reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Doris - ale ja też czuję go pod ręką tylko :tak:. Wczoraj to był pierwszy popis. I nie przejmuj się tym, bo zauważ , że mamy praktycznie najmłodsze dzieci na forum, więc trzeba im dać te 2-3 tygodnie na rozhulanie ;-):-)
 
reklama
Ninja więc pewnie nie tylko ja będę zdziwiona, nie wiedziałam, że ten lek ma tez takie działanie jak fenoterol, ale codziennie się człowiek czegoś uczy.:-)
 
asze, ninja - dzięki, też sobie tak to tłumaczę, bo niepotrzebne nerwy nie są zdrowe, choć towarzyszą mi calą ciążę, jak nie mały brzuch, to słabe ruchy, itp. zawsze się coś znajdzie. Czasem czuję ruchy właśnie gdzieś głęboko w środku mnie - to takie dziwne uczucie, a nieraz kopie mnie w pęcherz - też nie ciekawie.
 
opoza tym doris mozliwe ze masz po prostu mniej wraziwa macicę.niektóre kobiety długo nei czuja ruchów dopeiro jak zaczyna im brzuch skakać wiedzą że dziecko kopie...:tak:;-):-pznam osobiscie taka jedną:happy:
 
Doris - ja też słabe ruchy czuję, ale się tym nie przejmuję, bo:
1. mam niezłą tkankę tłuszczową:no:
2. łożysko mam na przedniej ścianie macicy.
O niezłą tkankę tłuszczową cię nie podejrzewam, ale może masz łożysko tak jak ja. Poza tym zgadzam się z Ninja macie najmłodze dzieci ;)
Asze- gratuluję wejścia w trzeci trymestr!!!
 
A tak wogóle to właśnie wstałam po 4 godzinach snu i mam nadzieję, że bedę mogła spać w nocy. A jak nie to będę miała co robic. Będę uzupełniać swój dziennik. Szkoda że teściowa nie dała mi go na początku ciąży
 
Właśnie przejrzałam Listę marcowych mam i strasznie zazdoszczę terminów z moczątku marca. Ale bedzie w marcu co przeżywac, o ile zdacie nam relacje na bierząco hihihihi
 
Doris faktycznie my wszystko wcześneij przeżywamy niż wy bo mamy terminy wczesniej ale nei przejmuj sie na wszystko przyjdzie pora:tak:
Ninja to uważaj na siebie i oszczędzaj sie:-)
 
reklama
Ninja - u nas nie ma cennika w szkole rodzenia, ale jak widziałam, jak babka wypisywala legitymacje tym kończącym to wszyscy dawali po 50zł:-)
I to nie ma znaczenia gdzie robisz szkołe a gdzie będziesz rodzić. Nam położna powiedziała wczoraj, że teraz w większości szpitali już nie wymagają od tatusiów zaświadczeń o skończonym kursie. Ale to zależy na jaki szpital trafisz.

A co do ruchów, to Mała ma najczęściej "przebłyski kopania" tak z rana po śniadaniu:-D, potem cały dzień przewazie cisza i puźniej koło 16-19:-D, ale żadko jest tak że widać na brzuchu jak podskakuje.
 
Do góry