reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witajcie Kochane.
Mialam problem z siecia i nie odwiedzalam Was ze dwa tygodnie.
Nawet nie bede sie starac czytac wszystkich postow, bo i tak nie dam rady...
U mnie wszystko OK, Coreczka kopie, brzuszek rosnie...
Pozdrawiam!
 
reklama
sim77- ja nabyłam piłkę, bo nam "kazały"(dla naszego dobra) położne ze szkoły rodzenia, aby masować krocze (dzięki temu uelastycznią się mięśnie i można uniknąć nacięcia) i przygotować miednice do porodu. I tak kazały ćwiczyć codziennie wieczorkiem po 15 min :-). Nie jest to męczące ćwiczenie a skoro ma pomóc...
Ja jestem zadowolona z piłki, bo jak mnie boli kręgosłup to jak na nią siadam to go nie czuję:-). A dodatkowo mnie mobilizuje do innych ćwiczeń rozciągających:-).
 
dzien dobry,
Przyszla Mamusiu - to jednak nalezy rozciagac krocze. A u nas w szkole rodzenia to kaza trzymac nogi razem - nawet przy wysiadaniu z auta. Zupelnie tego nie pojmuje. Ja tez czytalam w polskich poradnikach aby starac sie rozciagac - aby potem bylo latwiej...
Pilke kupie - przyda sie nawet pozniej, widzialam sa takie z plyta cd z programem cwiczen nie tylko na rozciaganie ale rowniez na schudniecie (po ciazy oczywiscie)
pozdrawiam
 
Kasia_s super, że Mikołaj pomyślał o dzidzi! Zwłaszcza, że to coś słodkiego było :tak:, dzięki za dobre rady dotyczace przeziębienie.
PrzyszłaMamusiu ta piłkato napewno fajna sprawa, ja tylko się zastanawiam jakby mój pies na nią zareagował :-)
 
Normalnie naprodukowałyście tyle,że hej!!:szok::szok:
Ja też mam jakieś problemy z wejściem na BB,dzisiaj cos się odblokowało...
Gratuluję wszystkich studniówek i trzeciego trymestru:tak::tak::tak::tak:
U mnie też bobas szaleje jak nie wiem-najgorsze są takie uderzenia łokciem(boli wtedy...)i w pęcherz-popieram,nic przyjemnego tak nagle tam dostać z pięty albo z czegoś innego;-);-);-)
Ja muszę zabrać się za sprzątanie bo wieczorem idę z mężulem do filharmoni na kabaret Moralnego Niepokoju.
Miłego dzionka,pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny!!:-):-):-)
Ja tylko na chwilkę, wstawiłam właśnie kurczaka do piekarnika i lecę na farmę piękności ( kierunek łazienka), wieczorem mamy gości więc jakoś muszę wyglądać:tak::-D:-)
Miłej soboty.:-D:-D Papatki:-):-);-)
 
sim77- ja nabyłam piłkę, bo nam "kazały"(dla naszego dobra) położne ze szkoły rodzenia, aby masować krocze (dzięki temu uelastycznią się mięśnie i można uniknąć nacięcia) i przygotować miednice do porodu. I tak kazały ćwiczyć codziennie wieczorkiem po 15 min :-). Nie jest to męczące ćwiczenie a skoro ma pomóc...
Ja jestem zadowolona z piłki, bo jak mnie boli kręgosłup to jak na nią siadam to go nie czuję:-). A dodatkowo mnie mobilizuje do innych ćwiczeń rozciągających:-).
ja tez o takiem piłce juz wcześniej myslałam :tak:a jak na niej ćwiczysz??czy masz jakies specjalne ćwiczenia czy tylko obroty??
 
reklama
Cichutko tu dziś, widze że mamusie sprzątają, pieką placuszki ..... ale za mną słodkie chodzi :tak:
Idziemy zaraz do znajomego na urodzinki to może conieco pojem .... hehe a potem znowu będe płakać na swoją wage ;-) A w nos z tym, tyle nasze!
Nic, będe uciekać, do poniedziałku Laseczki bo jutro nie będe pewnie miała czasu zaglądnąć :-)
 
Do góry