reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Nie mogę nadrobic zaległości z 2 tyg ale chociaż bedę na bieżąco;-)
Giza i P.Mamusiu witam w gronie mamuś siedzących z dzidzią w domku:-)
Sabincia z Nikosiem w domku nie masz już tak czasu na siedzenie na BB?:-D
Z każdym dniem moja Myszunia robi się coraz fajniejsza i lubi się kąpciac,nic nie płacze a to dobrze bo wtedy i mi jest łatwiej i sięnie denerwuję.
A co do tej wagi maleństw,ja tam nie wiedziałam ile waży czy mierzy a może i dobrze bo się nie zastanawiałam,że za mało czy za dużo:confused:
 
reklama
kur...:wściekła/y:ten mój mąż to jest pechowy!Wraca z Torunia z firmy i miał byc na 2-3 a tu tel.,że złapał kapciora aż mu felgę pokrzywiło bo auto ma pakę doładowaną ,i stoi gdzieś pod Łodzią na jakiejś ciemnej wsi i ani zmienic ani jechac:angry:a kierownik zjebany po całym dniu nie odbiera.:no:kurde i będę się martwiła cała noc:wściekła/y:.Dobrze,że Mycha się 13-go nie urodziła jak tatuś,ale mamusia z 15-go to wypełniła lukę;-)
 
Marteczka ale pecha miał twój mężulo :baffled: ale nie martw się na pewno dojedzie jak tylko będzie mógł najszybciej:tak::-) bo teraz mu spieszno nie tylko do żonki ale i do Zuzi także :-)
 
Witam wieczorową porą...
Ja jestem po usg mojego maleństwa i nie powiem jestem baaaardzo zadowolona:-).
Pan doktor miał dla mnie same, dobre wiadomości :tak::tak::tak:!
Malutka ułożona jest główką w dół, no i wcale nie jest taka malutka, bo waży 2662 kg (+/- 390 g) i prawidłowo się rozwija. Poza tym ma duże stopy: 7 cm (śmiałam się, że po tatusiu;-)), ale najlepszy numer był jak pokazał mi włoski z tyłu głowy - mają już 2,5 cm, hehehe :-D:-D:-D
Postaram się jutro wkleić zdjęcia, tylko nie wiem czy coś będzie widać... :confused:

Kathi jak widzisz moja córeczka waży niewiele więcej od Twojej, więc nie masz się o co martwić:no::no::no:!!!

PrzyszłaMamusiu
super, że jesteście już z Tosią w domku!:tak::tak::tak:
Życzę Ci, żeby córcia była cały czas takim aniołkiem jak do tej pory;-)! Zaglądaj do nas jak najczęściej, no i czekamy na fotki i opis porodu:tak:!!!

weronikaa to może jak córcia zobaczy swoje nowe lokum, to zechce pojawić się na tym świecie... :-D:-D:-D?!

Marteczka23 nie zamartwiaj się o Mężusia, bo się Zuziaczkowi udzieli Twoje zdenerwowanie:-(.... Podziwiam, że tak sobie dzielnie radzisz sama w domku:tak::tak::tak:!

Zmykam do łóżeczka, bo dzień dzisiaj miałam pełen wrażeń i chyba szybko nie zasnę... :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Życzę spokojnej nocki wszystkim Mamuśkom, papa
 
Witam wszystkie nocne marki:-)

Stefanna- super wieści od lekarza przyniosłaś, to naprawde musiało być miłe i dość zabawne spotkanie, zwłaszcza jeśli chodzi o te stópki:-D Nawet nie wyobrażasz sobie jak jabym chciała przyjść w poniedziałek z takimi dobrymi wiadomościami od swojego lekarza:tak:. Przede wszystkim chodzi mi o te ułożenie, ale to się jeszcze okaże:confused:.
Marteczka-nie zamartwiaj się, na pewno mężuś wróci szybciutko, jak mu tylko warunki na to pozwolą;-).

Miłej nocy i kolorowych snów marcóweczki!!!!

Właśnie rozpoczął sie nasz miesiąc:-D MARZEC 2008:-D:szok:
 
Nulcia nie strasz :szok::szok::szok:
Marteczka ja tez bym sie martwiła juz taka jestem ale bedzie wszystko ok 3maj sie
Stefanna fajnie ze takie dobre wiesci przynosisz 7cm to wielllka sropa:-D
Miłej nocki i do jutera
 
Witam w MARCUUUUUU 2008!!!!
Przede wszystkim-pogoda do d...,nie porwało wam niczego bo tak straszą wichurami itp...`:-D:-D:-D
Stefanna super,że takie fajne wieści od doktorka:tak::tak:
Kasia s,Weronikaa nie łudziłabym się tym sprzątaniem bo ja już wszystko przerobiłam i tyle mi z tego że nic-a zdesperowana jestem nieżle:cool2::cool2:
Ciekawe jak tam Sabincia po pierwszej nocy razem z synkiem-pewnie nie spała z wrażenia :happy2:
 
witam się i ja..U nas naszczęście wichury żadnej nie było..ale pada ...:-(..i to juz w nocy zaczęło....Ale za to jest ciepło..pewnie z 10stopni..
Super że nam już dziewczyny wracają do domków z pociechami..Giza,PMamusu-witam w domku!a teraz wszystko się zmieni...Pamiętam jak wróciłam do domu po porodzie z Alexem...od tej pory wzystko się zmieniło...nie powiem..bo na lepsze:tak:
:tak:
Ja też niewiem za co się brac..właśnie posprzątałam łazienki..wyszorowałam cały prysznic...no i miałam okna w planie..ale ta pogoda:wściekła/y:..I nic mnie nie rusza:wściekła/y:
Marteczka jjak tam mężuś? powrócił już?
stafania fajnie że ok.u gina.,,ale 7cm stópki?:szok:rzeczywiście duże..
Ciekawe jak pierwsza noc Sabinci i Nikosia minęła??
Ale mi się chce spać!:-(pewnie przez tą pogodę...Idę cos jeszcze zrobić..i biorę się za obiad..dziś spaghetti al ragu..mniam,mniam...


 
Ja też witam się marcowo:szok::szok::szok::szok::szok:
Teraz juz nie ma odwrotu dziewczyny, tak przeglądałam listE mam i te które miały termin na początek już się rozdwoiły więc raczej idziemy planowo:-):-):-)
Taraz chyba kolej na ASZE, trzymam kciuki .

Mamma u nas tylko popaduje ale wiatr raczej spokojny. No i fakt pogoda raczej do d.....
Znikam cos zjesc.
 
reklama
Witam mamuski
Ja tylko na chwile bo zaraz ide spac.Chciałam napisac co tu tak cichutko a zapomniałam ze jeszcze w miare wczesna godzina
Miłego dnia kochane.......
 
Do góry