reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

No właśnie..myslałam że chociaż wit.K mi przepisze..a tu nic :no:..,sama niewiem ...:baffled: Może poproszę panią dokt. o receptę ..jak pójdę dziś z Alexem.(bo idę do innej lekarki)..w sumie to my tylko na cycu...
A co do chrzcin...to u nas tu jest taki 'problemowy" ksiądz..że jak ktoś niema kościelnego..to ojciec dziecka nie może nawet stać obok w czasie chrztu (tylko gdzies na kosciele.. a najlepiej na końcu..:no:
 
reklama
ewa, witaminę K kupuje się bez recepty i podaje się do końca 3-go miesiąca.
tak sobie pomyślałam, że nasze dzieci wykazują coraz więcej aktywności, więc może przydałby się wątek o zabawach i zabawkach, które nasze dzieciaczki lubią. będzie też można "odgapić" zabawę, bo czasami pomysły się kończą. Co wy na to?
 
A u mnie dobre:-) i zle:wściekła/y: wiesci dobre to takie ze byla dzisiaj samodzielna kupka od soboty :-):-D:-) a zle to ze nie mam juz mleka chcialam dzisiaj sciagnac i nawet nie bylo 10ml:no::wściekła/y::no: i Kuba przechodzi na butle:crazy:.
 
tak sobie pomyślałam, że nasze dzieci wykazują coraz więcej aktywności, więc może przydałby się wątek o zabawach i zabawkach, które nasze dzieciaczki lubią. będzie też można "odgapić" zabawę, bo czasami pomysły się kończą. Co wy na to?
Uważam, że to baaardzo dobry pomysł! :tak:

ewa33 pisze:
A co do chrzcin...to u nas tu jest taki 'problemowy" ksiądz..że jak ktoś niema kościelnego..to ojciec dziecka nie może nawet stać obok w czasie chrztu (tylko gdzies na kosciele.. a najlepiej na końcu..
I właśnie takimi przypadkami zyskują sobie nowe rzesze wiernych... :-p

Myślałam, że się unormowała laktacja u mnie, a o 5.00 jak karmiłam Nygusa, to z drugiej piersi tak ciekło, że musiałam odciągać i wyszło 100 ml - a za 2 h piersi znów napełnione :sorry2: - jak tak dalej pójdzie to zrobię Tymonowi zapas do 6 roku życia :-p
 
weronikaa uduś dziadka - ja ci załatwię opinie psychologa i dostaniesz wyrok w zawiasach.. myślę, że warto:tak: wrrr:wściekła/y:

SKABA - BUHAHAHAHAHA :laugh2::-D:laugh2:
Sabincia - dobrze, że już w domku jesteście, odpocznij (o ile się da) bo się wykończysz, a Niko to silny chłopczyk, da radę :tak:;-)

Mrowa - WIELKA BUŹKA DLA AMELKI!!! :-*** Uściskaj ją od cioteczki! :-)

My nie mamy witaminki D3 :baffled: a do szczepienia i bioderka dopiero idziemy 6.05. hmmmm wypytam, ciekawe dlaczego nam nic o tym nie powiedzieli :nerd:

Co do chrzcin, to my pewnie będziemy w maju lub czerwcu, jakoś nam się nie spieszy. Ale na pewno proboszcz się będzie krzywił jak usłyszy imię ... NELI :-D:-D:-D Choć może nas zaskoczy pozytywnie jak to było ze ślubem, bo wymyśliłam sobie że nie chcę tu tylko w Zakopanym (tam się małżon oświadczył) w małym kościółku. O dziwo nic nam nie powiedział, tylko podniósł głowę znad papierów i zapytał grzecznie ... "dlaczego tam" :sorry2:

Ninja - i tak nigdy nikomu nie dogodzisz, zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał jakieś "ale"

A Nela wczoraj tak się bidulka spłakała, miała wzdęcia i kupy nie mogła zrobic, dałam jej herbatkę i tak doopa z tego. W nocy nawet spała, a rano znowu wiercenie, ale na szczęście o 11 zrobiła kupę i teraz jest zadowolona :-):-):-)
 
ello! kisimy się w domu, bo pogoda paskudna:no: ze spaceru nici, ale musimy zrobić wypad do ksiedza i może załapiemy się też do gina..

