reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam!mam Do Was Pytanie-czy Którejś Z Was Wypadają W Ciąży Włosy?słyszałam,że Ponoć W Ciąży Mają Być Takie Zdrowe I Silne...ale U Mnie Niestety Jest Na Odwrót:-(wyciągam Je Garściami:-(boję Sie że Do Porodu Zostanę łysa:-(słyszałam O świetnym Szamponie Z Vichy Dercos Z Aminexilem...ale Nie Wiem Czy W Ciąży Stosowanie Produktu Z Aminexilem Jest Bezpieczne..?czy Słyszał Ktoś Może Coś Na Ten Temat?pozdrawiam:-)
Ja mam ten sam problem,garsciami mi wychodzą:angry::angry:Biorę witaminy i wszystko jak trzeba,ale guzik:dry:W poprzedniaj ciąży wszystko było super dopiero po mi zaczęły wychodzić,a tu od samego początku:-:)-(
 
reklama
mamma80 A SŁYSZAŁAŚ O WSPOMNIANYM PRZEZE MNIE SZAMPONIE?JAK MYŚLISZ?WARTO STOSOWAĆ?WSPÓŁCZUJĘ I TOBIE I SOBIE:-(BO JEŚLI O MNIE CHODZI,TO JAK TAK DALEJ PÓJDZIE,ZOSTANĘ ŁYSA:-(SZKODA MI WŁOSÓW,BO OD ZAWSZE MIAŁAM DŁUGIE I CHCIAŁABYM MIEĆ NADAL,ALE TERAZ TYCH WŁOSÓW JEST WIĘCEJ NA GRZEBIENIU NIŻ GŁOWIE:-(A TEŻ MAM DOBRE WYNIKI I BIORĘ WITAMINY FALVIT M,W KTRYCH JEST DUŻO ŻELAZA.JESZCZE MAM JEDNĄ PROŚBĘ..CZY MOGŁABYŚ POINSTRUOWAĆ MIE,JAK WSTAWIĆ SUWACZEK??:-)
 
mi dziewczyny to włosy na jesień zawsze wypadały i teraz tez troche ale mi sie psuja zęby ide dzisiaj do dentysty, a tak do tej pory miałam ładne zdrowe zeby.
 
mi dziewczyny to włosy na jesień zawsze wypadały i teraz tez troche ale mi sie psuja zęby ide dzisiaj do dentysty, a tak do tej pory miałam ładne zdrowe zeby.
taaa jak juz pisałam ostatnio tez mam problemy z zebami.własnie ten co mam niby do usunięcia uszczerbił mi sie wczoraj znów co oznacza ze odpadł mi od niego 4 kawałek!!!dzis ide do mojej dentystki ja zrypac ze mi go znów spaściła i teraz nia mam juz połowy zęba a patrząc na niego nei mam zielonego pojecia jak ona go wyrwie skoro jets ułamany przy samiutkim dziąśle:no:
 
Zjawka jestem tez tu od niedawna ale mi wysłano instrukcje o suwaczku na prywat wiadomosc ja ci tez tak zrobiłam sprawdz bo nie wiem czy poszła
 
taaa jak juz pisałam ostatnio tez mam problemy z zebami.własnie ten co mam niby do usunięcia uszczerbił mi sie wczoraj znów co oznacza ze odpadł mi od niego 4 kawałek!!!dzis ide do mojej dentystki ja zrypac ze mi go znów spaściła i teraz nia mam juz połowy zęba a patrząc na niego nei mam zielonego pojecia jak ona go wyrwie skoro jets ułamany przy samiutkim dziąśle:no:
pewnie tylko chirurgicznie:baffled::dry::eek:
 
Witam poweekendowo i październikowo
niekat no to rzeczywiście masz z tym szpitalem:-(, a nie masz w jakiejś innej miejscowości gdzieś niedaleko? Daj spokój 500 zł za anestezjologa to chyba jakiś absurd:angry:. My do rezonansu jak Przemka usypialiśmy płaciliśmy 150 zł i siedziała przy nim 2 godziny badania, a tu tylko za zastrzyk poj.... psa i budę:wściekła/y:
ZJAWKA ja z włosami nie mam problemu niesty paznokcie łamią i rozdwajają mi się na potęgę i u dłoni i u stóp:baffled:.
I jescze mała prośba; Nie pisz z capslockiem bo w języku internetowym oznacza to krzyk. Jeśli chcesz coś zaznaczyć to możesz to pogrubić (naciskając tą literkę "b" na górze ramki):-)

Wyobraźcie sobie że mój mąż uparł się na badanie 3D/4D nasłuchał się od kolegów jak to cudnie i teraz chce iść:eek:. Ja mu na to że jak zapłaci ze swoich pieniędzy to ok. Zgodził się i teraz muszę poszukać jakiegoś w Łodzi albo Częstochowie:sorry2:
Spadam polatać na odkurzaczu:-p
 
witam:-)
ja cały tydzien walczyłam o to żeby sie nie przeziebic az pewnego ranka obudzilam sie z katarem i bolącym gardłem teraz kicham na wszystkie strony a jutro zaczynam zajecia na uczelni i jak pomysle ze o 5 rano musze wstac i jechac na zajecia to mnie bierze ale sama sobie wymyslilam ze urodze dziecko na ostatnim roku to teraz musze byc dzielna wkurza mnie tylko to wstawanie ale i sa dobre strony o 11 bede juz wracac do domku wiec moze jakos to zleci byle do sesji
mam smaka na placki zimniaczane wiec ide trzec ziemniaki:-) i dalej do łóżka moze cos mi to przeziebienie przejdzie
Boli was czasem jak za długo chodzicie pod brzuchem albo w jego okolicy?
Pozdrawiam wszystkie;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Nie wiem dlaczego jesteście tak zdziwione ceną za zzo.. 500 zł to standardowa cena w całej Polsce (ja w szpitalu bielańskim w Wawie będę musiała zapłacić 600 :baffled:) i nie mam zamiaru na tym oszczędzać choć dla mnie równiez to duża kwota (jak sobie przeliczę ile muszę na to pracować to mnie ch.... bierze :wściekła/y:) ale w końcu nie mam zamiaru rodzić 5 czy 10 razy więc to wydatek na 2 razy ( no może 3 :sorry2:).
A mój gin mówi, że baby są same sobie winne tej ceny bo powinny atakować rząd petycjami o darmowe znieczulenie no ale jak to zrobić skoro i tak większość nie chce znieczulenia...
A może warto byłoby coś z tym pokombinować, jakieś podpisy kobiet zacząć zbierać czy coś?? Na babyboom dużo by się znalazło no i każda z nas ma przeciez jakieś kolezanki, kuzynki czy znajome. :confused::confused::confused:
 
Do góry