reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

skaba1 żeby tak mój chciał poprzeliczać;-), niestety jak mu mówię o jakiejś farbie do pokoju dzieci czy jakiejś pierdole typu fieranka, zasłonka to mówi "poczekaj kupimy dom to pomyślimy" jakby nie mozna było już w niektóre pierdoły się zaopatrzyć. Potem na raz przecież tego wszystkiego nie kupię.:eek:

oj milla29 o takiech rzeczach to absolutnie mowy nie ma!! mój luby to ci może przeliczyc na metry siatki ogrodzeniowej albo cement:-):-) o firankach zapomnij:-)
 
reklama
skaba to pod tym jedynym względemmam lepiej od Ciebie bo sama swój dom będę budować (tzn. nie "tymi ręcami" ale bez męża) więc małżon nie gada mi na temat kasy hahahahaaha

a w ogóle to: przedwczoraj zaczął mi się 4 MIESIąC!!!
 
skaba to pod tym jedynym względemmam lepiej od Ciebie bo sama swój dom będę budować (tzn. nie "tymi ręcami" ale bez męża) więc małżon nie gada mi na temat kasy hahahahaaha

a w ogóle to: przedwczoraj zaczął mi się 4 MIESIąC!!!

no rzeczywiście jest to pewnien plus:-):-):-) ja właściwie to zazwyczaj jestem samowystarczalna.. jak chcę coś kupić to idę kupić i już.. tyle, że jakoś tak mi się marzy, żeby w tej ciąży ktoś mnie otoczył opieką i troską:cool2::cool2: to byłoby wspaniałe: "Kochanie masz tylko jedne spodnie ciążowe - czy na pewno ci to wystarczy? Może powinnaś kupić sobie ich więcej?":-D:-D:-D
 
W ogóle to chyba dostanę jednak świra - od 2 dni boli mnie głowa (z małymi przerwami), dziś usnęłam chyba o 4 rano- nie mogłam usnąć, wkurzało mnie nawet to, że pies sobie w nocy mlaskał ,aż w końcu się poryczałam ze zmęczenia... TO DO MNIE NIE PODOBNE!!! płakałam chyba ze 3 lata temu na babci pogrzebie!!! I nie wiem czy to przez ciążę, bo otoczenie nie zauważyło u mnie zmian na psyche...
Mam nadzieję, że to chwilowe.. :baffled:
 
no rzeczywiście jest to pewnien plus:-):-):-) ja właściwie to zazwyczaj jestem samowystarczalna.. jak chcę coś kupić to idę kupić i już.. tyle, że jakoś tak mi się marzy, żeby w tej ciąży ktoś mnie otoczył opieką i troską:cool2::cool2: to byłoby wspaniałe: "Kochanie masz tylko jedne spodnie ciążowe - czy na pewno ci to wystarczy? Może powinnaś kupić sobie ich więcej?":-D:-D:-D
ja o takim czyms moge tylko pomażyc:-p:-D sama musze o swoją garderobę dbac:eek:
Ninja to współczuję bólu głowy jest to strasznie nei przyjemne a co dopiero w ciązy jak nic nie można zarzyc:baffled:
 
skaba1 pisze:
"Kochanie masz tylko jedne spodnie ciążowe - czy na pewno ci to wystarczy? Może powinnaś kupić sobie ich więcej?"
Buhahahaha rozbawiłaś mnie mój to najlepiej jakbym chodziła w jednych aż mi z d... spadną
Zmykam dziewczynki i jutro chyba się nie zamelduję bo jedziemy do Gdańska
Buziaki
 
Witam Miłe Panie,
ninja, łączę się z Toba w bólu. Od kiedy jest taka śliczna, jesienna pogoda, ja mam pierońskie migreny :( Nie wymiotowałam od początku ciąży, teraz mdłości prawie mineły ale za to wiszę nad kibelkiem z powodu bólu głowy. Tragedia.

niekat, współczuję komplikacji strajkowych :( U nas skończyło się dobrze, lekarze dogadali się z dyrekcją, obiecano nam wszystkim podwyżki. No i lekarze dostali, a w naszym labie wyrównali wszystkim pensje, doliczyli dodatek, odliczyli podatek,zrobili kilka machlojek i wszyscy jak jeden mąż zamiast podwyżki dostali obniżkę, nie ma chyba oosoby która by na tym nie straciła. Na dodatek umowa została tak sformuowana, że niepodpisanie jej jest równoznaczne z wypowiedzeniem :( Ale lekarze skorzystali, a jakże:wściekła/y:
 
remeny - jakby mnie głowa bolała aż tak, jak Ciebie to bym młotkiem się chyba w nią waliła... To ja widzę, że nie mam się co tu żalić :sorry:. Współczuję Ci bardzo - może niedługo minie.
 
Dziewczynki,mnie teZ od jakichś 3 tyg.głowa boli systematycznie dzień w dzień.No nie jest tak jak u Ciebie remeny ale daje popalić.Zgoniłam to na Duphaston bo biorę go od około właśnie 3 tygodni,ale nie wiem:dry::dry::dry:
 
reklama
czyzby tylu mężczyzn sie szykowało na naszym wątku;-) no przynajmniej tak słyszałam ze na chłopaka boli głowa - wg mnie to oznacza po prostu konflikt płci:-D
a na serio to wspólczuje renemy a mówiąc wspóczuje mam na mysli ze czuję to samo.co prawda nie cały czas ale sa wieczory że patrze złowieszczo w stronę balkonu... nietety ja miałam migreny juz w liceum (zwiazane z krwiakiem który został ostatecznie unieszkodliwony) i czasem mi wraca:baffled: od poczatku ciazy miałam chyba z 5 silnych bóli głowy i nie obyło sie bez painkilersa:dry:ale lekarz dał zielone światło.Najgorzej jak budzisz sie po prawie nieprzespanej nocy i dalej boli.....:sick:
 
Do góry