reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Mrowa - WSZYSTIEGO NAJ NAJ NAJ DLA MECLI Z OKAZJI URODZINEK:laugh2:
chrzest - no to my podobnie jak poprzednim razem raczej nastawiamy się na równie skromna uroczystosć co NINJA... u Oliwii byli moi rodzice i moja siostra z rodziną (jako chrzestna) mój kuzyn z rodziną (jako chrzestny) i moja jedna babcia oraz paru przyjaciól rodziny.Niesttey nie było nikogo z rodziny Łuaksza:-(ale to zupełnie inna historia:-(
Tym razem chrzesnym będzie Łuaksza brat i moja kuzynka (z rodziną) a reszta gości bez zmian.Czyli...niech policze - będzie tez ok 15 osób.Nie stac nas na wielkie rpzyjęcie niestety a kasiorkę wolę wydac na dzieci.Jesli chodiz o termin to ja się będe upierać przy sierpniu mimo że Oli chrzcilismy jak miała pół roku i było ok (kłopoty z teściami) - jednak wole tyle tym razem nie czekać:sorry2:
 
reklama
Niekat dzieki
my mamy duza rodzine i prosze tylko dziadów, pradziadków i rodzenstwo z dziecmi i tak mi wychodzi 25 osób:sorry2: acha no i wujek ksiadz jeszcze;-)
Skaba ale fajnie macie z tymi ksiezmi:-Dmoze sie czwarty nawinie jeszcze na trzeciego bejbika;-)
 
Wszystkiego najlepszego dla Melci!!! 100 lat!!!:-):-)
Sabincia trzymajcie się z Nikosiem!! Po burzy zawsze wychodzi słońce!!:-):-)
My chyba będziemy chrzcić 10 maja, gości tak dużo nie bedzie bo rodzina nieduża, dziadkowie nie żyją więc babcie będą same, a brat męża nie przyjedzie bo z maleństwem z Warszawy to nie bardzo.:tak:
Oj mała się budzi i znowu nie napisze wszystkiego i nie doczytam!!
Giza tez jestem za nowym wątkiem
Pa
 
chrzest załatwiony:-) ksiądz nie stawiał oporu i wyraził zgodę:-)
do gina nie dotarłam.. kolejne podejście w piątek:-)

no i tyle..
 
AMELKO ŻYJ NAM STO LAT I UŚMIECH MIEJ NA TWARZY... :-)

Giza super pomysł z tym nowym wątkiem :tak:

Ninja u nas też tylko najbliższa rodzinka na chrzcinach będzie czyli nasi rodzice, mój brat (chrzestny), siostra K z facetem (chrzestna), brat K z zoną i dwójką dzieci i planuję jeszcze moją najlepszą ciocią i wujka :-) to z nami i julka 16 osób - a to już minimum które musimy zaprosić :baffled:

Ewa witaminke d3 i k bierzemy od trzeciego tygodnia bo wtedy bylismy u I kontroli i tak d3 po 1 kropli dziennie do końca 1 roku zycia, a k dwie miarki dziennie go końca 3 miesiąca

Beti ja zakładam pieluszkę tetrową na pampersa ale tylko jedną tak zaleciła pani dr no i tak jak pisze Skaba nie wyobrażam sobie jak maleństwo ma leżeć na pleckach czy na brzuszku przy dodatkowych dwóch pieluszkach :baffled:

Mamma ja rozmrażałam mleczko tylko raz na razie i robiłąm to w gorącej wodzie ale na wyłaczonym palniku bo jak na początku miałąm właczony to mi torebka zaczeła się topić :sorry2:
 
Witam mamuski! Ja teraz mam net ale brak czasu przy tych moich szkrabach! Dominis ma kolki ale bylismy wczoraj u lekarza i przepisala nam syropek i uf jak narazie pomaga! Do tego przepisala nam wit D i K. I myslala ze Dominis ma juz miesiac lub ze go dokarmiam bo w ciagu 19 dni przybral 1kg No to musze nadrobic straty ale to juz jutro bo padam buzki dla dzieciaczkow!!!
 
I zapomnialam
a122.gif
g140.gif
e118.gif

wszystkiego naj dla Melci
 
Wcoraj jakos mi uknęło.:zawstydzona/y: Melcia 100LAT!!!!!! I dużo radości!!!!!
Moje dzieciaczki jeszcze śpią..więc mam chwilkę..
Więc po wczorajszej wizycie Alexa(był z tausiem..) jest ok.:happy: i całw szczęście..na basem może nadal chodzić,na polko oczywiście też..dała tylko syropek..
Co do Antosi powiedziała ,że jeżeli ja biorę wit.dla karmiących..(a biore)..to nie musi mała dostawać witamin,tymbardziej że jest dużym dzieckiem,ciemiączko się zrasta..i spacerki po słoneczku wystarczą..To mnie uspokoiło :tak:,bo ona jest dobrym lekarzem...
Ojjjj..poczułam ból cycusiów...pewnie mała zaraz sie obudzi..:rofl2:
Zostawiam dziś (i to zaraz..od 8.30)dzieci z moja mamą..,bo jadę z teściową do pulmonologa-ma kontrolę...I pewnie ze 3 godz. nam zejdzie.. Ciekawe czy mała będzie grzeczna..no i czy jej wystarczy jak ją zaraz nakarmie.:crazy:,bo nie odciągałam mleka...
A widziałyście jakie są śliczne ciuszki dla dzieci do chrztu?:tak:Kiedyś byłam w H&M..i same śliczności!!!!! Butki cudo!..
Dobra narazie zmukam ..
Miłego dnia !! u nas znów pada..i pada...Brrrr:crazy:!
 
Witam

AMELCIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZIJ URODZINEK.:-):-D:-)

Chrzciny hmm trudna sprawa ja nie mam pojecia kiedy zrobie bo w czerwcu maz przyjezdza tylko po nas na jakies dwa dni i uciekamy na cale wakacje do Irlandii moze dopiero w grudniu zrobimy tylko nie wiem czy maz przyleci na swieta czy my do niego :-( bo tak na stale (cala czworka) to bedziemy dopiero za rok bo w maju 2009 Wero ma komunie i chce jej tu zrobic bo cala rodzinka tutaj jest.
Uciekam bo Kuba sie budzi na butle:wściekła/y:

A mi lekarz powiedzial ze jak daje mleko modyfikowane to nie daje witK tylko wit D
 
reklama
A mi lekarz powiedzial ze jak daje mleko modyfikowane to nie daje witK tylko wit D
Zgadza się, bo mieszanki modyfikowane zawierają odpowiednią dawkę wit. K

A mój Zgredek dalej grzeczniutki, ale znów dostał wysypki, takiej jak wcześniej - tym razem po Penatenie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Pieprzę to, zamawiam komplet Musteli - bratowa używa, my używaliśmy od niej przez 2 dni i było super. Nie bedę już na Nygusie eksperymentować - drogo, ale przecież nie będę na dziecku oszczędzać :baffled:
 
Do góry