reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Asze to bedzie kolejna marcowa Zuzia:-) gratulacje:-):-):-):-)
Przyszła mamusiu jak ci brzuch opadnie to zgaga minie;-)mi opadł z Melcia chyba miesiac przed porodem i wcale to nie oznaczało ze bede rodzic;-)
szkoda mi Mai tyle walczyła i niestety nieudało sie:-:)-:)-:)-(
a rodzicom to chyba zadne słowa nie pomoga:-(
 
reklama
Asze - no to masz juz co nosic w brzuszku 2kg to juz mały klocuszek swietnie ze wszystko ok oby tak dalej:-)
PrzyszłaMamusiu mojej siostrze w ogóle brzusio nie opadł i witam w klubie masakrycznej zgagi tylko ze ja mam ja całymi dniami i po wszystkim nic nie pomaga:wściekła/y:Współczuje.Podobno jak mamusia ma zgage dziecko bedzie miało duzo włosów.Moje bedzie miało na100%bo w mojej rodzinie wszyscy sie włochaci rodzilismy;-)
Kasik 25 ale masz fajnie ze ktos chce Ci pomóc korzystaj z tej pomocy najlepiej i mamy i cioci i tesciowej.Ja bede sama nas pakowac i sprzatac chate po nas i te nowa masakra.Jacus mi pomoze zebym nie dzwigała,ale on tez bedzie pracował(na nocki)wiec tez musi pospac.A jakos dam rade:-):-):-)Moze 2razy wolniej ale zawsze
 
Witam wszystkie marcóweczki, Ja również mam termin na marzec - 15.03.2008 :)) Już nie mogę się doczekać Naszego syneczka :)) Teraz z mężem mamy akcję wózek!! I jest mały problem który wybrać? Zastanawiamy się nad x-landerem xa czy któraś z was wie coś na jego temat - prosze o info??:-)
 
My dziś pojeździliśmy po marketach budowlanych, pogoda paskudna, a ja bym cały dzień spała. chyba ciśnienie nieskie :wściekła/y: Idziemy zaraz do szwagierki posiedzieć bo nudy w domku.

Matko, straszne jak zobaczyłam to na nagłówku o Majeczce. Wierzyć się nie chce. WSPÓŁCZUCIE Dla Rodziców :-:)-:)-(
 
Witam wszystkie marcóweczki, Ja również mam termin na marzec - 15.03.2008 :)) Już nie mogę się doczekać Naszego syneczka :)) Teraz z mężem mamy akcję wózek!! I jest mały problem który wybrać? Zastanawiamy się nad x-landerem xa czy któraś z was wie coś na jego temat - prosze o info??:-)
o tym wózkach i inych akcesoriach piszemy
na watku maluszkowe zakupy ;-)
tam własnei poruszałysmy temat x-landera:-)
Ks witaj wśród nas i gratuluje syneczka
a gdzie mieszkasz?
 
reklama
Do góry