reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Najlepsze życzenia dla dziewcząt dwumiesięcznych!

MrsF ja to bym musiała taką rutynę mojemu małżonkowi wprowadzić, by mu się to bardzo przydało ;-) bo na dzieci to nie narzekam :-D

Sabincia fajnie że możesz liczyć na dziadka. A ja z moim mężem teraz też się rzadko widuję, bo on cały dzień albo w pracy albo na działce albo w trasie załatwia sprawy z budową domu. Więc czuję się jak samotna matka niestety.

Dzisiaj przeszłam się z Basią do lekarza, ma odparzoną pupę i zamówiłam w aptece maść na jutro. Lekarka poleciła mi też czopki które stosuje się przy kolkach, tylko na ulotce jest napisane, że niemowlętom daje się pół czopka, wiec nie wiem czy ukroić połówkę ze szczytu? Bo jak inaczej?
 
reklama
Ninja skoro tak to może ja też w ten sposób zrobię. Mam nadzieję ze zadziała.
 
Co do leżenia na brzuszku, to Jola lubi... Ostatnio nawet przełamałam się i kładę ją tak spać... z kolkami jest już spoko (żeby nie zapeszyć) i bardzo to lubi...:tak:

ZUZIU, BUZIACZKI NA 3 MIESIąC!!!

JULKA, WSZYSTKIEGO NAJ W DRUGIM!!!

Ciekawe co się dzieje z Mazdagą,
Doris i Dorotąą... Dawno ich tutaj nie było... Odezwijcie się

Monika, tu nie panikuj... po prostu mała przyzwyczaiła się... tak 3maj:tak:

Ninja, no to rodzinna tradycja się szykuje przekazywana z ojca na syna...:-p i ładnie Tymonek przybrał na wadze:tak:
 
A i zapomniałam się poradzić... co mogę brać podczas przeziębienia? Mam katarek i zaczęłam używać roztworu wody morskiej z miedzią...
czy cos jeszcze mogę brać? a co z gardełkiem?
 
Beti - na ostry katar ostatnio mi pomogły maść majerankowa i moczenie stóp w bardzo gorącej wodzie z solą + grube wełniane skarpety na noc. Na drugi dzień już mi minęło.
A na kaszel - jak już tu większość z nas przetestowało w ciąży - tantum verde.
 
Kochane, a jak dziecko ma katarek i kaszelek, ale bez gorączki to może się go szczepić? My jutro mamy umówioną wizytę...

Kończę na razie, Jola się wybudza...
 
beti - raczej jej nie zaszczepia przy katarku i kaszelku:baffled:
ninja - to twój Tymon nawet mojego Marcela w wadze przegonił??ile teraz waży skoro przybrał 2 kg??Marcel ma teraz (nadal bo przez osttani tydzoien nic nie przytył) 4800g
 
reklama
Do góry