. No i fajnie by było, gdyby w końcu mógł wyjść do domku :tak:
Ja brałam cerazette i lekarz mi mówił, że to jest ten sam hormon co w zastrzyku. I że lepiej zacząć od tych tabletek i jeśli skutki uboczne się nie pojawią, to wtedy zrobić sobie zastrzyk. Bo tabletki można w razie czego odstawić, a jak już się weźmie zastrzyk, to przez 3 miesiące nic się z tym nie da zrobić. Ja zostałam przy tabletkach.
Asze, widzę, że nadal w dwupaku.
Jak dobrze pójdzie, to w piątek, albo na początku przyszłego tygodnia będziemy mięli kaskę na auto. Ale audi to nie nasz przedział cenowy :-( Rozglądamy się generalnie za minivanem - opel meriva, citroen xara picasso, honda jazz, albo skoda fabia kombi. Ale jesteśmy ograniczeni do automatycznej skrzyni biegów i tutaj niestety nie ma zbyt dużego wyboru.
A ja dzisiaj też skorzystałam z kasy z pierwszeństwem i nikt się nie oburzył.
 
MrsF widze ze Twoja dzidzia faktycznie duza.Ja jutro mam scan chyba juz ostatni i maja mi powiedziec cc czy sn zobaczymy.Podobno moja myszka tez duza wieksza od rówiesników o jakies 2 tyg,ostatni scan miałam w 32tc i 2dniu wazyła 2381g i dlatego zlecili kolejne badanie:baffled:
Dzieki za info o antykoncepcji i juz dzis gratuluje kolejnego potomstwa.Jak mówie o kolejnej ciązy J.robi wielkie oczy i mówi chyba oszalałas kobieto:szok::szok::szok: heheh
Kasiu s dobranoc kolorowych snów
Secasia a mojej tesciowej babka w aptece chyba zle obliczyła powiedziała ze na 1kiel spirytu 2 wody hmmm .Zrobie tak jak ty mówisz bardziej sensownie to brzmi,a te gaziki wszyscy odradzaja ze niby mało skuteczne itd
 
Asze, Giza, dzieki za info samochodzikowe. Nic w koncu nie poczytalam o samochodach bo szukalam wyjasnienia dlaczego moje dziecko takie grube na tym etapie.

Befatka, troche mnie pocieszylas ze Twoja corcia tez ciezsza niz rowiesnicy. Moze nam po prostu zle daty obliczyli :confused: Daj znac po usg! :tak:


Ja tez zycze dobrej nocki i uciekam bo maz zrzedzi ze maciezynski zaczelam i mialam odpoczywac a i tak przy komputerze 12 godzin siedze :sorry2:
 
witam dziewczyny!
Dziś już ładniejsza pogoda..nie pada,nie sypie..a wczorajszy śnieg topnieje..Coprawda bedzie wielka chlapa i błoto.,...Wczoraj troche przesadziłam..bo wyszłam z Alexem na spacer..tj na sanki..później do sklepu..no i wzięłam się za odśnieżanie....wieczorem to nie mogłam sobie mijsca znaleźć..tak mnie wszystko bolało..plecy,i brzuch jakis twardy sie robił co chwilę..Nie wspomnę o nocy..ból pleców,że hej!
Nikoś przesliczny!..a juz tak w ciuszkach to widac jaki dzidziuś (a nie wcześniak).
My autko zmienilismy gdzieś w pażdzierniku...z Matiza na Renault scenic..i jesteśmy b.zadowoleni z niego...(polecam..)
Zmykam narazie bo muszę coś zjeść..(mała sie obudziła..),Bo Alex to juz od 6tej chodzi za mną...
 
reklama
Mrowa, a skad oni wiedza ze 'za malo sprzezna miednica'? Pytam bo u mnie zdiagnozowali nieco dwurozna i jeden gin powiedzial ze moge miec problemy z parciem etc.
mierzyli mnie w pierwszej ciazy takim cyrklem jakby i wyszła im ze ma 17 sprężna a do tego jeszcze kształt brzuszka mówi podobno mam taki do przodu i spiczasy ;-)
 
Do góry