reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Sabincia- Napewno niedlugo Nikos wyjdzie z tych paskudnych chorob. A ty musisz byc slina dla niego. Trzymajcie sie.

Amelka wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka i zeby brat ci nie dokuczal :-D

Co do chrzcin to my robimy 22 czerwca, i tylko maly obiad w domu. Benda nasi rodzice, rodzenstwo i moj kuzyn. Wszyscy troche zdziwieni bo tutaj chrzciny to jest zwyczaj ze sie robi bardzo chuczne prawie jak wesele. Na jakiejs sali z orkiestra i wogule ale ja nie mam ochoty na taka impreze. Wiec powiedzialam ze tylko obiad bendzie i tyle. To tesciowa stwierdzila ze dziecko bendzie poszkodowane bo wszyscy maja chrzciny a on nie. Tak jak on by cos wiedzial z tego teraz. Ale tak samo stwierdzila ze jest poszkodowany bo sie urodzil 29 lutego i dzieci benda mialy urodziny a on nie:baffled:

Wczoraj bylismy na najdluzszym spacerku trzy godzinnym. Wieczorem to mialam takie zakwasy ze cos. Nasmarowalam nogi mascia rozgrzewajaca i dzisiaj nie jest zle. Ale byla taka sliczna pogoda 20 stopni. I dzisiaj tez ma tak byc. Musialam malemu wczoraj kupic krem z filtrem do buzi bo sie troszke wczoraj opalil:sorry2:

Ninjacorps- Ja tez bardzo polecam mustele. My uzywamy i jest naprawde super. A wspominalas ze Tymon na ciemieniuche, to zamow sobie ten szampon z Musteli w piance. My uzywamy go od poczatku i maly nie ma zadnych problemow ze skorka na glowce.

Beti- Niewiem czy ci duzo pomoge. Ja malego przewaznie przewijam przed jedzeniem, w dzien to nie robi zadnej roznicy ale w nocy jest lepjej przed bo puzniej je i zasypia a tak to bym musiala zmienic pieluche po jedzeniu i to by go wybudzilo. A w dzien to jak jest najedzony to troche sobie polezy popatrzy na zabawki i jak jest zmeczony to sam usnie. Najczesciej na kanapie lub u nas na lozku:-)
 
reklama
Ninja dzieki za ten artykuł, zdecydowałam sie na te płatne. A i widzę, ze zamówiłyśmy ten sam zestaw Mustelli:-)
Pogoda u nas okropna, ze spacerku nici, mała śpi ale strasznie niespokojnie, co chwila muszę do niej podchodzić i lulać. A co do usypiania to tez najczęściej niestety przy cycu, czasami w lezaczku.
O znowu mnie woła.
Pa
 
Witam popołudniowo...
Ninja, Kathi, Niekat, Dusia dzięki za pomoc... jest już lepiej, a przy okazji widzę, że nie tylko ja mam taki problem... mała na reszcie usnęła i to już głębokim snem...
Kasik, dzięki... jak będę u lekarza to zapytam...
Ninja, ja też raczej wybiorę te płatne, a co do pneumokoków, to jeszcze się nie zdecydowałam... podobnie jak ze chrztem, ale na pewno nie będziemy wyprawiać niczego wielkiego, chociaż z mojej strony rodzinka jest nieco ludna... na razie mamy już chrzestną (jedna z moich sióstr), ale A ma problem z chrzestnym:tak:
 
A ja zwerbowałam siostre i ruszyłyśmy z Nelą na sklepy w poszukiwaniu czegoś dla mnie na to wesele. I się załamałam :crazy: flaka ma strasznego a co by było mało wszystko mi w biuście pęka :angry::wściekła/y: Wcześniej to marzyłam o dużych cycach, nosiłam "oszukańcze" biustonosze z gąbeczką a teraz ..... :no::nerd:
No ale na szczęście wynalazłam sobie bluzeczkę, bo spodnie już mam. :-)
 
