reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Zgadza się:tak: to każdego indywidualna sprawa. Dzięki za wasze opinie:-).
Mi tez się podoba jak malutkie np. roczne dziewczynki maja już kolczyki w uszach (myślę, że nie ma co tu porównywać kolczyk w uchu do kolczyka w pępku;-) czy nawet tatuażu).
A mam znajomą kosmetyczkę i mówiła, że przekłuwa bardzo często malutkim dziewczynkom uszy, których mamusie są jej stałymi klientkami i są bardzo zadowolone. W innych krajach jest to takie normalne tak jak pisałam Mrowa, ale widzę, że u nas jeszcze budzi to sporo kontrowersji.
Ale ja tez mam wyrobione na ten temat zdanie i na pewno moja córcia będzie mieć kolczyki:-D(oczywiście nie zaraz po urodzeniu ale może koło roczku;-)), nie wiem może to dziwne, ale dla mnie to takie normalne jak założenie sukieneczki dziewczynce. Ale tak jak pisałam każdy ma prawo do swojej opinii i szanuję to :tak:.
 
reklama
Weronika to ja mam za duzo o 5 kg:-p:no: wg tej tabeli:szok: juz dawno powinnam urodzić bo wage mam taka jak na 40 tydzień upssssss
Mamma szkoda ze nie oglądalaś dzidziołka ale nastepnym razem sobei odbijesz najważneijsze ze z Gabrysia wszystko ok:tak: ja też biore zelazo i magnocal bo czasem łapia mnei w nocy skurcze łydek:no::dry:
 
Ja też dzisiaj byłam u lekarza, wszystko OK, maluchowi serducho bije jak dzwon.
Dziś byłam ostatni raz w mojej przychodni bo ją zamykają; teraz juz do końca ciąży zostają wizyty w prywatnym gabinecie bo nie chcę zmieniać lekarza. Ale mój gin powiedzial ze nie będzie problemów ze zrobieniem cc w szpitalu w którym pracuję, miałam na to nadzieję ale stwierdziłam ze jeszcze trochę czasu jest i pogadamy o tym za chwilę. A tu sam mi to zasugerował, cieszę się z tego.

Co do kolczyków to jestem za, ale u starszych, kilkuletnich dziewczynek, u takich które umieją już wygłosić swoje zdanie. Jak Irenka będzie chciała (narazie bardzo chce) to za jakieś 2 latka przekłujemy uszka. Kolczyki u niemowlaków uważam za kaprys matek, które za wszelką cenę upiększają swoje dziecko na swoją modłę. A przecież córeczka może nie chcieć nosić kolczyków, i co wtedy?

Na kalkulatorze wychodza mi 3 kg nadwagi, ech...
 
Ja tez jade jutro do lekarza a raczej so szpitala i zobaczymy czy ktos raczy mnie zbadac czy tylko wyznacza date wizyty.3majcie kciuki dziewczyny.Pozdrawiam i miłej nocki papa:errr:Teraz pedze do łazienki i bede cwiczyc wygibasy przy goleniu.Buziaki
 
reklama
Ja idę do lekarza dopiero w sobotę, ale będzie USG!!:-):-) Mam nadzieję, że dowiem się co tam pod sercem noszę.
Na kalkulatorze moja waga na razie jest w normie ( ciekawe co będzie po świętach:-D:-D)
Co do kolczyków to nie wiem:no:, sama nie noszę bo nie lubię, no i mam syna więc nie znam tematu, ale ładnie dziewczynki w kolczykach wygladają, byle nie takie maleństwa
Wioletta witaj wśród nas:-):-)
A ten kawaler na zdjęciu to mój synek
 

Załączniki

  • P1010508.JPG
    P1010508.JPG
    496,4 KB · Wyświetleń: 16
Do góry