reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Kornelka to moze lada dizęń urodzisz albo w najgorszym wypadku tydzień lub dwa mzoesz tak chodizć:sorry2:
Befatka on chyba sie boi tego ze synuś go złapie tam;-):-D:-pale dzis mi obiecął ze coś bedzie wieć działamy dalej:-D
 
reklama
Kornelka pwenie siedzisz jak na szpilkach:)Spoko porodu nie przegapisz gwarantuje:-)
Mrówa hahahahaahhaahah:-D:-D:-D:-DMiłych poczynan :-);-)
 
My wczoraj tez się staraliśmy maleństwo wygonić, ale się nie udało. Choć było bardzo przyjemnie. A już się zaczęłam bać, że nim wyzdrowieję, to urodzę i trzeba będzie czekać do końca połogu. Z różnych względów to by mi pasowało tak w połowie przyszłego tygodnia urodzić, no ale tu się nie da nic zaplanować, niestety.
A dzisiaj jestem wykończona. A to przez zabawy z Przemkiem na podłodze. Wyścigi samochodowe, zabawa w zderzanie samochodami i temu podobne. Jak miałam w końcu wstać, to myślałam, że się nie ruszę bo wszystko mnie bolało. Najgorzej jest z kręgosłupem i ze szwami po cc, ciągną potwornie.
Marteczka, wracajcie szybciutko do domu.
Sabincia, jak tam dzisiaj Nikoś?
 
Giza łącze sie w bólu z toba mnie tez krzyże bola od wczoraj:no::baffled: i pozycja siedząca i leżaca jest dla mnei aktorga teraz wogóle cieżko mi znaleźć jakąs wygodna pozycje:-:)dry:
Jutro podpisujecie umowe nie?
 
Giza- Nikos coraz lepiej dzisiejsza waga 2120. Je coraz lepiej odstawiono sonde , zaczyna ogladac świat zrobił sie zywszy, ale za to ma zapalenie skóry i lezy tylko w samej tetrze bo go wietrza :p:-):sorry2: Ale jestem dobrej mysli :D Moze doczekam sie , ze juz niedługo bedzie w domku :):happy2:
 
Kurde co napisze to mnie wywala i z bb i z gg:angry::angry::angry:!!!!
sabincia-to super Nikos przybiera na wadze i jak juz sie rozglada to juz w ogole fajowo!:-)
giza-to sie wyszalalas z synusiem:-)
Szkoda ze Marteczka jeszcze nie wychodzi ze swoja kruszynka:-(
P.Mamusiu-a co tam u ciebie:confused: ruszylo sie cos konkretnie czy cisza:confused::confused::confused:
 
witam dziewczyny.jestem nowa(raczej sporo mnie nie bylo na forum).tez jestem w ciazy z drugim dzieckiem i na 2 .03 mam termin.chcialabym Was blizej poznac ;-)
goraco pozdrawiam
 
Witamy cie margolka!:-)
I dobrej nocki wszystkim! Non stop mnie wywala i nic nie idzie pisac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kurde wiec aby bardziej sie nie wkurzac to ide nyny buzki
Sabincia ucaluj dzielnego synusia jutro pa pa
 
reklama
Margolka witaj :-)
Sabincia super że Nikoś coraz silniejszy chłop sie robi :-) a to zapalenie przejdzie szybko:tak:
Giza - no cóż ty może obolała ale Przemko na pewno zadowolony :-D
Asze wiem co to znaczy noc w szpitalu bo sama tam musiałam siedzieć:-(ale juz niedługo... a póki co niech MAleństwo nabiera sił w brzusiu u mamy:tak:
Biedna Marteczka, żal mi jej:-(

a ja wczoraj miałam imprezę imieninkową - co prawda przyjechali tylko rodzice i każdy przywiózł coś do jedzenia ale i tak trochę musiałam porobić więc jak dziś wstawałam to myślałąm że z bólu wszytskich częsci ciała nie utrzymam się długo na nogach:szok: pierwszy raz coś takiego miałam:szok: później trochę przeszło ale nie do końca:-(a wieczorkiem zaczęły mi sie chyba pojedyncze skurcze:baffled::confused: bo brzuch jakiś taki twardy i pobolewał mnie przez chwilę brzuch - takie bóle miesiączkowe - na szczęście niezbyt mocno:sorry2:
 
Do góry