reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam z rana. Coś nie mogę spać, chcę ale często się budzę a potem nie mogę usnąć.
Brzuś ciągnie mnie w dól, dzidzia sie wierci- zwłaszcza w nocy.

Dziękuje dziewczyny za miłe powitanie.

Wioletta999- zgadza się będę mieć córeczkę i dowiedziałam sie o tym podczas usg (trójwymiarowego) też w 21tc ale w tamtym tyg.czyli byłam w 29tc (dodatkowo) zafundowaliśmy sobie ponoiwnie usg (też 3/4D) i potwierdziło się, że na 100% będzie córeńka:-):-).
Widzę, że jesteś z W-wy to mogę ci dać namiar na super lekarza co robi właśnie to usg 3/4d (jeżeli go jeszcze nie robiliście)...tylko jest to na Zaciszu(nie wiem czy ci pasuje). Ja ostatnio dostałam 20min filmik+ 24zdjęcia z usg. A gdzie planujesz rodzić?

PrzyszłaMamo- to Twoja pierwsza ciąża?
A powiedz ile kosztuje takie usg 3/4d? chyba zostanę przy zwykłym, ale możesz podać namiary do tego lekarza na wszelki wypadek.
Fajnie byłoby mieć córcię-synka mam, miałabym wszystkie dzieci w domu, ale w sumie najważniejsze aby zdrowe było.

Miłego Dnia Kochaniutkie.
Mam mnóstwo roboty w pracy ale postaram sie zaglądać do Was.
A Wy pracujecie czy na zwolnieniu jesteście?
 
reklama
wioletta wiesz tak sie akuratukąłda ze chyba wszytskie z nas które mają juzd zieciaczki tym razem będa miały do pary:tak:moze zdążylas sie juz "zarazić";-)ja mam córkę w domu i synka w brzuszku:-)
pracuje do konca stycznia i bardzo mnie to cieszy:sorry2:;-):-)
 
Witaj Niekat.
Mam nadzieję w takim razie, że ja też będę miała dzidzię innej płci niż mam. Pracujesz do końca stycznia a od lutego idziesz na zwolnienie?A gdzie pracujesz?
ja pewnie do końca będę pracować.
Bardzo ładne imiona wybrałaś dla dzieci. Oliwka zawsze mi sie podobało, Marcel też ślicznie.

PrzyszłaMama- pytałaś gdzie będę rodzić- Hubunia rodziłam na Karowej, a teraz niewiem chyba też tam, nie jestem jeszcze całkiem pewna. A Ty?
 
Witaj Niekat.
Mam nadzieję w takim razie, że ja też będę miała dzidzię innej płci niż mam. Pracujesz do końca stycznia a od lutego idziesz na zwolnienie?A gdzie pracujesz?
ja pewnie do końca będę pracować.
Bardzo ładne imiona wybrałaś dla dzieci. Oliwka zawsze mi sie podobało, Marcel też ślicznie.
tak własnie planuję na zwolnienie,niby prace mam lekka bo w biurze (jestem sekretarką) ale wymagania szefa sa spore mimo wszytsko i ta ciąża jest dla mnie dużo trudniejsza niz porpzednia kiedy brukałam jak młoda kózka do porodu:dry:nie zamierzam sie przemęczac tym bardziej ze jak pracuje nie mam czasu na przygotowywanie ciuszków czy takich task pierdułek dla synka:sorry2:od lutego własnie zamierzam siez a to zabrac.Na spokojnie i wyocząc wreszcie bo chwilami ustaję:-(
dzieki za miłe słowa na temat imion moich dzieciaczków:sorry2:Hubert tez bardzło ładnie - a masz juz pomysł dla tego dzidziusia w brzuszku?
 
hej
Asze ale masz przystojniaka w domu:-)
Wioletta ja jestem w sumie od poczatku ciązy na zwolnieniu bo mialam krwawienie z którym wylądowałam w szpitalu:no: i było zagrożenie poronienia ale naszczęscie wszystko ok:tak: ja tez mam mieć syncia a w domciu juz mam córke Amelke:-)
Niekat i jak praca odezwał sie promotor?
 
no promotor nie odezwał sie jeszcze....Wszyscy czekamy:baffled:Tylko ze trzy osoby sa już "załatwione" a w grupie było nas 18... ja nie wiem jak ten człowiek mysli ale raczej wolno:dry:
 
Amelka- śliczne imię , mam koleżankę która ma córcię Amelkę (i Izę i Patryka)
Mi sie podoba Oliwia,Natalia, Julia, ale mąż chce, że jak będzie dziewczynka to Karolina- też ładnie ale trochę do nazwiska nie pasuje.
A chłopak- podba mi się Mateusz, Patryk I Bartosz.
Zobaczymy.
Niekat- a Ty studiujesz? czytam o promotorze.
 
Amelka- śliczne imię , mam koleżankę która ma córcię Amelkę (i Izę i Patryka)
Mi sie podoba Oliwia,Natalia, Julia, ale mąż chce, że jak będzie dziewczynka to Karolina- też ładnie ale trochę do nazwiska nie pasuje.
A chłopak- podba mi się Mateusz, Patryk I Bartosz.
Zobaczymy.
Niekat- a Ty studiujesz? czytam o promotorze.
konczę podyplomówke - zachciało mi sie studiów i nowego papierka to teraz mam - tylko problemy:baffled:
a co do imion to gdyby nie to ze siostra męża ma Natalia to tak bysmy nazwali nasza pierworodną;)
 
Ja sie kąpsneła wygoliłam gdzie trzeba z trudnościami ale sie dało ;-):-D potem wezme szybki przysznic tylko;-):cool2:
a teraz jade z moja mama do lekarza
 
reklama
Do góry