reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Ja złożyłam papiery w połowie grudnia a wczoraj przyszło mi orzeczenie o tym ze przedłużyli mi zasiłek o 2 miesiące:tak: no i podobno nie msuze już zanosić druków L4 do ZUS-u jak mi przyznano:confused: tak mi powiedziano ale neiiwem czy na 100% tak jest Doris orientujesz sie coś w tym temacie?
dzieki dziewczyny:-)
 
reklama
Mrówa a nie będą wzywać nas na jakieś komisje czy coś?? napisali Ci coś o tym???
nie, nie wzywaja skladasz tylko papiery tzn ksero karty ciązy, orzeczenie od lekarza gina i jeszcze z zakladu pracy od bhp-owca i pracodawcy. Potem oni tzn ZUS ma na rozpatrzenie od 4-6 tyg i nie moga ci nie przyznać;-) zawsze odpowiedz jest pozytywna:-) ale jak zasiłek zostanie wstrzymany to oni wszystko wyrównaja wiec dostaniesz jak by co więskza sumke;-):cool2:
a i mi orzeczenie przyszło poleconym;-)
 
To dobrze, już myślałam że będę musiała latać i pokazywać brzuch jakimś komisjom:-D:-D
To czyli spokojnie muszę czekać. Dzięki Mrówa!!:-):tak:
 
Ja tez nie byłam na żadnej komisji,papiery zaniosłam i teoretycznie teraz do 28.01 mam ostatnie zwolnienie,a potem mam już ten zasiłek reh.ale tez nie wiem czy mam gdzieś jescze ztym papierem iść czy to automatycznie mi już przysługuje?:confused:
 
Giza- No wlasnie dzisiaj bylam na drugich badaniach i maja byc wyniki jutro. Pierwszy raz to mi po godzinie od wypicia tego plynu pobrali krew. A dzisiaj jak bylam to przyszlam i pobrali krew i puzniej wypilam ten plyn i co godzine pobierali krew przez 3 godziny
 
Ewa- bardzo mi przykro z powodu twojej bratowej:no:.
mrowa- trzymaj się na pewno wszystko z mamą wróci do normy. Zdrówka dla mamy!!
niekat- no to czeka cię zmiana image :-). Teraz okulary są na czasie;-)
Ja co prawda mam nie miłe przeżycie z ostatnimi okularami bo wydałam za nie 510 zł i jeszcze ani razu nie założyłam. Po wyrobieniu okazało się, że lekarz z lux medu żle mi dobrał szkła i jak je zakładam mam rozmazany obrazi ból głowy. I reklamowaliśmy je przez przez 10 m-cy i zwrotu kosztów się nie doczekaliśmy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:...powiedzieli nam ostatecznie, że każdy pacjent musi brać pod uwagę ryzyko błędu lekarza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: och szkoda gadać... całe szczęście, że mam małą wadę i potrzebowałam je głównie do pracy przy kompie... ale muszę w końcu iść i wymienić szkła (tak więc podwójnie dołoże do interesu:wściekła/y:).
Skaba, Ninja- gratulacje!! Bo chyba jeszcze nie gratulowałam:-p.

Ja jutro mam wizytę u gina i usg (ostatnie:-(). Fajnie, bo mężuś wziął sobie urlopik i też ze mną jedzie:tak::tak:...pierwszy raz nie będę płacić za usg, bo będzie robione w szpitalu (a zapisałam się na nie we wrześniu:-D..takie mają terminy). Ciekawa jestem położenia Tosi i ile waży:tak::tak::tak:...jutro pewnie zdam relację;-).

Trzymajcie się mamusie brzusie ;-):-D
 
Spuścić Was na dzień z oczu to już zaległości .... Mężuś wziął się za przeinstalowanie systemu i właśnie neta odpalił więc Go przegoniłam :-D
W związku z brakiem kompa wzięłam się w końcu za pranie ciuszków i porządki - tata jak zobaczył to moje pranie (a raczej pierwszą połowe ciuszków) to powiedział "Zgłupiałaś??? Pięcioraczki masz zamiar mieć że tyle ciuchów?? :-D:-):-D heh

DUSIA - z tym cukrem to faktycznie dużo Ci wyszło, dupa z tej doktorki że nie zauważyła tego wcześniej :sorry2:

Niekat - przewalone z tymi oczkami masz, ciężko będzie się teraz przestawić na okulary :baffled:

Ewa - BHP-owiec musi Ci tylko pieczątkę walnąć na kwicie, a te papiery to gdzieś bym znalazła, jak chcesz mogę Ci przesłać, ale po więcej info to zgłoś się do DORIS - to nasz prawny Anioł Stróż :-)

Mrowa
- pozdrowienia dla mamy i niech się trzyma, Marcóweczki będą trzymać kciuki:tak:

Ja również złożyłam te papiery do ZUS-u jeszcze 14.12 i do dziś zero odzewu :wściekła/y: Planowane 182 dni kończy mi się teraz 14.01 A właśnie, ginka ma dalej wypisywać te zwolnienia??

Ja jutro też idę na wizytę to się może dowiem ile Nelka waży i mierzy :-):-D Już się nie mogę doczekać!!
A tymczasem mąż mnie wygania, więc odezwę się pewnie jutro wieczorem (bo po Gince Szkoła Rodzenia)

PAPA
 
reklama
Hejka.
Jestem po usg babka mnie troche przeraziła nasz dzidziol jest ponad 2 tyg wiekszy od rówiesników podobno ma wielka dyńke i brzuszek ale termin porodu dalej ten sam wiec chyba jest poprostu wielki po taty rodzinie.Moj J urodził sie naturalnie4900,jego siostra 4500 i jego syn z pierwszego związku ok4750 i cała rodzina jest ogromniasta:-:)-(a ja mam tylko 164cm i jestem raczej drobna.
No i mały/a jest ułozony posladkowo ma skrzyzowne nózki i nie chciał pokazac co tam nosi za 4tyg znowu usg:-(a wizyta u lekarza 05.02 dopiero:confused:Troche sie boje jak ja takiego kloca urodze, nikt o cc nic nie mówił wiec chyba naturalnie:baffled:zeby mu tylko krzywdy nie zrobili przy porodzie.Kurde teraz to zaczynam sie bac dopiero:szok::szok::szok:
 
Do góry