reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Sabincia - milion razy mi łam zapytać i cały czas zapominam :szok: Powiedz coś więcej o tym zastrzyku anty... Bo coś mi się o uszy obiło ale szczegółów nie znam. Płaciłaś za niego? Ginka Ci to poleciła czy jak?
 
reklama
A u nas śnieg nie pada, tylko jest mżawka-brrrrr...:no:. Pogoda nie wyjścowa,może jutro będzie lepiej.
Jutro wizyta u gina, ciekawe co powie, czy coś przesunęło się do przodu;-).
No i czekamy na Marteczkę i relacje z szybciutkiego porodu:tak:.
 
Witam :-)
u nas na szczęście cieplej niż wczoraj, śnieg nie pada na termometrze 6 na +no i nie wieje tak jak wczoraj:tak:mam nadzieję że teraz juz z dnia na dzień będzie ładniej:tak: że by nasze dzieciaczki miały ładną pogode na wyjście ze szpitala do domku:-)

JoannaL witaj wśród marcówek:tak::-)
 
dziekuje Wam . Ulzylo po tej masci, okazalo sie ze akurat mam w domu. Teraz jedziemy na zakupy wiec zahacze o apteke i kupie tantum rosa jeszcze. I tak mialam w planach bo w czasie pologu tez ponoc niezastapione. A pozniej przespie sie troszke bo inaczej nie dotrwam do wieczora.

w Poznaniu tez wieje i zimno :(
pamietajcie o szaliku
milego dnia
 
Cześć,
Wpadłam tylko na chwilę, żeby was uprzedzić, że przez jakiś czas mnie nie będzie bo komputer mi nawala. Jak naprawią to się zamelduję.
Marteczka przynajmniej masz swojego brzdąca przy sobie, a ja już nie mogę się doczekać.
 
właśnie spojrzałam na suwaczek Julki, zostały mi dobre 3 tygodnie do terminu :szok: a skoro gin powiedział że raczej moge rodzić wcześniej... tzn że niedługo Julka będzie już z nami :-):tak::-):tak:
 
Kasia mi tez powiedział ze w ciągu tyg sie rozpakuje a tu dupa:-pwięc neibeirz sobie tych słow za abrdzo do serca;-)
 
Witam wszystkie nowe marcóweczki!!!
Śnieg macie??? super!!! U nas w tym roku był raz -dosłownie raz!!
Wyspałam sie dzisiaj elegancko, wczoraj odeszło mi część czopa, ale nie przejmuje sie już, czekam spokojnie co będzie, żeby sie nie stresować. jadę dzisiaj Z Milo do ortodonty robić aparat, ciekawe ile kaski na to pójdzie??:confused:
PrzyszłaMamusiu - spokojnie!! tylko spokój może nas uratować - chociaż mam takiego stracha po tej nocy na porodówce...:baffled:
Giza lepiej się zdrzemnij bo później wiesz... wcale nie będzie takich przyjemności;-)
Mrówa jak tam?? dzieje się coś czy cisza??:tak:
Niekat zdrowa juz całkiem??:tak:
Ciekawe co u Marteczki :confused: muszę jej skrobnąć jakiegoś smska na pocieszenie:tak:
 
reklama
witam,
mi tez juz mija tydzien od kiedy lekarka powiedziala ze powinnam juz urodzic! Jak mi o tym powiedziala zabralam sie za ostatnie przygotowania, pelna nerwow nawet mialam 3 dni skurcze. Teraz wszystko gotowe a u mnie nic, zupelna cisza.
Podobnie jak Przyszla Mamusia mam odczucie ze w tym roku nie urodze. Wogle jestem zrezygnowana - wiem ze tak blisko ale tak sie dziwnie czuje, ze nie wiem czy sie ciesze.... masakra.
Milego dnia!
 
Do góry