Witam kochane
Troszke mnie nie bylo a tu tyle do czytania.Uff ... z grubsza poczytalam co tam u Was.
U nas dalej kolki dzis kupilam kolejny specyfik na ta przypadlosc mam nadzieje ze zadziala bo jak dla mnie byl zajebi**** drogi:-(.Mala oduczyla sie plakac teraz poprostu otwiera oczka i sie drze potwornie nie wazne czy ja cos boli czy nie:baffled:
Z tym zasypainiem mamy podobnie jak Beti tlko ja nie jestem w stanie przewinac jej ani wykapac przed jedzeniem.Mala jak jest glodna tak sie wydziera ze glowa mi peka, a szkoda bo zasypia po wypiciu cieplego mleczka i musze ja rozbudzic jak chce ja przebrac:-:)-(a pozniej wiadomo...:crazy::crazy:
Amelko Mrówkowa :-)spoznione ale szczere zyczonka urodzinowe

Sabincia - mam nadzieje ze te choróbska w koncu was opuszcza.Duzo sily zycze kochaniutka
Heh no to sie napisalam ze hej.......... sorki gonie dziecie wzywa milego wieczorku sorki ze nie jestem w stanie do wszystkich zagaic heheh

 
Witajcie Mamuśki!
U nas dzisiaj lepszy dzień i mała jakaś spokojniejsza. Po południu ładnie sama zasnęła i po spacerku śpi aż do teraz:-):-D:-)! Mężula wysłałam z Zuzą na basen, więc mam chwilę dla siebie...;-) Jeśli chodzi o szczepionki, to my podamy Martynce 5w1, na pneumokoki (bo Zuzę posyłamy do przedszkola) i zdecydowaliśmy się też na rotawirusa. Przerażają mnie tylko kwoty za te szczepionki, bo na jednej wizycie (za 12 tyg.) to zostawimy ponad 700zł u lekarza...:szok::baffled::szok:

Weronikaa ja też mam w tym roku dwa wesela - pierwsze pod koniec czerwca, w drugie we wrześniu i aż się boję myśleć w co się ubiorę....:sorry2: A nie chce mi się po sklepach teraz chodzić, bo jakoś nie mam natchnienia, buuu...:no::no::no: Ale fajnie, że udało Ci się dostać bluzeczkę, bo masz z głowy ;-)!
Kathi super, że udało się z cycusiem!!!:-) Grunt to pozytywne myślenie i wytrwałość! Powodzenia i oby tak dalej!:tak:
Dusia08 ale zazdroszczę Wam takiej pięknej pogody...;-):tak:!! U nas ostatnio deszczowo i ponuro, co nie nastraja optymistycznie, oj nie... Ale niedługo maj i może doczekamy sie też 20 stopni:sorry2:..?!
 
Wszystkiego Najleprzego Dla Amelki z Okazji Urodzin


Dziś okropna pogoda i moja jakaś marudna strasznie, jakoś nie mam kiedy do was zaglądać, humor też mam jakiś podły:-(
 
Dusia - szampon też zamówiłam :tak:
Asze - Ty to masz oko, hahahaahah :-D:-D:-D
Ja w końcu też podjęłam ostateczną decyzję dot. szczepionek i u nas będzie to 5w1 i rotawirus. Przeciwko pneumokokom po 2 roku życia.

A u nas pogoda paskudna i nie byliśmy na spacerze - a szkoda :sorry2:
 
okna opanowane już tylko w sobotę poprawki i robimy w niedziele urodziny męża może uda mi się zrobić wszystko sama :-)
mała grzeczna bo tatuś buja na rękach tak to nic nie da się zrobić
ja idę na wesele we wrześniu mam nadzieje że już do tego miesiąca uda mi się wejść w fajną sukienkę jak nie to będzie mała załamka:zawstydzona/y:
idę sobie odpocząć bo czuję że Zuzia planuje zaraz się obudzić bo tak zawsze jest jak siedzę na kompie
 
reklama
Do góry