reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Weronika- nie przejmuj się ,ze niunia rośnie ważne ,że zdrowa i na pewno urodzisz:tak:. Moja kolezanka pierwsze dziecko rodziła sn a córcia miała 4200, a drugi synek tez sn , on miał 4800:szok:.
A swoja droga masz jakieś oznaki zblizającego się porodu:tak:??? Pytam ,bo termin mamy ten sam:-D.Ale u mnie nic sie nie dzieje:baffled:.
 
Sabincia nareszcie w domu! Życzę Wam spokojnych i szcześliwych dni :-)
Giza witajcie :-) chciałabym żeby mój chłopaczek zachował się tak fajnie jak Twój
remeny no własnie tak to jest z tym wybieraniem szpitali, moją kolezankę kiedy w 32 tyg odeszły jej wody wozili po całym Gdańsku aż w końcu sanitariusze zadzwonili do "sztabu kryzysowego" czy jak to się tam nazywa i oni powiedzieli że mają jechać do najbliższego szpitala, traf chciał ze to był ten który sobie wybrała i w którym pracował jej gin.
Ja to nie mam za wielkich mozliwości bo u mnie na wsi jest tylko jeden szpital, oczywiście mogę wybrać w innym mieście ale jaką mam pewność że mnie tam potraktują lepiej jak tu :-/
A u mnie nieszczęść ciąg dalszy. Małzon wymienił ten zawór w piecu no i stwierdził że jak nie ma wody w instalacji to on obejrzy sobie rurę z której kapie no i jak ją odkrył to okazało się że rurka jest po prostu przegnita, a ten jak ją zaczął grzebać to zrobił w niej dziurę na palec :-( No i jutro przyjedzie kolega hydraulik bedzie wymieniał połączenie, no ale do jutra mam lodówkę w domu
 
witam! ja tez mam termin na marzec,dokladnie na 14 ale cos czuje ze to bedzie szybciej:-)pozdrawiam wszystkie mamuski,ktore tak samo jak ja maja ta cudna chwile przed soba
 
Milla, to okropne co mówisz. Brrr, aż mnie ciarki przeszły po plecach...
Dzień obfitujący w przygody, ale pewnie masz zaradnego M, który nie pozwoli Wam marznąć :-)
 
Witaj juta, dobrze że się znalazłaś... Dzięki temu będzie nas jeszcze więcej i tak trzymać!!!
Ale mam mnóstwo pozytywnej energii!!! Mogę się podzielić, ale chyba nie potrzeba...
 
Weronika- nie przejmuj się ,ze niunia rośnie ważne ,że zdrowa i na pewno urodzisz:tak:. Moja kolezanka pierwsze dziecko rodziła sn a córcia miała 4200, a drugi synek tez sn , on miał 4800:szok:.
A swoja droga masz jakieś oznaki zblizającego się porodu:tak:??? Pytam ,bo termin mamy ten sam:-D.Ale u mnie nic sie nie dzieje:baffled:.


Kurcze, no właśnie nic nie czuje :szok: a tak bym chciała!!! Nawet wydaje mi się że brzuch mi jeszcze nie opadł :-:)wściekła/y:

Witamy wśród marcóweczek Juta!! Prosimy się rozgościć i pisać co tam słychać u mamusi i maleństwa. Też mam termin na 14-go :-)
 
Kochane, powoli ale zbieram się spać, bo muszę podładować baterie, szczególnie że zanim znajdę właściwą pozycję, to minie z pół godzinki... :-D
Dobranoc kochane, a jak któraś czuje, że będzie rodzić, to życzę aby to sie odbyło szybciutko ;-)
 
reklama
Cześć Dziewczynki!!!!

Ja już w domciu!!!!!!!!!! Wpadłam tylko aby się przywitać:-):-):-). Nie wiem kiedy uda mi się nadrobić te 7 dniowe zaległości :-(. Ale postaram się. Wiem, że urodziły pod moją nieobecność Giza, Mrowa, Skaba ,Marzena, Dusia(nie jestem pewna:confused:) i Darina. Czy kogoś pominęłam?
Jak znajdę chwilkę to napiszę coś więcej. Póki co to czuję się b. dobrze (choć kręgosłup mnie strasznie rwie, ale to chyba przez karmienie na siedząco:baffled: bo tak mi najwygodniej). A moja kruszynka jest przecudna i taka spokojniutka:-):-):-).

Odezwę się później....
 
Do góry