ewa widze, że z tymi witaminami to każdy pediatra zleca inaczej.. chyba musisz znaleźć takiego, któremu zaufasz i postepować tak jak on mówi..

beti do tej pory wkładałam tetrową na pampersa, ale teraz lekarz powiedział, zeby wkładać dwie tetrowe na pampersa (tak jak pisze darinia).. tyle, że jak to dziecko ma wtedy leżec na pleckach:baffled:

STO LAT! STO LAT! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MELCI!!

mrowa u nas ksiądz jeszcze zadowolony był jak mu powiedziałam, ze chciałabym, zeby chrzcił mój przyjaciel.. od razu mu kazał cała mszę odprawić:-) ja mam trzech przyjaciół z dzieciństwa - jeden udzialał ślubu, drugi chrzcił Bartka, a trzeci będzie chrzcił Marysię.. dla trzeciego dziecka zrobimy losowanie:-D

ninja rzeczywiście może ci ksiądz robić problemy z powodu tej koleżanki.. nasz by nie pozwolił na pewno.. ja też chciałam małe chrzciny, ale mój J ma 5 rodzeństwa:-) a do tego mam dwóch dalszych wujkow, ktorych uwielbiam i chciałabym, zeby byli, więc się uzbierało ludzisków..

giza tak tak tak - dla nowego wątku:-):-):-)
 
AMELKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK!!
U nas spokojnie dzisiaj nawet bardzo;-)Kupiłam ten leżaczek i chyba działa:-D
Sabincia życzę wam dużo siły!!!
PM to się nabiegasz po tych lekarzach:baffled:Ale z tymi szczepieniami chyba mają rację
Mam pytanko do tych co zamrażają ściągnięty pokarm-jak potem z tych woreczków to rozmrażacie?w kąpieli wodnej?Może głupie pyt,.ale poprzednio nie miałam potrzeby chomikowania a teraz przydaloby się
 
Witajcie po przerwie!
Od poniedziałku jestem uziemiona, bo padł mi laptop....:-:)-:)-(
Ale dzisiaj Mężuś dzisiaj podłączył mi swojego i mogłam nadrobić zaległości;-)!
U nas zaczęły sie problemy z zasypianiem w ciągu dnia i od wczoraj się męczymy, buuu:-( Tak się jeszcze łudzę, że może to przez tą paskudną pogodę, bo leje u nas od wczoraj...:baffled: Ja z kolei czekam na huśtawkę od dziadków, która też ma różne melodyjki i funkcje bujania na boki - może to pomoże naszej myszce się wyciszać i zasypiać.... Zobaczymy...
My wczoraj zaliczyliśmy pierwszą wizytę u pediatry i mamy podawać witaminę D po skończeniu 1-go miesiąca, po jednej kropli dziennie. Z kolei witaminę K od teraz do skończenia 3-go miesiąca, ale widzę, że co lekarz to inne zalecenia...:confused:
A my myślimy o chrzcinach w lipcu, może w sierpniu. Jakoś nie spieszy nam się tak bardzo, zresztą mamy dopiero skończone dwa tygodnie;-). Zuzia miała dokładnie 4 miesiące gdy ją chrzciliśmy i było super, dlatego teraz też planuję podobnie:yes::wink:!

Sabincia dużo siły i zdrówka dla Nikosia!!! Trzymaj się dzielnie!
Giza też jestem za nowym wątkiem!:tak::tak::tak:

Mrowa1 wszystkiego najlepszego dla Amelki z okazji urodzinek!!!
 
mamma - na woreczkach jest napisane, by rozmrażać w kąpieli wodnej lub w lodówce.
Stefanna - no w końcu jesteś ;-)

A my po godzinnym spacerku - pogoda piękna, chociaz chłodno, ale Nygusowi się podobało, bo nawet jak wróciliśmy to śpi do tej pory :-)
 
reklama
Mamma ja wkładam do wody jak mi sie sieszy a jak nie to w lodówce sie rozmraza;-)
dzieki dziewczyny za zyczenia dla mojej Melci jestescie kochane:-):-):-):-):-)
:-*
 
Do góry