reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Mrówa duzo zdrówka dla mamci.Bedzie ok zobaczysz;-)
Niekat-a ja zawsze chciałam nosic okularkii jak pol mojej klasy w podstawówce nosiło to byłam zła ze ja nie moge:-):-):-)ale durna jestem wiem.:-):-)Teraz jest tyle fajnych okularków ze na pewno sobie cos dobierzesz i bedzie ok.
 
Befatka jeszcze dzidzia ma czas ise obrócic wiec może nie bedziesz miec cc ;-)narazie sie nie martw;-)
Mamma automatycznie ci przysługuje nei musisz nigdzie już chodzić;-)ja byłam dzisiaj w ZUS-ie to nic mi nei mówili ze mam im donieść to orzeczenie;-)
Weronika no mi waśnie w ZUSie powiedzieli że juz nie musze im dostarczac druczków L4 ale ejszcze zapytam gina dla pewności;-)
 
jeden dzien mnie nie było a tu tyle nadrabiania:-):-):-) ale uzależniona to już jestem maksymalnie - wczoraj byłam u rodziców, a tam nie ma neta i nie mogłam sobie miejsca znaleźć.. ciągle myślałam co na bb.. aż w końcu zakupiłam 300 sudoku i wypełniłam sobie dzień..:-):-):-)

a i dodam, że jestem w pracy:-) tu się zupełnie inaczej chodzi jak człowiek jest na L4:-D no cóż pracoholizm się ujawnił:-D ale jutro leżakuje dalej..

to tyle - nadrobię wieczorkiem..
 
no więc byłam w vision express i w piatek amma do odebrania okulazy za 509 zeta!!!!cienione szkła bo mam spora wadę itp.. lekarz mnie wczesniej zgbadał i zweryfikował to co usłyszłam dzien wczesniej.Nie musze czekac roku żeby wrócic do soczewek.wystarczy ze wyleczę pozadnie zapalenie rogówki.te soczewki które ja nosze (Aceuve oasis) sa rewelacyjne nawet dla cieżarnych a to ze nie mozna ich nosić w ciazy to zabobon bo teraz sa takie soczewki ze nie rpzeskzadzają - no chyba ze jestewidentna nietolerancja...
zappalenie rogówki u mnie zaczelo sie od typowych objawów zapalenia spokójwki czyli pieczenie i pisek pod powieka, czerwone oko jak cholera doszło potem mega wrażaliwośc na światło i podmuch cieplego powietrza (ogrzewanie w aucie) wysuszenie oka no i ta przerażająca mnie plamka mlecznobiała na tęczówce.Lekarka powiedziała ze mam juz bliznę co oznacza ze juz kiedys musiałam cos poodbnego rpzechopdzic i to na tym jednym (prawym) oku.na razie póki nie mam okularów siedze w jednej soczewce na lewym (zdwowym) oku i szlag mnie trafia bo nienawidze tego.Normalnie robie sie nerwowa bo nie widze wyraxnie tylko ni tak ni siak:wściekła/y:
trzy miesiace po porodzie mam sie zgłosioc na weryfikacje prawego szkła bo nie wiadomo czy choroba nie pogłebi mi wady.... zajebiscie po prostu!
 
a tak w ogóle dopóki nie powiedizłąm ze jestem w ciazy to sie baba nie zorientowała - chyba myslała ze jestem po prostu GRUBA!!!!:baffled:
a oprawki wybierałam (z mężem) 40 min..... az trafiłam na te które w koncu zamówiłam i zaraz po nałozeniu oboje jednoczęsnie powiedzielismy - TO TE!;-)
 
reklama
niekat, niestety zwykłe ale przewlekłe zapalenie spojówek może pogorszyć ostrość widzenia, więc tym bardziej zapalenie rogówki. Długo będziesz czekać na okulary? Mam nadzieję, że się zaprezentujesz w nowym wcieleniu :tak:
 
Do góry