reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Sabincia - ale Nikodem śliczny :-) a jaki włochaty :-D pielęgniarki napakowały mu chyba że 3 pieluchy taki on duży :-)

A co do tego zastrzyku, to chyba najbardziej o ten przyrost wagi się boję bo i tak jestem kawał baby :zawstydzona/y:
E tam ja mu ubrałam 1 i to taka dla wcesniaków od 1,5 kg do 2,5 :D wiesz co czytałam forum o tym zastrzyku i wiesz co zrobie zadzownie do gin w piatek i poporosze o cos innego poczytałam co o tym pisza i szczerze nie chce widziec podwójnie utyć 10 kilo miec depresje niechec do swojego faceta jeszcze to do mleka przenika nigdy nic nie wiadomo chyba bym sie pospieszyła z tym zastrzykiem :D Moze i nie jest drogi bo ok 45 zł ale skutki uboczne fatalne :(:no::szok:
 
reklama
Wiem,że są tabletki anty.Cerazette,które przy karmieniu się bierze właśnie.Miałam je ostat.przepisane,tyle tylko że codziennie o tej samej porze(a taki zastrzyk jeden i po sprawie-ale skutki rzeczywiście ma niefajne:baffled:)
 
Pigułki które można brać karmiąc piersią to Cerazette
KOBIETA INTYMNA
Byłam u ortodonty, aparat 500 zł, ale wizyty mam za darmo bo to znajoma rodziny, najważniejsze że coś się da zrobić bo Milo ma nietypową wadę zgryzu.:tak:
Sabincia Nikodem chłop na schwał!!! no i w końcu do domku!!!:-)
MrsF - skurcze mam minimalne, wszystko sie uspokoiło:tak:
 
MrsF bo mam za mała sprężna miednice i dzidziuś sie nei przeciśnie:-( my mamy Toyote avensis kombi i jesteśmy zadowoleni niedawno zmienialiśmy;-)bo przedtem mieliśmy corrole ale hatchbacka no i za mała dla 4-ki:-p
Sabincia to rewelacyjna wiadomość:-)a Nikoś wygląda jak zapaśnik:-D
Weronika nadal aktualne:-) dane wysle ci na pw:-)
a dostanie zaświadczenie najlepiej zrób zdjecie zaśiadczeniu lub scan i mi wyślij na maila a ja sobie wydrukuje:tak:
ja brałam przed Mela tabl anty ale niewróciłam do nich jechaliśmy na gumeczkach i teraz tez tak raczej bedzie niechce pakowac sie znów w hormony:no:
 
MrsF- Co do samochodow rodzinnych to my niedawno kupilismy Honde CR-V. I jak narazie to jestem z niej zadowolona. :tak:

Sabincia- to fajnie ze Nikos juz wychodzi, 3mamy kciuki ze plany sie nie zmienia i nastepne zdjecia Nikosia to benda juz w domku:-)

Co do tabletek to ja bralam przedtem Seasonal. Niewiem czy sa one dostepne w Polsce. Ale bardzo byly wygode bo okres dostawalam tylko co 3 miesiace. Teraz bende musiala wrucic do jakis tabletek bo niestety musze brac bo mam strasznie bolesne miesiaczki:baffled:.
 
Sabincia - nie moge sie napatrzec na tego Twojego Nikusia! po rekawkach widze jaki on malutki! Ciesze sie, ze niedlugo bedziesz miala go w domu! Dasz mu z mezem cala milosc swiata i na pewno wszystko bedzie dobrze.
I jest mi wstyd jak ja to chcialam wczesniej urodzic zeby bylo Mi latwiej, juz wiem ze dla dobra dziecka lepiej zeby byl wiekszy i "tlusciejsz" nawet jesli mam dostac rozstepow, wiecej szwow itd.
 
Sabincia - nie moge sie napatrzec na tego Twojego Nikusia! po rekawkach widze jaki on malutki! Ciesze sie, ze niedlugo bedziesz miala go w domu! Dasz mu z mezem cala milosc swiata i na pewno wszystko bedzie dobrze.
I jest mi wstyd jak ja to chcialam wczesniej urodzic zeby bylo Mi latwiej, juz wiem ze dla dobra dziecka lepiej zeby byl wiekszy i "tlusciejsz" nawet jesli mam dostac rozstepow, wiecej szwow itd.
Ja juz synka wyprzepraszałam za kazde narzekanie na rozstepy na swoja grubosc i wsyztsko , ze to nie jego wina :p Ale powiem ze to, że dziecko jest mniejsze nie ma nic do porodu bo tak samo mnie nacieli i wcale nie było lekko ;]:dry::sorry2:
 
reklama
Sabincia, swietne nowiny!

Mrowa i Dusia, dzieki za info re samochodzik rodzinny. Zaraz je poszukam na internecie i postaram sie czegos nauczyc.

Mrowa, a skad oni wiedza ze 'za malo sprzezna miednica'? Pytam bo u mnie zdiagnozowali nieco dwurozna i jeden gin powiedzial ze moge miec problemy z parciem etc.

A ja wrocilam od gina w szoku. "Maluch" wazy 2.7kg i glowka juz b.nisko (tu dlugosci szyjki nie mieza)! :szok: Wiedzialam ze bedzie duze bo i maz i ja jestesmy wysocy no ale zeby az tak! :confused: Powiedzial ze moge rodzic w ciagu nastepnych 4 tyg a jak jakos doczekam do 40stu tygs to bedzie ponad 4kg i cesarka :baffled::szok::-:)no:

Befatka, Ty masz podobny termin do mojego. Ile twoja coreczka wazy?
 
Do góry