reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

HURRRRAAAAAA!!! Właśnie dziecie moje zrobiło kupke!!! A teraz śmieje się do mnie i gada po swojemu:-):rofl2:
(jej nie sądziłam wcześniej że to może być powód do radości) :rofl2:
 
reklama
weronikaa- moja Zuzia też tak się darła bo była głodna już piersi nie chciała bo prawie pusta była jak piła z niej przez 6h z małymi przerwami potem dałam jej butelkę i zasnęła mojego mleka ma za mało więc daje jej jak ciągle krzyczy i ssie rączki butelkę

u nas pada ale rano było ślicznie i zaliczyliśmy spacer a potem wizytę u lekarz trochę się wkurzyłam bo zapłaciłam za usg bioderek 60zł prywatnie ( miejsce wykonanie poleciła położna) a pediatra powiedział że stary aparat zdjęcie mało wyraźne i nie ma pomierzonych kątów :wściekła/y:idziemy w czerwcu na nowe już niby lepsze
no i katarku ciąg dalszy :-(
 
Ja dziś króciutko:

My dziś też byliśmy na usg i wszystko suuuper! :laugh2:
Noc koszmarna - bidulkowi zaszkodziła moja lazania:zawstydzona/y:
Wczoraj byłam u gina i wszystko oki.

Spadam , buziaki!
 
Witajcie!
A my właśnie jesteśmy po szczepieniu... Malutka była bardzo dzielna i nawet długo nie płakusiała, chociaż i tak było mi jej strasznie szkoda...:-:)-:)-(
Miało być wczoraj, ale okazało się że ktoś nam gwizdnął szczepionkę (tzn. przyszedł bez zapisu) i musieliśmy podjechać dzisiaj już na szczęście szybciutko bez kolejki. Swoją drogą to chyba nie zapłaciliśmy drogo, bo 170 zł za 6w1...?!
Obawiam się nocki, która przed nami...:sorry2:
Zmykam, bo Martynka płacze i muszę ją troszkę poprzytulać...
Buźka
 
ello.. padam na twarz.. chyba coś z ciśnieniem nie tak, bo spać mi się chce strasznie, mimo, że się wysypiam..

mój Bartek przechodzi samego siebie w opiece nad małą - potrafi już ją fajnie zabawić.. no i oczywiście wycałować, a Marysia aż piszczy z radości jak go widzi..a jak Marysia się rozpłacze to synio mnie jeszcze poucza co powinnam zrobić, albo czego nie robić:-D no chyba. ze ma kiepski dzień to też się rozpłacze (bo generalnie to strasznie przeżywa jak Marysi się coś dzieje).. i tak mnie to optymizmem napawa, że za kilka miesięcy (no.. może trochę dłużej) to już się sami sobą zajmą;-);-);-) dzisiaj synio pojechał z moją siostrą do kina i małpiego gaju... nie mogę sie doczekać jego relacji:-)

jutro przybywa moja teściowa i już się nie moge doczekać:-):-):-) fajna kobita jest! tylko szkoda, ze na tak krótko (w niedzielę mamy komunię i od razu wraca na Mazury)..

sorry, że ja taka egocentryczna, ale coś mi weny brakuje..
 
stefanna - bardzo dobra cena szczepionki :tak:
skaba - no to niezłamacie miejscówkę na wakacje z tych Mazur - zazdroszczę :tak: no i dzieciaki bedzie gdzie wysyłać , hahahahaha:-D
Weronikaa - ja to mówię hurra, jak moje dziecko ma tylko zasikaną pieluchę - on ma wiecznie kupę a przynajmniej kleksa - zużywamy ok. 20 pieluch dziennie, no ale przecież go nie zostawię nawet z kleksem bo zaraz się odparza:dry:
Niekat - fajnie to sobie wymyśleliście - Oli bedzie zadowolona, Wy bedziecie mieć ciut więcej czasu no i dziewczyny zarobią i nauczą się trochę odpowiedzialności :-)
 
Witam,
my cały czas kaszlące i pociągające...:-( wczoraj po wizycie u lekarza bierzemy syrop: Pyrosal i Sanosvit, ale nie wiem czy to wystarcz... Jola ma taki odrywający się kaszel:-(

Skaba
, coś musi być w tej pogodzie, bo mi też się udzieliło...
Fajnie wiedzieć, że dzieciaczki tak się kochają... to znaczy, że macie jako rodzice w tym dużą zasługę:tak:

Weronika
, oj wiem co to znaczy skakać z radości na odgłos prukania i widok kupki:-p

Ninja, dobrze że u Was wszystko ok:tak:

Stefanna, to wcale niedrogo jak na 6w1... a Martynka zuch dziewczynka i mamusia też... spokojnej
nocki

Darina, żeby to tylko był katar... i szybko minął...
A Wy jak dzieciaczki mają katarek to kąpiecie je? Ja tak robiłam to małej się pogorszyło i doszedł kaszel... teraz to tylko szybko ją obmywam wacikami...

Skaba
, to tak jak moja teściowa... super babka:tak: na szczęście mogę się z nią spotykać częściej, a teraz jak do nas przyjeżdża to zawsze przywozi coś dobrego dla mnie:-D
 
Witam! No wiec dzisiaj podalam malemu gripe water i... o niebo lepiej:-) oby tak dalej . Dalam mu 1x flasie a przy cycusiu troche sie prezyl i potem tez jeszcze troszke ale to pikus w porownaniu z tym co bylo:-):-):-) uf uf mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej:-D a synus tak dzisiaj strzelal do mamuni usmiechami ze szok! buziaki
 
reklama
Do góry