reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

witam drogie panie! ale produkcja ruszyła od poniedziałku:-):-) chciałam wam donieść, że tak cichaczem cichaczem i właśnie rozpoczęłam 5 miesiąc!! ale leci ten czas!! i chyba mój maluch się dowiedział, bo dzisiaj mi tak brzusio wywaliło, że szok.. choć z drugiej strony pochwalę się, że jestem dzisiaj w pracy w moim zwykłym kostiumi i nic mnie nie uwiera;-);-)mam wrażenie jakby brzusio trochę do góry poszedł..:-):-)

niekat oj ja nie w szkole, ale zakuwam do egzaminu... w czwartek prosze trzymać kciuki..
a co do szpitala to słyszałam.. słyszałam.. ten szpital, w którym rodziłam Bartka tez został bez lekarzy (Wojewódzki w Częstochowie - Parkitka).. a na dodatek mój gin został teraz jego dyrektorem, więc pewnie nie miałby się czasu mną zająć.. i dlatego cieszę się, ze zdecydowałam się rodzić w Myszkowie.. nasz szpital wyszedl z niezłego dołka i ma się coraz lepiej..

co do ceny za znieczulenie to w 2005 też mówili o 500 zł, więc to rzeczywiście chyba taka standardowa cena.. ja teraz o znieczuleniu nie myślę.. choć pewnie będe chciała się zabezpieczyć tak jak ostatnio - na wszelki wypadek, ale poród miałam lekki, więc mam nadzieję, ze i tym razem tak będzie...:-):-) ale rzeczywiście najgorsze jest to, gdy się nie ma wyboru..wrrr..:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

niekat ja miałam ząbka, z którego ostatecznie został tylko korzeń - to był jedyny ząb, ktory leczyła i tylu speców go rozwiercało, ze w końcu nie wytrzymał... a potem bałam się ten korzeń usunąć, bo nie wiedziałam jak oni go złapią - nazwałam go sobie zębem antykoncepcyjnym.. no i w końcu chęć posiadania potomstwa była silniejsza i stawiłam mu czoła - byłam co prawda u pani, która jest chirurgiem szczękowym, ale wyjeła mi go standardowymi narzędziami i w standardowy sposób.. mają oni swoje metody;-);-)

milla29 oj żeby mój małżonek się tak uparł... ale ten jest nieugięty.. wszystko mi teraz na materiały budowlane przelicza... i grosza skąpi...

darinia kuruj się i nie dawaj choróbskom!! a co brzuszka to właśnie wczoraj stwierdziłam, ze chyba mam zbyt wiotkie mięśnie brzucha, bo w pierwszej ciąży biegałam o wiele więcej i nic mnie nie bolał, a teraz nawet jak się z boku na bok obracam to go czuję...

zjawka o włosach się nie wypowiadam, bo nic nie wiem..
 
reklama
ZJAWKA słyszałam o tym szamponie ale szczerze mówiąc nie wiem czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania w czasie ciąży:confused::confused:Ja generalnie mam gęste włosy więc tak straszliwie nie ubolewam,ale na pewno nie jest to normalne....
Właśnie byłam z mężulem na zakupkach ciążowych,troche mi nakupił tych ciuchów.Bo już doła łapałam jak widziałam te moje ciuszki:sorry2::sorry2:
Teraz cos tam pichcę synowi na obiad ale generalnie nie mam pomysłu na nic powalającego z nóg:baffled::baffled:A chętnie bym coś dobrego zjadła no obiadek....jakby ktoś zrobił:cool2:
 
Marzena78 bardzo Cię proszę o przesłanie tej wiadomości jeszcze raz (z suwaczkiem:-)),ponieważ wystąpił jakiś błąd i nie mogłam jej otworzyć:-(z góry dziękuję:-)
 
Apropos zakupków ciążowych-ja też muszę kupić sobie jakieś spodnie luzniejsze,bo pomimo tego ,że brzusia prawie nie mam,to wszystkie spodnie w pasie ciasne:-(mamma80 co kupiłaś fajnego?:-)
 
a ja sobie właśnie licytuje jedne spodnie:-)jak wygram to wam wkleje;-)poza tym podobaja misie takie fajne sweterki - kangurki ciażowe tez dostepne na allegro:-pale pierwsze co to musze kupic sobie pas ciążowy.jakos tak w ostatnich dniach wywaliło mi brzuszek i teraz to juz nie mam spodni któreby mi sie dopinały prócz jednych biodrówek:dry:i niestety zauwazyłam ze w nogawkac coś zaczynaja cisnac a to zły znak:baffled: no i bluzki jakos ida do góry ściagając się pernamentnie to trzeba czyms tego dzidziolka zakryc co by mi nie marzł (choc pogode dziś mam przepiekną:cool2:)
 
darinia mnie boli ale ja podejrzewam że po cc jakieś zrosty się porobiły i dlatego, pomaga położenie się choć na 5 min no i no-spa:-(
skaba1 żeby tak mój chciał poprzeliczać;-), niestety jak mu mówię o jakiejś farbie do pokoju dzieci czy jakiejś pierdole typu fieranka, zasłonka to mówi "poczekaj kupimy dom to pomyślimy" jakby nie mozna było już w niektóre pierdoły się zaopatrzyć. Potem na raz przecież tego wszystkiego nie kupię.:eek:
niekat masz na myśli TEN SWETEREK ja się na niego zasadzam ale muszę jeszcze kilka dni poczekać do wypłaty bo mi się fundusze skończyły:zawstydzona/y:. Podobają mi się jeszcze Te podobają i cena nawet fajna jest
A mi dzidzia na duwaczku nie chce przeskoczyć na piaty kwiatek
 
niekat masz na myśli TEN SWETEREK ja się na niego zasadzam ale muszę jeszcze kilka dni poczekać do wypłaty bo mi się fundusze skończyły:zawstydzona/y:. Podobają mi się jeszcze Te podobają i cena nawet fajna jest
A mi dzidzia na duwaczku nie chce przeskoczyć na piaty kwiatek
dokąłdnie ten sweterek mi sie sni po nocach.i tez czekam na wypłąte czyli dziś po 16 hehehe:happy:
ten drugi to moze mniej bo w zwiazku z tym ze mam cyce jak donice:dry: (a brzucj jakby spuchł:laugh2:)to jakos nie odpowiadaja mi zakładane wdzianka.Wydaje mi się że wyglądam w takowych niezgrabnie i grubo:dry:
 
a tak w ogóle ninja to i tak masz dobrze bo mnie przy pierwszym w ogóle nie chcieli dac mimo że sie im darłam ze zapałce ile będa chcieli:baffled:uznali ze nie będe umiała przec jako pierworódka...dlatego miałam nadzieję ze przy drugim porodzie nie bedzie takich prolbemów - no widac jakies zawsze musza byc:no::dry:
 
reklama
Do góry