reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Giza nie mam żadnych wiadomości od Przyszłej mamusiu ale nie bede jej tez dręczyć sms-ami niech wypocznie;-)
 
reklama
zagladam bo też jestem ciekawa co z PM-już pewnie mała ssie co nie-co(oby tak było)-ale nie ma co nękać teraz dziewczyny smsami-macie rację.Poczekamy az sama napisze
Miłej nocki bez przebojów-papatki
 
Hej!
U mnie też cisza, tylko zgaga dokucza:wściekła/y::angry:
Mam nadzieję, że PrzyszłaMamusia już po wszystkim i tuli Tosię:-)
 
Dziewczyny taki spokój dziś na forum jak przed burzą:-D. Ale to dlatego, ze w weekend zawsze więcej czasu możemy spędzić z rodzinka:tak:. A w tygodniu ktoś musi pracować;-). Chociaż mój mąż mówi,ze praktycznie w pracy to siedzi "pod telefonem":-D. A ja mówie,ze jeszcze z 2 tygodnie spokoju i luzu sobie dał:-D
Przyszła Mamusia- najgorsze ma już zapewne za sobą, czekamy na wieści:-D

Ja też życzę spokojnej nocy wszystkim.
 
witam nocną porą:-) dobrze, że ja dzisiaj poza domkiem, bo pewnie co minutę zaglądałabym na forum czy są jakieś wieści od PM:-):-):-) mam nadzieję, że już po wszystkim...

widze, że dzisiaj nad ranem były jakieś zbiorowe problemy ze spaniem.. ja tez przewracałam się z boku na bok od 4.30 do 6.00.. niestety Bartek był o 7.30 nieubłagany i trzeba było się spionizować.. a potem cały dzień na wysokich obrotach.. bylismy na Targach Budowlanych, w Ikei, w Realu (zachwyciłam się bucikami z H&M dla córci - jak tylko się urodzi zaraz jej nabędę:-)) i u rodziców.. wróciliśmy dosłownie przed chwilą i padam na twarz, więc szybciutko pędzę pod prysznic i do łożeczka... dobrej nocy wszystkim!!:-):-):-)
 
MOJE KOCHANE DZIEWCZYNKI ALE MI WAS BRAKOWAłO!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-*
Tak czułam,że P.Mamusia poleci zaraz za mną;-) oby miała tak szybko jak ja.
Wpadłam tylko tak na chwilę,Zuzka lula,mąż dostał wychodne na piwo z "chrzestnym"a ja się nie mogłam powstrzymac:tak:,mam czas do następnego karmienia,czyli coś koło 1:baffled:.No niestety,ale jakoś nie odczuwam zmęczenia czy niewyspania.:confused:wogóle to czuję się jakbym nie rodziła wcale:dry:.No tak jak mnie zmusili do siedzenia i leżenia przez 9 dób,to taka full rekonwalescencja bo w domu bym zaraz latała i coś robiła,ale mi się tam nudziło:no:
 
Marteczka cieszymy się, że jesteś, a ja pierwsza mam okazję Cię przywitać:-):-):-) Jeszcze raz ogromne gratulacje i wklejaj szybciutko zdjęcia swojej kruszynki!!! Dobrze, że w końcu jesteście w domku i dobrze się czujesz - pisz wszystko co i jak wyglądało:tak::tak:
 
Halo halo! Witam eszystkie mamuski i te doszle i nie doszle:-)
Nie mialam kiedy wejsc na bb a jak w sumie juz moglam to sil brArus mi sie tak rozchorowal ze szok temp.39 i wymioty 2dni to tylko z nim lezalam bo byl placz i w nocy jak spalam 3godz to byl sukces do tego pakowanie ubran itp ale dzisiaj Arus juz ladnie jadl i byl pelen sil uf!!! Polowe rzeczy +meble juz wywiezione a reszta w nastepnym tyg i juz chyba od piatku nie bede miala netu:-( a nie wiem kiedy zaloza gdyby cos to sms. Dzisiaj juz tez padam po tym pakowaniu itd ale musialam juz wejsc na bb i poczytac co tam u was:tak: glowny juz nadrobilam ale polowe zapomnialam! We wtorek na Bytom oby bylo oki!
P.Mamusiu-to powodzonka zycze i szerokiego rozwarcia!!!
Sabincia-no no no jaka zmiana ale kiedys trzeba bylo szalec zeby miec co wspominac:-D:-D:-D
 
reklama
Jeja czesc Marteczka jaka niespodzianka:-):-):-) ale fajnie ze juz jestez w domku to fakt tam sie wylezalas a w domku by korcilo cos porobic! BUZIOLKI DLA WAS!!!:-D:-D:-D
 
Do góry