reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Niekat ja też noszę soczewki (-4,5 i -5,5), okulista nic nie mówił, że nie mogę nosić, dał mi tylko wskazanie do cc, ale ja nie skorzystam. A właśnie dzisiaj byłam zamówić nowe okulary bo w starych już nic nie widzę, takie zniszczone, a w czymś trzeba rodzić:tak:. Zapłacę za całość - metalowa ramka+ plastikowe szkła)-202zł, czyli nie najgorzej:tak:, wzięłam cieniowane szkła, żeby były cieńsze no i nie brałam antyrefleksu bo przy kompie siedzę w soczewkach.
Niekat czy możesz opisać objawy tego zapalenia, czego się spodziewać?? Na razie nie czuję dyskomfortu nosząc soczewki, ale nie wiadomo co będzie:tak::-(
 
Doris ty to jesteś ansza dobra dusza w sprawach prawnych i przepisach:-):tak:
Niekat to zdrowiej anm ja anszczęście nei nosze okularów:-p ale pasuje mi isc do okulisty przebadac sie;-)
Ewa przykro mi:-:)-:)-:)-(
wywalało mnie dzisiaj nonstop z marca:dry::dry::dry::dry:a na innych wątkach mogłam pisac:confused:
 
a moja mama w szpitalu jest bo po 2 serii chemii plytki jej znów spadły i ma miec przetaczane płytki i dostanie "końska" dawke sterydu:-(
 
Niekat ale miałaś początek dnia:no:,ładnemu to we wszystkim ładnie więc na pewno okulary dobierzesz sobie takie,że jeszcze je polubisz:-)!
Ewa smutna sytuacja z tą bratową,na pewno jest jej ciężko,jeszcze jak zobaczy twój brzunio:-(
Marzena78 fajnie,że dzidzi ok!Ja też nie wiem ile moja waży i mierzy bo mi nie mówił,pójdę 23go na wcześniejszą godzinę to go wypytam bo też jestem ciekawa:dry:ale ze mną podobnie wyliczył mi najpierw na luty,póżniej z usg wyszło,że marzec,a teraz po łożysku wnioskuje,że jednak luty:baffled:
Bafatka 3mam kciuki żeby ten tajniaczek się ujawnił!;-)
Kasia a gdzież ty dziewcze się zaszyłaś,nadrabiaj!Wiem,że jak przekroczysz liczbę dni zwolnienia(chyba 180)to wtedy musisz się starać o zasiłek rehabilitacyjny.Weronika tak miała a Doris jest specjalistką od takich rzeczy:tak:
Doris idź już na to zwolnienie!Będziesz miała więcej czasu dla siebie i dla nas(żeby nam radami służyć):-D
 
A już miałam pytać co z tobą Mrówa...;-)
Widzę,że tobie dzień też nie sprzyja:-:)no:to smutne ale będziemy trzymać mocno kciuki za mamusię i na pewno wszystko wróci do normy:-)
 
reklama
Mrówa trzymam kciuki za Twoją mamę - moja ma to już za sobą, w lutym mijają 3 lata od operacji i na szczęście wszystko jest ok- z Twoją mamą też na pewno tak będzie:tak:
Ewa przykro mi z powodu Twojej bratowej:-(
Dzisiaj właśnie byłam w Zusie złożyć papiery na zasiłek i okazało się że już jestem po terminie i teraz będę czekać na kasę:wściekła/y:
Befatka ja idę w sobotę 19 na poszukiwanie płci, mam nadzieję że Tobie się ukaże:-)
 
Do góry