reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Trzymam kciuki za Przyszłą Mamusie-mam nadzieje, ze pójdzie jej szybko i nie bedzie przy tym zbyt boleśnie:tak:. Ale fajnie, bo pewnie dziś bedzie ściskała swoją córunie:-)

Sabincia- to kiedy Nikoś wychodzi do domku???
 
reklama
Jeszcze ciągle w dwupaku. W nocy ciągle się budziłam i tak między 3 a 4 skurczy było całkiem sporo, ale udało mi się jeszcze zasnąć, a do rana wszystko się wyciszyło i skurcze są bardzo rzadko.
PrzyszłaMamusiu, trzymam kciuki, żeby już lekko poszło.:tak:
Sabincia, co to za wredny lekarz :wściekła/y: A Twoja lekarka kiedy wraca?
Remeny, to miałaś wczoraj miły wieczór.
 
PrzyszłaMamusiu POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!&&&&&
Oby szybko jej poszło-pamiętam jak pisała,że jej mama mówiła oby tylko się w niedzielę nie urodziła bo będzie leniuszkiem;-);-)
Kathi no to nastraszyłaś mężusia:-D:-D:-DJa też wydaję różne dzwięki jak mam się obrócić z boku na bok w nocy-ale u mnie bez reakcji ze strony M
 
hej!!! Melduję się 2 w 1;-);-)
W nocy nie mogłam spać przez ten wiatr a rano pospałam do 12:sorry2:, ale za to dzisiaj mam jakiegoś powera i sprzątam, sprzątam:tak::tak:
PrzyszłaMamusiu kciuki zaciśnięte!!! POWODZENIA!!!
Sabincia
co za lekarz!!! brak słów:wściekła/y:
Wracam do sprzątania:-) papatki
 
Witam wszystkie Marcóweczki!
Wpadłam się tylko przywitać, bo zaraz wyjeżdżamy do Krakowa do przyjaciół - wrócę jutro i będę nadrabiać zaległości... ;-)
U nas pogoda dzisiaj przepiękna - słonko od rana - tylko wiatr jeszcze bardzo silny:szok:! Ja ze spaniem nie mam problemów, gorzej z zaśnięciem, bo mała zawsze daje wieczorny koncert i muszę poczekać aż się wyszaleje i zaśnie:-)!

Widzę ,że PrzyszłaMamusia zaczęła rodzić - powodzenia!!!! Trzymam kciuki! Miejmy nadzieję, że szybiutko jej pójdzie i dzidzia urodzi się w sobotę:-D:-D:-D!
Ja to mam szczęście - zawsze jak gdzieś wyjeżdżam to, któraś z Was zaczyna rodzić;-). Ostatnio jak pojechałam odwiedzić to urodziła Sabincia i jak wróciłam to byłam w lekkim szoku!

Miłego dnia Wam życzę, papa
 
Stefanna-skoro zawsze jak wyjeżdzasz,to któraś rodzi;-), to napisz może plan swoich odwiedzin:-D na najblizsze tygodnie:tak:

Miłego popołudnia wszystkim marcóweczką;-)
 
Witam
Ja znowu cały dzien w pizamie:-)lenie sie,odladam filmy i obzerazm słodyczami.Na spanie nie narzeka bo kłade sie bardzo pozno czasem 2-4 rano.
P.Mamusiu -szybkiej i bezbolesnej akcji zycze a tak szczerze mówiac mam nadzieje ze juz po wszystkim i ze tulisz juz swoja Tosienke:-):-)
Szkoda mi Marteczki jak nie zółtaczka to cyckowe przeboje i inych szpitalnych marcówek tez.Buziaki dla Was.
Miłego wieczorku kochane zajze pozniej
 
reklama
Ale pustki dzisiaj. Mam nadzieję, że to z powodu ciekawszych zajęć, a nie zapełniania szpitali ;-)
U mnie bez większych zmian, co jakiś czas pojawiają się skurczyki, ale ciągle nic konkretnego. No ale chyba czas spakować torbę.
Ciekawa jestem, czy PrzyszłaMamusia tuli już swoje maleństwo. Macie jakieś nowe wieści?
 
Do góry