reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

No i mnie zainteresowała ta piłka, ale też nie wiedziałam jakiej średnicy kupić na allegro no i kumpela ma się dowiedzieć bo jest logopedą w ośrodku rehabilitacyjnym to zapyta dziewczyn z rehabilitacji jak taką piłkę się dobiera. A jeżeli do wzrostu to przymierzy do siebie bo jest taka jak ja akurat :tak:
 
reklama
Ja pilke mam bo kupilam bedac w ciazy z Julkiem i powiem, ze to fajna sprawa szczegolnie jak kregoslup daje o sobie znac. U mnie niestety w koncowej fazie sie nie przydala (tzn. w szpitalu) bo malemu zanikalo tetno i musialam lezec na boku - wiec z chodzenia i skakania na pilce nic nie wyszlo:( No ale po porodzie przydala nam sie do zabawy z Julkiem:-)
No a teraz nawet o niej zapomnialam dobrze ze napisalyscie bo pojde i poszukam w piwnicy (choc po przeprowadzce to nie bedzie latwa sprawa).
 
Witam poniedziałkowo:-)!!

Ja dziś jakoś już spać nie mogłam i wyszukuję sobie prace domowe:tak:...ale oczywiście zaczynam od BB;-).
Mnie coraz częściej dopadają IIIcio trymestrowe dolegliwości np. zgaga:wściekła/y: i bóle kręgosłupa:wściekła/y:. A teraz to już mam wrażenie, że mój brzunio stanął w miejscu (mimo, że ciągle słyszę, że jest coraz większy):confused::tak:.

niekat- gratuluje Studnióweczki!!!

Skaba- Ty też wcześnie na nogach:tak:.

Pozdrowionka!
 
niekat - cieszę się razem z Tobą!!! :-):tak::-D:laugh2:

A ja właśnie piję glukozę ( w końcu się zebrałam) i przed 9 jadę do szpitala na pobranie krwi.
Chyba zadzwonię do gina bo wczoraj wieczorem po seksiku skurcze mnie długo łapały :-(... Ale się przestraszyłam...

No dziś poniedziałek, to będzie wysyp postów :tak:
 
reklama
A ja właśnie piję glukozę ( w końcu się zebrałam) i przed 9 jadę do szpitala na pobranie krwi.
sama jedziesz? a miałaś wcześneij pobieranką krew przed piciem glukozy na czczo?
bo nie powinnas sama jechać bo różnie to moze przyjąć organizm i wywołac coś czego sie niespodziewasz:-(
 
Do góry