reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

MrsF fajnie macie z tą rutyną, u nas tylko kąpiel o 20, potem od 21 spanko i pobudka co 3 godziny, ale maksymalnie do 5 - 6 rano:frown::frown: Ciekawe kiedy pośpi dłużej:baffled:
U nas po szczepieniu rewelacja!!:rofl2: Obym nie zapeszyła, ale narazie jest spokojny jak nigdy! U lekarza był bardzo dzielny, chociaż nie płakał tylko przy rotarixie:laugh2: - zuch chłopak.
A najciekawsze było mierzenie, byłam w szoku jak pani zmierzyła 59 cm, a przecież urodził się 60!! Stwierdziła, że chyba przy porodzie źle zmierzyli:-D:-D
 
reklama
A najciekawsze było mierzenie, byłam w szoku jak pani zmierzyła 59 cm, a przecież urodził się 60!! Stwierdziła, że chyba przy porodzie źle zmierzyli:-D:-D
rewelacja:rofl2::-):rofl2:a nie wzięła pani pod uwage własnej pomyki:-pu nas tez dziwnie mało urósł bo z 57 na 61 a przecież juz mnóstwo ciuszków odłozyłam bo za małe:tak:
 
Siwona u nas w szpitalu po porodzie meirza po krzywiznach w kazde zakola itd a w przychodzni juz tylko przykładaja i mówia wynik wiec dość często dziecko ma wage mniejsza niz urodzeniowa;-):-p
Beti raczej nie zaszczepi bo u takiego dziecka szybko rozwija sie choroba:baffled: ale to juz lekarz zbada i sam podejmie decyzje:tak:
zdrówka wam zycze dziewczyny:blink:
 
My jutro idziemy do przychodni. Ciekawa jestem ile Miłka już waży. W rękach czuję, że jest już co nosić. Chociaż przy Przemku to i tak pióreczko. No i ubranka zaczynam wymieniać na 68.
 
Dziewczyny ja juz nie daje rady z tymi kolkami dzisiaj byla taka jazda ze szok po paru godz krzyku i wkoncu miom placzu bo juz nie daje rady przytulilam malenstwo i oboje zasnelismy:-( jutro tzn dzisiaj juz chyba kupie gripe water moze to pomoze a jak nie to do lekarza ! Bo ja chce karmic tym bardziej ze mnie nic nie boli i nie mam problemu z piersiami ale jak przystawiam malego to troche pociagnie i placz az mu sie odbije za chwile znowu pociagnie i potem juz caly czas placze :-:)-:)-( tzn drze sie! Zrobilam mu mlesio bebilon na kolki wypil i cisza i sama nie wiem kurde no ja chce karmic a takie jazdy sa po cycusiu ale jak mu nic nie pomoze to chyba ...:-( rece juz mi opadaja:-( czasem suszarka pomaga ale nie na dlugo:dry: nie wiem juz co robic a z dnia na dzien jest gorzej a nie jem nic takiego!
ninja- dzieki za info odnosnie fotek
a i mojemu kuzynowi wczoraj urodzila sie coreczka Karolinka 3000g jaka sliczniutka ach ach:-)
A KOLKI PRECZ!!!
 
Cześć dziewczyny, al mnie tu dawno nie było. Byłam strasznie zajęta, bo poszukujemy działeczki - jakoś nam teraz ciasno w naszym M-4 po tym jak nasza rodzinka powiększyła się. Poza tym przeszłyśmy z malutką pierwszą chorobę.


KASIK : na kolki polecem niemieckie krople SAB SIMPLEX dostępne na e-bayu.

BETTI: pani pediatra postanowiła zaszcepić moją Olę z katarkiem - no i dostalyśmy zapalenia oskrzeli
 
Kasik ale swie pboje wymęczycie :-( a jeśli po mleku modyfikowanym nie ma kolek to aj bym nie męczyła go i zrezygnowała z piersi :-(
witaj Mazdaga:-) i jak poszukiwanioa znalezliscie cos?
 
Mrowa: tak znlaeżliśmy...teraz załatwiamy sparwy papierowe..ale nie chce zapeszać... bo mamy strasznie złe doświadczenia związane z włascicielami - naciągaczami i oszustami.
 
reklama
kasik - no kup to gripe water bo u nas to pomogło!!!Odpukać 100 razy w niemalowane ale na razie Marcel jest spokojny i radosny (smieje sie do zabawek przy lezaczku)spokojniej spi a jak juz płącze to pomaga samo postawieni go pionowo przy ramieniu:tak:a kupki stuka aż miło (wczoraj w nicy obudziło mnie jego prukanie:rofl2::-):rofl2::-)- więc POLECAM!!!bo u nas tez nic z tradycyjnych metod nie pomagało...Boshe obym niezapeszyla:szok:
 
Do góry